Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Porodiliste u Pancevu – misljenja

Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  animetta 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 130 (od 130 ukupno)

Porodiliste u Pancevu – misljenja

• mima80
    Član
    mima80

Hvala Ana!Bila sam lenja da citam u nazad, pogledala sam ovu samo i prethodnu stranu :p

Ana82
    Član
    Ana82

Evo malo novosti, mozda ce nekoga zanimati

http://www.rtvpancevo.rs/Vesti/Lokal/poroaj-po-izboru.html

animetta
    Član
    animetta

Ana, super je clanak, bas sam ponosna na nase porodiliste! 🙂
    Ja sam stvarno imala super iskustvo iako je porodjaj bio jaaaako tezak i ne dvoumim se gde cu se i ovaj put poroditi.. Jos kada bi mi isti doktori zapali kao prosli put, ufff.. 🙂

Ana82
    Član
    Ana82

Jaoo Animetta ponovo si trudna… Cestitam!!! Znam da si htela jos jedno dete odmah posle sina i bas mi je drago sto ces se ponovo poroditi u Pancevu :)))

animetta
    Član
    animetta

Hvala Ana! 🙂

Mi smo se trudili bas bas ali nije nam kao sa Djordjem uspelo iz prve nego smo morali malo da se pomucimo, ali stize mu taman za rodjendan bata ili seka! :))))

mima80
    Član
    mima80

animetta, cestitam trudnocu!!!Zelim da ti porodjaj bude bar upola brz i dobar kao i moj, naravno u pancevackom porodilistu 😉

animetta
    Član
    animetta

Hvala Mima, nisam bas redovna ovde kao ranije pa tek sad vidim poruku ali nikad nije kasno! 🙂
    Saznali smo da ce Kiki dobiti batu, termin je sredina jula pa cemo videti.. Opet je sezona godisnjih odmora ali ne brinem se ko ce me poradjati, stvarno imamo dobre lekare u porodilistu! 🙂

animetta
    Član
    animetta

Ja moram da napisem jos jedno pozitivno iskustvo sa Pancevackim porodilistem! 🙂

Porodio me dr. Vajs 15.07. Porodjaj je prosao super, mnogo brze i lakse nego prvi put! 🙂
    Svi u porodilistu su bili extra, apsolutno nemam nijednu zamerku, sve sestre, babice, doktori, anesteziolog su bili sjajni i ja im dajem cistu desetku!
    Koga zanima cena epidurala je 15.000 dinara i vredi svaku paru a apartman koji je takodje zlata vredan je 3.000 dinara dnevno..
    Eto, jos jedno moje pozitivno iskustvo sa Pancevackim porodilistem i svaka preporuka za njega!

Ana82
    Član
    Ana82

Animetta bas mi je drago da si i ovaj put dobro prosla 🙂 Cestitam ti od srca, uzivaj sada sa svojim bebicama 🙂

animetta
    Član
    animetta

Hvala puno Ana!!!

Gledanje 121 članaka - 121 do 130 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.