Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca porodjaj sa tuznim krajem

Ova tema sadrži 71 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlost 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 72 ukupno)

porodjaj sa tuznim krajem

• biki
    Član
    biki

Sasa Likic ,jako mi je zao sto ti se dogodila tako ruzna i tuzna situacija.Zelim ti da sto pre prebolis,i zaboravis to tuzno iskustvo,krenes dalje i sebi rodis zdravu i lepu bebicu.

Nisam medju svojim bliznjima imala takav slucaj,ali sam imala,usudicu se reci mnogo gori.
    Kada se moj Nikola raodio,2 nedelje pre njega rodio se jos jedan decak u komsiluku.Bio je zdrav,lep ,napredan ,i ko bi rekao,nakon 6 meseci oboleo od najgoreg oblika leukemije,poziveo sve ga 2 meseca i umro sa 8 meseci :cry:.Poziveo je tek toliko da izgovori mama.
    Jos teza situacija je gledati dete i svesvno cekati njegovu smrt,iz dan,iz casa u cas.Njemu nije bilo pomoci,taman kad bi srce iscpali i dali njemu.
    Koliko smo svi bili potreseni,nemogu ti recima opisati.Pogotovo ja ,grlila sam svoje dete dok mi ruke ne otrnu 😥
    Ne kazem da je tvoja situacija manje teska ali ipak,ako vec mora,ako je neizbezno da se dogodi bolje je tako,dok ga jos uvek nepoznajes,dok necujes plac,i nevidis sjaj u okicama.

Dugo sam razmisljala dali ovo da napisem,plaseci se kako ces to shvatiti,dali ce te potresti ili utesiti.

Ja mislim da bi trebalo da te utesi,i pomiri sa sudbinom ,da je moralo da se desi,i posto je moralo,da je bolje na taj nacin.
    A ti ces nadam se uskoro u rukama drzati zdravu i zivu bebicu to ti od sveg svog srca zelim!

Verica
    Član
    Verica

Draga Jelena, znam da nema reci utehe tvom bolu. Morace, ako nista drugo, odredjeno vreme da prodje.

Moja mama je izgubila bebu u njenom drugom mesecu zivota, jednostavno se jedno jutro probudila i beba vise nije bila ziva. To je bila njena prva beba, moja najstarija sestra.

Posle dve godine rodila je moju sestru, potom mene i mog brata.

Daj sebi vremena, odboluj, ali ne gubi nadu i kreni dalje.

Zelim da ti na ovaj nacin dam makar malu podrsku.

kika
    Član
    kika

SASA MI SMO TU.
    AKO TI DODJE OPET DA PISES, PISI, MI SMO TU.

luki
    Član
    luki

ZDRAVO DRAGE MOJE FORUMASICE.BAS MI JE DRAGO STO SE INTERESUJETE ZA MENE.OVIH DANA SAM BAS BOLJE.IDEM REDOVNO NA TERAPIJE I TO MI ZAISTA POMAZE.KIKA I TEBI HVALA STO SI SE JAVILA.MISLILA SAM DA SI ME ZABORAVILA,ALI NISI.MOZEMO SE VIDJATI I U KAFANCETU,POCELA SAM PRE NEKI DAN DA PIJEM KAFU SA VAMA…..OPUSTENO CASKANJE.
    BAS MI POMAZETE DA SE OPUSTIM.DO SKORO MI JE BILO LOSE,A SAD SE VEC BOLJE OSECAM.
    JAVITE MI SE,BUDITE UZ MENE ___T O M I M N O G O Z N A C I ____

VELIKI POZDRAV :caos: :caos: :caos: :caos: :caos: :caos: :caos:

kaja
    Član
    kaja

E baš mi je drago što ovo čujem. Mislim, mnogo mi bolje zvučiš, a i lepo mi izgledaš 😉 😉 😉 !!

Evo ti jedan :cvecko: i jedan :HAG:

:caos:

kika
    Član
    kika

NISAM …..

INACE, JA NE VOLIM KAFANCE, NE ZNAM NI SAMA ZASTO , NESTO MI JE GUZVA TAMO, A JA SAM TI VEC MATORA ZA GUZVANJAC, STA CES, 35 ZA KOJI DAN….
    ALI TU SAM JA, NA RAZNIM TEMAMA …..

:caos: :caos: :caos:

luki
    Član
    luki

DA , ZAISTA SE BOLJE OSECAM ALI I BOLJE IZGLEDAM 🙂 🙂 🙂 LEPO JE TO PRIMETITI.
    KIKA VIDJACEMO SE NARAVNO I NA DRUGIM TEMAMA…..POLAKO.OVO JE VELIKI POMAK ZA MENE.
    MORAM DA VAM SE POVERIM*ZNATE STA JE NAJVISE UTICALO NA MOJU SMIRENOST?NEMOJTE DA SE CUDITE JER SAM SASVIM NORMALNA KAD OVO KAZEM……
    *JA SE TESIM DA JE MOJ MALI :andjeo: NA NEBU I DA GA CUVA SASINA( mm )MAMA

POZDRAV I POLJUBAC

kika
    Član
    kika

EJ…..
    ZA MENE SI SAVRSENO NORMALNA….NA TEMI POGINUO TOSE PROESKI SAM U JEDNOM POSTU NAPISALA KOLIKO VERUJEM DA NEGDE GORE ZAISTA POSTOJI NESTO…I JA U TO DUBOKO I MIRNO VERUJEM………ETO.
    ZNAM.

kika
    Član
    kika

ETO TI GA SAD.
    SAD SAM SE VRZMALA I PO KAFANCETU.
    :caos:

Verica
    Član
    Verica

sasa_lukic – 5/12/2007 16:40 ZDRAVO DRAGE MOJE FORUMASICE.BAS MI JE DRAGO STO SE INTERESUJETE ZA MENE.OVIH DANA SAM BAS BOLJE.IDEM REDOVNO NA TERAPIJE I TO MI ZAISTA POMAZE.KIKA I TEBI HVALA STO SI SE JAVILA.MISLILA SAM DA SI ME ZABORAVILA,ALI NISI.MOZEMO SE VIDJATI I U KAFANCETU,POCELA SAM PRE NEKI DAN DA PIJEM KAFU SA VAMA…..OPUSTENO CASKANJE. BAS MI POMAZETE DA SE OPUSTIM.DO SKORO MI JE BILO LOSE,A SAD SE VEC BOLJE OSECAM. JAVITE MI SE,BUDITE UZ MENE ___T O M I M N O G O Z N A C I ____ VELIKI POZDRAV :caos: :caos: :caos: :caos: :caos: :caos: :caos:

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: od mene za tebe!

Julija SG
    Član
    Julija SG

Pratila sam ovu temu od pocetka, ali nisam znala sta napisati, u stvari jos uvijek ne znam. Strasno mi je zao sto ti se to dogodilo i sto si morala tako nesto ruzno da dozivis.

Drago mi je, sto ti je vec malo bolje. Nastavi sa terapijom obavezno, sigurno ces uz nju lakse pregurati ovaj teski period. Ja ti zelim puno snage za naredne dane, a kad se oporavis potpuno, jednu zdravu i veselu bebicu.

ivy
    Član
    ivy

Jelana drago mi je sto si ipak na forumu…
    Saljemo vam poljupce…drzite se,samo vi znate kako vam je,mi smo tu da ucinimo sve sto je u nasoj moci.
    Lepa rec nekad znaci vise od mnogih dela…

luki
    Član
    luki

KIKA,VERICE,JULIJA,IVY……..HVALA

NADOVEZACU SE NA MOJ PRETHODNI GOVOR JEDNIM PITANJEM.

DA LI JOS NEKO VERUJE DA POSTOJI ZIVOT POSLE SMRTI?JA VERUJEM.ALI BIH VOLELA DA CUJEM KAKO VI RAZMISLJATE

P O Z D R A V

:andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo:

Verica
    Član
    Verica

sasa_lukic – 6/12/2007 15:19 KIKA,VERICE,JULIJA,IVY……..HVALA NADOVEZACU SE NA MOJ PRETHODNI GOVOR JEDNIM PITANJEM. DA LI JOS NEKO VERUJE DA POSTOJI ZIVOT POSLE SMRTI?JA VERUJEM.ALI BIH VOLELA DA CUJEM KAKO VI RAZMISLJATE P O Z D R A V :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo:

Ja verujem! Poslacu ti PP! Ljubac!

kika
    Član
    kika

JA VERUJEM.
    VEC SAM TI NAPISALA GORE.
    :kucam:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 72 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.