Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Porodiliste u Zrenjaninu- vasa iskustva

Ova tema sadrži 39 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  salekatic4 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 40 (od 40 ukupno)

Porodiliste u Zrenjaninu- vasa iskustva

• šestica
    Član
    šestica

Što se tiče dotične doktorke koju je sladjanam pomenula, ja baš i nemam dobro iskustvo sa njom, moja beba je imala infuziju u glavi kada su mi je doneli, a niko se nije potrudio da mi objasni šta je to, naravno kada sam se ja rasplakala posle niz neuspešnih pokušaja da od osoblja izvučem bilo kakvu informaciju o čemu se radi, dotična je došla, izvikala se na mene, očitala mi lekciju kao da sam debil i na kraju mi rekla: „Izvini što sam vikala, nisi ti kriva što sam ja u klimaksu“ 😯 😯 😯 . Ostala sam bez teksta. :sok:
    Ali iskustva su različita, to ne znači da je ona loša, možda joj je samo bio loš dan. 🙂

jelena7772

sve pohvale za zrenjaninsko porodiliste!!!osoblje,hrana ma sve je odlicno!!!SVAKA CAST!Posebne pohvale za sestrice iz shok sobe

T3
    Član
    T3

e pa evo konacno i mog iskustva iz zrenjaninskog novog porodilista..naime porodila sam se u istom 22 decembra,sto se tice osoblja kako vec rece sestica kako koja je raspolozena tog dana takva je i prema vama bilo je dve tri odvratne koje su bas bile isto takve,a bilo je i onih koje svoj posao bas rade i odradjuju kako i treba,nasmejane ,pozrtvovane i u svakom trenutku tu za vas ,da vam pomognu,saslusaju vas,ma za njih necu da ih imenujem nemam reci,ostale mi se i nisu nesto bas dokazale i pokazale..

doktori su skroz ok,moja koja me poradjala takodje,babice su katastrofa tj sve nadrkane,nadmene,naduvane citaj nadrkane..bila je noic pa jos sanjive,ljute,neispavane,ma strrasno..bile syu bas grozne..sta god ih pitas prevrcu ocima, odgovaraju ti preko one stvari..ostale sestrice za bebe i ove ovako su bile dobre..ja bih takodje pohvalila dr djuric tijanu fenomenalna zena uvek tu,bar ti blagi osmeh podari ako nemoze nista drugo,poprica sa tobom,posavetuje te,zaista tyreba da je vise takvih i za nju imam sve reci hvale..

sto se tice smestaja super je ima neznam sad bas tascno kolio soba jedna do druge po sdve dele jedan toalet i tus kabinu,u sobama po dva ili tri kreveta,menjaju posteljine redovno tj ti sama imas u ormarima i uzmes sve sto ti treba,isto je i sa spavacicama,higijena je takodje za razliku od onog starog na zavidnom nivou,spremacice non stop cirkulisu,ribaju sobemkupatila,prazne kante za otpatke,nose prljav ves,redjaju i donose cist i novi..

malo samo u par i ponekim sobama nisu dihtovali prozori pa je u njima bilo hladno i bilo je potrebno premestiti porodilje kako i bebe,sto je i ucinjeno…a u drugim pretoplo,ko u mojoj npr ja sam se ziva skuvala ni bade mantil nijednom nisam obukla a spavala otkrivena bas je bilo vruce..

ima uvek tople vode..sto se tice hrane nije da je bas neka zadovoljavajuca ali dobro,.bilo je uvek kuvano za rucak supica pod obavezno ona mi se najvise dopala a iskreno najvise mi i prijala,dorucak i vecera su malo oskudniji no ipak je to bolnica a ne hotel tako da je normalno..plazma ili neki vec drugi keks ko i nesto sto vam donesu od kuce ipak mora priteci u pomoc kad stomak pocne da vam cvrci jer tesko da cete se od njihovog menija najesti…

eto otprilike je to to ..ukratko dozivljen moj dvodnevni boravak tamo i moji utisci koje nosim odande..

TanjaSara
    Član
    TanjaSara

Meni su par puta uzeli maramice ali vrate posle, pelene su kod mene stajale. Mislim da je i ona posteljina tj. carsav cist ako se menja redovno, a moze se menjati koliko god je puta na dan potrebno, ima cistih u hodniku. Moja iskustvo je lepo, ako iskljucimo bolove 🙁 i ranu, malo mi je nocu pravila problema sto se tice spavanja ali sam pila Analgin, to su rekli da sme. DR su ok, sestre i babice takodje. U svakom slucaju, pozitivno i opet cu se tamo poroditi kada se odlucim za drugu bebicu…

TanjaSara
    Član
    TanjaSara

I ja mislim isto, ja sam se u januaru porodila. Jedina zamerka je mozda na sobe koje su blize prostoriji za posete jer su zimi hladne, bar su tako rekle zene koje su u njima bile. Na srecu, ja sam dobila topliju sobu tj. br. 9 tako da nemam losa iskustva. Sve ostalo je bilo super, doduse nisam ni bila zahtevna, sve sam mogla sama.

T3
    Član
    T3

tanjasaro prvo dobrodosla sugradjanko..

iako je u celoj bolnici pa i porodilistu bas toplo u nekim sobama i nije bilo tako..
    moja je sva sreca bila super i nisam se ni morala pokrivati bas je bilo toplo jos i suncana strana a tih dana krajem decembra i neko zubato sunce morale smo i venecijanere spustati…tako da se nismo smrzle …ali cula sam da su se u nekim sobama zalile jer nisu diftovali prozori dobro,bile su blize izlazu tj ulazu ko stoje verc i receno..

naspram starog porodilista u kojem sam se prethodna dva puta porodila ovo je milina…sto se tice smestaja,higijene uslova prvenstveno mislim..sto se tice osoblja dr,sestrica,babica njihovi odnosi se i nisu nesto posebno izmenili doduse ko i uvek i svuda ima izuzetaka tako da svaka cast njima…
    ali generalno je lepo i ok..imala sam utisak tih dva dana da sam u nekom apartmanu a ne u bolnici…
    cista posteljina,topla voda,bez buba,prasine…to za svezu porodilju a i tek rodjenu bebu pored lepe reci mnogo znaci…

Kler
    Član
    Kler

Imam jednu trudnoću iza sebe, koja se nažalost završila tragično.Carskim rezom u 32. nedelji moja beba je došla na svet, međutim nije uspela da preživi ni nakon tri jake doze adrenalina.Rekoše mi samo da je u pitanju virusna infekcija… Trudnoću mi je vodila priznata i poznata lekarka u Zrenjaninu koju dobrim delom smatram odgovornom jer su neke stvari mogle na vreme da se uoče i promene.Nažalost, nakon svega ja više nemam poverenje u nikoga ovde u Zr. Od carskog reza odlazila sam na preglede kod dr Korovljev – koja mi je delovala ok, profesionalno i odgovorna mada pomalo smušeno.
    Doktora Vanju Šijaka mi većina preporučuje, naročito kada je u pitanju rizična trudnoća za kakvu sam sigurna da će moja biti …(imam veoma slab grlić materice, imala sam sidrom Vanishin Twin u 7 nedelji, i prevremeni porođaj u 32. ….). Imam 25 godina.
    Obavila sam većinu analiza kao pripremu za sledeću trudoću – TORCH, kolposkopiju ,briseve vaginalne i cervikalne, miko, ureo i hlamidiju …
    Ukoliko moja tema nije na pravom mestu, molim vas prebacite je u adekvatnu.
    Hvala svima unapred.

sladjanam
    Član
    sladjanam

A koja dr ti je vodila prvu trudnoću?

lavanda
    Član
    lavanda

Ima li neko novo iskustvo iz ovog porodilista?:?:

salekatic4

Odlicno, evo mojih Zrenjeninaca 🙂

[IMG=http://img201.imageshack.us/img201/9092/blizanci04.jpg][/IMG]

Gledanje 31 članaka - 31 do 40 (od 40 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.