Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Blizanci, trojke, cetvorke Porodjaj (nedelja, tezina beba i apgar)

Ova tema sadrži 57 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mrvica1 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 58 ukupno)

Porodjaj (nedelja, tezina beba i apgar)

• pereca
    Član
    pereca

Moji bebci su rodjeni vaginalno, 32+0, Luka je imao 2100gr. 8/7, a Matija 1650gr. 9/9

mama4kids
    Član
    mama4kids

ja imam isto blizance ,rodjeni u 34 nedelji stefan 1570,anastasija 1780,apgar 8/8 i 8/9

scingelic
    Član
    scingelic

Moji blizanci su rodjeni prirodnim putem u 36. nedelji! Aleksa je imao 2350 (apgar 9)a Andrija 2300 (apgar 9).
    Na zalost lekar je smatrao da su bebe sitne pa ce sve dobro proci ali nije tako bilo(dosta sam uska),i prvi blizanac ima vise dijagnoza!

tanja.
    Član
    tanja.

Moji blizancici rodjeni su u 39 -oj nedelji carskim rezom Marko 2700 50cm i Milos 3200 51cm u bolnici smo bili 7 dana sve je bilo u najboljem redu (hvala Bogu)

TwinMama
    Član
    TwinMama

Porodila sam se carskim rezom u 37 nedelji . Pavle 2800g, 49cm a Djole 2700g, 48cm. Nisu bili u inkubatoru. Pavle ima dijagnozu levi tortikolis. Otpustili su nas posle nedelju dana. Obojici je apgar 8/9 zbog carskog.

Natasajvc
    Član
    Natasajvc

Porodila se u 37. nedelj carskim rezom. Rada 2900 49cm 10/10, Nenad 2800 48cm 10/10. Napustili porodiliste 4. dana.

Natasajvc
    Član
    Natasajvc

Anka, ne znam nista o tome, tako mi pise u otpusnim listama. Porodila sam se u Narodnog fronta, 4. 12. 2007., carski rez je radio Dusan Stanojevic.

gina
    Član
    gina

I moj sin je rodjen carskim rezom u Betaniji u Novom Sadu i dobio je 10/10. Carski rez je radio dr. Vejnovic, jedan od najvecih strucnjaka u Vojvodini i tadasnji nacelnik porodilista.

TwinMama
    Član
    TwinMama

Natasajvc…gina….Da li ste bile pod totalnom anestezijon?

Natasajvc
    Član
    Natasajvc

Ja sam bila pod totalnom anestezijom.

zum-zum
    Član
    zum-zum

Porodila sam se CR u 37.nedelji, Nina 2400/48 (apgar 9), druga beba Jana 2800/47 (apgar 7/8).

gina
    Član
    gina

I ja sam bila pod totalnom anestezijom.

Boyanna
    Član
    Boyanna

Gina nam se porodilaaaaaa 🙂
    Jedna beba je 2200g i 47cm, a druga bebana 2500g i 48cm,
    bebe su dobro, nisu u inkubatoru 🙂

😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

pereca
    Član
    pereca

Evo da i ovde pozelim Gini i njenim princezama sve najlepse!!!!:zvezda: :zvezda: :zvezda: :HAG:

dacka
    Član
    dacka

Zene koje se porode carskim rezom bebe neocenjuju sa 10.Tako da zbog ostalih mama ako necete napisati istinu o oceni tj apgaru na rodjenju nemojte nista ni napisati,jednostavno zaobidjite ocenu na rodjenju ❗ ❗

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 58 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.