Ova tema sadrži 556 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 4 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 556 članka - 556 do 557 (od 557 ukupno)

Pomoc u neplodnosti

• Gana79
    Član
    Gana79

Cao svima,
    odavno imam zelju da prenesem svoje iskustvo jer znam koliko je meni znacila svaka informacija koju sam na netu nalazila dok je trajala moja borba, a trajala je 5 godina…
    Sad sam mama jedne divne devojcice koju smo tako dugo cekali i zeleli.
    Sve je pocelo tako sto smo mi uveliko radili na bebi kad sam saznala da imam dva mioma. Doktori su nam rekli da to moze ali ne mora biti problem, da pozurimo jer su i godine pocele da nas pritiskaju.
    I tako od lekara do lekara, hiljadu analiza, ciljani odnosi, nekoliko bezuspesnih insieminacija, predlozi da se prvo operisu miomi pa 1-2 godine pauze, rezerve jajnih celija su vec bile na kriticnoj tacki (predlozi da se jajne celije zamrznu), spermogram kad los kad bolji, predlog za vantelesnu….. Mnogo nade i mnogo suza i sve u krug…
    I onda, kad sam se mozda najmanje nadala, kad sam vec bila spremna da se mirim sa cinjenicom, desilo se da sam ostala u drugom stanju. Iznela trudnocu sa dva velika mioma i rodila zdravu, prekrasnu devojcicu bez ikakvih problema u svojim 40-tim…

veliki pozdrav za sve vas, ne odustajte i borite se!
    trudite se da ne tonete u krugovima lekara, pokusaja i trenutnih neuspeha,
    mislite pozitivno i molite se Bogu i desice se!

svetlafa
    Član
    svetlafa

Super sto je na kraju uspelo prirodnim putem. Kad se najmanje nadas i opustis vrlo cesto i uspe. Slicna je situacija bila i kod mojih roditelja 🙂

Gledanje 556 članka - 556 do 557 (od 557 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.