Ova tema sadrži 65 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 66 (od 66 ukupno)

Pomoc deci iz Zvecanske

• Zhunga
    Član
    Zhunga

kad se gledamo? 😉

мирка

И шта сад? Хоће ли бити нечега?

Zhunga
    Član
    Zhunga

ako se uskoro ne organizujemo, odoh ja do zvecanske, skupila sam brdo stvari, sto mojih, sto od silnih drugarica..zao mi je da stoje po torbama i kesama(pardon KESETINAMA 🙂 )

Mirche
    Član
    Mirche

Otvorila sam novi temu, konkretno za ovu humanitarnu akciju i sustet pa se upisite da vidimo ko bi zeleo da dodje http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=5631&posts=1#M439746

Dorka
    Član
    Dorka

Divna akcija!!! :bravo: :bravo: Zanima me da li organizujete takve akcije u Novom Sadu?

S.K.“FOKA“

СПОРТСКИ КЛУБ „ФОКА“ ПОДРЖАВА СВЕ СЛИЧНЕ АКЦИЈЕ И ОБАВЕШТАВА СВЕ ДА ЈЕ ЗА ДЕЦУ БЕЗ РОДИТЕЉСКОГ СТАРАЊА СТАЛНО ОТВОРЕН БЕСПЛАТНИ УПИС НОВИХ ЧЛАНОВА. УКОЛИКО СТЕ У МОГУЋНОСТИ ОБАВЕСТИТЕ СВЕ ДА ОРГАНИЗОВАНО ДОЂУ И УВЕРЕ СЕ У НАШ РАД. БРОЈ ПОЛАЗНИКА ЈЕ ОГРАНИЧЕН.

У САМОМ ЦЕНТРУ ГРАДА ПОСТОЈИ СПОРТСКИ КЛУБ „ФОКА“ ЗА РАД СА ДЕЦОМ ОД 4 ДО 12 ГОДИНА.

Спортски клуба “Фока“, труди се да реши постојеће проблеме најмлађих, тако што својим стручно-педагошким радом врши популаризацију спорта упознавањем основних елемената и правила свих спортова, усмеравањем деце за даље бављење спортом за који имају најбоље психо-физичке предиспозиције и афинитете, обавезно укључивање у програм вежби корективне гимнастике, које имају за циљ да спрече настајање могућих деформитета и обезбеде правилан развој детета, или да коригују и спрече даљу прогресију постојећих деформитета. Деца су управо у узрасту са којим радимо од 4 до 12 година, највише у стању да науче и усавршавају технике, као и да постижу одређене, добре спортске и развојне резултате.

Основни циљ нашег програма је омасовљавање и популаризација свих спортова. Стварање правилних и здравих навика код деце у том узрасту веома је значајно у даљем животу и развоју, пре свега: правилно држање тела, превенција и корекција деформитета, превенција гојазности и сл. Циљ нашег програма је и да обезбеди: развој мотивације код деце, посебно код оне која нису укључена у разне облике организованог тренирања, упознавање са основним елементима и правилима игре свих спортова, развијање физичког и здравственог васпитања, могућност укључивања великог броја деце да своје слободно време проводе на здрав и користан начин, и адекватне услове да се што већи број деце оспособи за наставак активног или рекреативног бављења неким спортом.

ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ЈАВИТЕ СЕ НА 011.2.666.000, 061.15.18.426, e-mailom: [email protected] , web: http://www.skfoka.com, ИЛИ ДОЂИТЕ ЛИЧНО НА ТРЕНИНГЕ, ПОНЕДЕЉКОМ И СРЕДОМ ОД 19:00 ДО 20:00 ЧАСОВА, У О.Ш. ЗА ЗАШТИТУ ВИДА „ДРАГАН КОВАЧЕВИЋ“, УЛАЗ ИЗ ЦЕТИЊСКЕ УЛИЦЕ, ИЗА ЗГРАДЕ „ПОЛИТИКА“.

Gledanje 61 članaka - 61 do 66 (od 66 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.