Ova tema sadrži 65 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 9 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 66 ukupno)

Pomoc deci iz Zvecanske

• Ella
    Član
    Ella

Ja sam uvek ZA Niki, samo cemo se dogovoriti ti i ja kako ja mogu pomoci odavde, jer dole necu ici pre leta 🙁

Maja-belgija

Ella – 2/11/2008 09:28

Ja sam uvek ZA Niki, samo cemo se dogovoriti ti i ja kako ja mogu pomoci odavde, jer dole necu ici pre leta 🙁

slazem se sa ella i ja sam za al necu dole pred leta

Zhunga
    Član
    Zhunga

мирка – 2/11/2008 00:26

Ми смо тренутно у великој фрци са новцем, али макар мало ће се наћи, па се и ја пријављујем!

isto 🙂

tanja.
    Član
    tanja.

Naravno i ja sam tu.javite samo koji je plan…

Mirche
    Član
    Mirche

Naravno Jelena, mozemo da se dogovorimo, ja sam uvek za i bas sam razmisljala da smislimo nesto slicno kao u junu!

ivocka
    Član
    ivocka

Prijavljujem se

Sneki
    Član
    Sneki

Ja cu se naravno pridruziti.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

E kad radi kafana, evo i mene

beby
    Član
    beby

I mi smo za.

magi
    Član
    magi

Evo i nas da se prijavimo!

Nikita
    Član
    Nikita

Devojke divne ste sve do jedne :-* :bravo: . E ovako ja cu se sve dogovoriti sa administratorima i naravno sve cu vas mnogo ranije obavestiti da bi se svi organizovali… Samo jedno da kazem jako je bitna volja i zelja dakle jedna cokoladica i puno ljubavi, ovo je novo druzenje, upoznavanje i ko moze eto prikupicemo malu pomoc… Znam da je situacija teska i bas zato kazem dodjite da se druzimo (poklonu se u zube ne gleda) a za sve ostalo cemo lako 😉 Jos jednom DIVNE STE :-*

Ella
    Član
    Ella

Niki draga, ja jedino mogu nesto uraditi, tj poslati po tebi kad mi dodjes u Pariz u januaru 😉 Drzim placeve da ces doci sa porodicom, pa da se vidimo. To je jedini nacin kojem ja mogu nesto sad doprineti dok ne dodjem do leta 🙁

malibuda
    Član
    malibuda

Evo i mi da se prijavimo, ne bi bilo lose kad bi napravili neku mailing listu za ovakve akcije kako bi bili sigurni da su svi obavesteni, posto ja nekada danima ne stignem do foruma, a verujem da bi svi rado pomogli koliko god mogu.

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

I mi se prijavljujemo. Nase malo nekome znaci mnogo.

JOgi
    Član
    JOgi

Uvek za ovakve akcije, računajte na nas.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 66 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.