Ova tema sadrži 556 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 4 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 557 ukupno)

Pomoc u neplodnosti

• bubica
    Član
    bubica

Raza ili Raža, kako je pravilno…pogledaj svoju privatnu poštu, poslala sam ti jednu adresu na kojoj ćeš naći dosta o lekovitim biljkama. Pozdrav.

raza
    Član
    raza

raza je pravilno pogledala sam i nasla mnogo zanimljivih stvari hvala ti puno 🙂

raza
    Član
    raza

draga bonita ja sam na pocetku svoje borbe koristila tablete ciji je sastav klomifen citrat 50 mg,ali dr.kaze da nema efekta sad sam ponovo na klomifenu,pozdrav

Karli
    Član
    Karli

😆 Postovani, suprug i ja od aprila meseca pokusavamo da ostanem u drugom stanju ali nikako!Posetila sam ginekologa i rekao mi ja da mi je ovulacija slaba posto pijem kortikosteroide( hormonski lekovi)! Za par dana imam ponovni pregled pa mi je rekla da cemo izazvati ovulaciju!Zanima me da li neko zna kako se to radi!

Karli
    Član
    Karli

Cao! I ja imam problema oko ne plodnosti ali zbog drugih razloga!Zelim ti samo pruziti podrsku i glavu gore! Suprug i ja smo u braku tri godine i nemamo dece!Ja imam 25 god.! Imam bolest koja se zove sistematski lupus i koja mi je napala bubrega i zbog lekova kojih pijem nikako da zatrudnim,a i kada se to desi bice rizicno po moje zdravlje! Ali ja se ne dam i znam da ce biti sve ok! Ne sekiraj se znam koliko zelis bebu ali strpi se! Pozdrav 😆 😆 😆

raza
    Član
    raza

draga karlice nadam se da ces uskoro ostati trudna i da nece biti problema po tvoje zdravlje,i nadam se da ces biti sretna :caos:

Bonita
    Član
    Bonita

Raza srecno sa klomifenom i da nam se sto pre pohvalis da si trudna!I ja sam ponovo na klomifenu!Znam dosta osoba kojim je pomogao.

Karlice zao mi je zbog tvoje bolesti,ali vidim da si ti jedna hrabra devojka,samo napred i puno srece ti zelim!U principu i godine su na tvojoj strani,a sto se tice toga da nemas ovulaciju ,klomifen ce ti sigurno pomoci ,jer on stimulise jajnike da proizede veci broj folikula pa su samim tim i sanse da se ostane u drugom stanju vece!

Svima zelim sto pre zdravog i zivog bebirona kao i sebi ;]
    Pozdrav!

Karli
    Član
    Karli

Hvala na lepim recima!Za par dana ponovo idem na pregled i jedva cekam da pocnem sa terapijom!
    Svi mi pruzate veliku podrsku i bas sam srecna sto sam pronasla ovaj sajt! :bravo: :bravo: :bravo:

Karli
    Član
    Karli

Cao Raza!Hvala ti na podrsci!Koliko sam shvatila i ti imas problem sa ovulacijom!I ja tebi zelim puno srece i nadam se da cemo uskoro :trudnica:

bebironce
    Član
    bebironce

Drage moje.ja sam odusevljena vama kako ste brizne i divna podrska.Meni je bas to potrebno.Naime,ja sam proslog maja produvala jajovode(bila su oba zapusena)i bilo je jako bolno.suprug je uradio sve analize i on je ok.ja sam bila kod poprilicno nestrucnog lekara i dao mi je klomifen i nije me uopste pratio,a ja sam imala uzasne bolove i nadutost i katastrofa.uopste mi nije bilo do pravljenja bebe,a pokusavamo vec dobrih godinu i po.uradjene su mi sve analize kao i hormoni i ispostavilo se da su mi FSH i LH dosta niski za period ovulacije i sta sad?znaci opet klomifen ili postoji nesto drugo?UPOMOC.A ja samo zelim da osetim to malo bice kako se mrda u stomaku i ne mogu da ne zaplacem kada cujem da je neko ostavio bebu kod kontejnera,a ja bih je tako zelela.Bog je nepravedan.HVALA VAM UNAPRED :strikam:

Karli
    Član
    Karli

Bebironce,potpuno te razumem!I zalosno je sto tako decu ostavljaju neke od nas toliko zele i nikako!
    Jedino sto ti ja mogu reci jeste da pronadjes dobrog lekara i sve ispocetka!Nemij se sekirati,sto znam da je jako tesko!
    Ja uopste vec dva meseca nemam ovulaciju a i kada sam imala nije nam uspevalo!Meni je doktorka preporucila Klomifen ali ja zbog drugih zdravstvenih problema ne bi trebalo da ih koristim!

makica 265

bebironce veliki pozdrav tebi!!!
    Zelim ti puno srece i da sto prije ugledas dvije crtice
    I meni je zao kad cujem da neko ostavi bebu u kontejner ali zar nije bolje receno da su
    ljudi nepravedni a ne Bog!!!!

bebironce
    Član
    bebironce

Hvala vam na divnoj dobrodoslici. Ja sam mislila reci da je Bog nepravedan sto daje decu onima koji ih posle bace.No nema veze da li je covek ili Bog.Ja se drage moje tako plasim da pijem klomifen zbog visestruke trudnoce,mislim trojke,cetvorke.kako bih ja to podnela?Jel znate mozda postoji li jos neko sredstvo sto se moze piti za ovulaciju sem klomifena?zbunjena sam skroz.zna li ko ponesto o tome neka mi kaze jer sam vise poludela od cekanja,lekara i vadjenja krvi za hormonski status.kada su mi radili dnevne vrednosti hormona pre dve nedelje bola me ja sedam puta da bi mi izvadila krv.

bebironce
    Član
    bebironce

BTW jako sam srecna sto sam pronasla ovaj sajt jer konacno mogu da pricam sa nekim o svom problemu a da me ne gleda kao da ga smaram.ici cu u ponedeljak kod ginekologa i odnecu mu analize koje mi je uzeo endokrinolog.Drzite mi palceve da sto pre budem mamica.ISTO TO JA ZELIM OD SVEG SRCA VAMA. :trudnica:

karanfil83

zdarvo svima…. pokusajte se opustiti i puno puno voljeti i u tome uzivati :ukrevetu: :ukrevetu:
    a beba ce doc kad je spremna . zelim da sve postanemo :trudnica: :trudnica: sto prije….. a u meduvremenu po jedna soljia caja macine trave nece skodit…. :kafica: :kafica:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 557 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.