Ova tema sadrži 11 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 12 (od 12 ukupno)

Pomoć za malog Andreja

• Mirche
    Član
    Mirche

Petogodišnji Andrej Knežević iz Stanišića kod Sombora obolelo je od tumora malog mozga (tutrunci cerebri).

Zbog nemogućnosti lečenja u Srbiji, jedino rešenje je lečenje u Cirihu (Švajcarska) ili Hajdelbergu (Nemačka). Neohodna sredstva za Andrejevo lečenja iznose 65 000 evra, a operacija je zakazana za 9. mart.

Roditelji malog Andreja, Aleksandar i Jelena Knežević, apeluju na sve ljude, firme i organizacije dobre volje da svojim prilozima pomognu Andreju. Aleksandar i Jelena kažu da je svaka pomoć više nego dobrodošla.

Sredstva se mogu uplatiti na sledeće žiro-račune:

205-9001011618579-43 (dinarski) i RS35205903101160712320 (devizni) kod Komercijalne banke.

Hvala!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ako nije kasno 9posto je istekao rok) naravno da cemo pretpostavljam svi onirati.

Podrzvam ovu akciju i mislim Mirche da je i ovo jedan od nacina da pomognemo koliko god mozemo onima kojima je to potrebno. Jer ipak je forum i vise nego posecen pa samim tim je dobar put da se nadej kolika tolika pomoc
    Iskreno se nadam da je mali Andreja juce operisan i da je sve uredu i da ce biti dobro Boze zdravlja!!!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Nisam bas bila najjasnija uprethodnompostu pa da me neko ne shvati pogresno. Samo sam htela da kayem da treba da bude vise ovakvih akcijai dasvetreba objavljivati na forumu ali i navreme (sorry za greske,ne radi mi space kako treba)
    Mi smodonirali

SuzyQ
    Član
    SuzyQ

Nije kasno. Andrej je već operisan pošto mu se stanje pogoršalo prošle nedelje. Tumor je otklonjen, ali se ispostavilo da je maligni i biće potrebne hemoterapije, dalje lečenje i još mnogo novca.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Drago mi je sto je operisan ali nikako sto je ipak u pitanju maligni tumor. Iskreno se nadam da ce vecina forumasica donirati, naravno ko koliko moye

Coka78
    Član
    Coka78

Roditelji su prodali kucu i traktor-to je sve sto su imali 🙁 Jako mi je tuzna ova prica i nadam se da ce mali Andrej biti dobro.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Uzasno je tuzno 🙁 Svu srecu ovog sveta zelim malom 🙁 Andreju i da pobedi bolest da bude ziv zdrav i srecan!!!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja sampostavila na facebook-u (doduse morala sam malo da skratim),pa senadamda ce se neko odazvati

mayya
    Član
    mayya

Zna li neko kakvo je stanje malog Andreja? Za Novosadjane informacija da se u Univerexportu 021 nalazi kutija za prikupljanje pomoći mališanu.

srecna mama

Procitala sam ovaj post, i kao i uvek mi tesko pada kada ovakva nesreca zadesi maleno bice,ukoliko neko ima bilo kakve informacije, neka javi.Operacija je bila zakazana za 9.mart, da li neko zna kako je prosla?Nasi prijatelji su imali tezak problem za zdravljem deteta, rodjen je kao tesko bubrezni insuficijent, i jedino mu ej pomogla transplatacija, koja je uradjena kada je imao 3 godine, i sada je ddete dobro.Bio je najmladji pacijent u Srbiji na kome je radjena transplatacija.Znam dobro kako je to,lekovi su mnogo skupi, uz pomoc dobrih ljudu u firmi gde radi moj suprug skupljalo se uvek novca,ali nazalost u takvim situacija uvek je iznova potrebno….Ne znam da li su se roditelji malog Andreja obracali redakciji dnevnog lista NOVOSTI.Zelim svu srecu malom Andreju, da ga sreca prati i da mu prati i da nam se oporavi.

T3
    Član
    T3

uh i mene rastuzi ovaj post i uopste vesti i akcije ovog tipa tj saznanje i svesnost da su nekome neophodne velike pare ne bi li se izlecio,progledao,prohodao,duze ziveo me dotuku..
    odazovem se skoro uvek nekim malim doprinosom koji mogu da izdvojim da nekome ulepsam bar delic zivota kojim cu tim svojim gestom i dobrim delom nadam se tako i produziti..
    evo recimo danas u maxiju nabasah na par proizvoda n kojima je pisalo ako kupite ovaj proizvod donirate samo jedan, ali vredan dinar za najsiromasnije..naravno da sam umesto uobicajenog cipsa,jafa biskvita,makarona i soka uzela bas ove i samo zbog toga…
    i isto tako se nadam da ce neko od te siromasne dece sutra ko i moja deca uzivati u svim tim proizvodima u neogranicenim kolicinama..zaista se najezim i bas stresem kad cujem za glad..valjda je sve strasno u zivotu i bolest i bol..ali glad..nema vece nesrece…
    takodje od sveg srca malom andreju zelim svu srecu ovog sveta,iskreno se nadam da je novac prikupljen i sve proteklo u najboljem redu…

T3
    Član
    T3

zna li neko sta je sa malim andrejom…?
    kakvo je sad njegovo stanje?

nazalost ovakve dece ima puno kako kod nas takjo i sirom sveta..
    ja sam se uvek odazivala i donirala tj bila humanog srca koliko god sam mogla..
    secam se da je pre na BK televiziji bilo ono jedan sms za neciji jedan minut vise zivota…
    neznam koliko sam takvih poruka poslala,pa unicef cestitke ,pa pampers sad za vakcinu..itd..
    osta mi u secanju i jedan prilog koji skoro odčedah..naime radi se o jednoj viseclanoj neznam sad tacno koliko dece bese imaju,i naravno jadni,gladni,siromassni,bez podsla,pomoci drzave cini mi se cak i viode i struje…tuzno,strasno i jezivo..
    i pita voditelj jedno od dece sta bi najvise zeleo da mu deda mraz donese berse to pred novu gopdinu a ono rece SAMO JEDNU KRAVU DA MOZEMO I DA IMAMO DA PIJEMO MLEKA..
    joj boze u momentu sam pocela da ridam…zamislite koliko dugo ta deca nisu okusila mleko a kamoli nesto drugo…

e takvih mi je zao a onih sto nemaju svojom krivicom tj imaju pa taj novac potrose na sve i svasta i onda kukaju da su jadni,bedni niko im ne pomaze…

zao mi je sto je prilog bio brz i sto onako sva u suzama ne zapamtih tj ne zapisah broj ziro racuna ..da ikm svojim doprinosem koliko toliko pomognem..kupila bi im paket mleka,svakom po litru uz pismo da mi je drago sto sam njihova lica i videla i zapamtila i sto mi se tako iskren odgovor urezao kako u pamcenju tako i duboko u srcu…

Gledanje 1 članaka - 1 do 12 (od 12 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.