Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  k.josip 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 95 ukupno)

Posao!!!!

• Manana
    Član
    Manana

Samo da vam javim…kaonacno sam dobila posao!!!!!!!!Pocinjem od sutra.Otvara se veliki mega market i radicu kao kalkulant(fakturista),to je bas moja struka i zbog toga mi je posebno drago!!! :> :bravo: :zvezda: :klanjam:

U kafancetu cu da castim kad stignem!!

andela
    Član
    andela

BRAVO MANANA neka je sa srecom posao.moraces da nas castis kad stignes :bravo: :bravo: :zvezda: :cvecko:

ada
    Član
    ada

:bravo: :bravo: :bravo: Neka je sa srecom!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Manana divne vesti svaka cas,bas lepo da cujem da je neko nasao posao u svojoj struci,zaista divno,nazalost danas je bas puno koji rade posao a nije njihova struka,divno i cestitam ti od srca :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

bubica
    Član
    bubica

Č e s t i t a m!!! 😉 :> ;] :-* :HAG: :bravo: :zvezda:
    U to ime ž i v e l i!!! :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

leptiric
    Član
    leptiric

manana cestitam na poslu.
    srecno :zvezda: :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

MANANA DUSO SVE NAJBOLJE TI ZELIM !!!DIVNA VEST :bravo: ZNAM KOLIKO TI ZNACI!!!

SVAKA CAST! NISAM NI SUMNJALA DA SI ZENA ZMAJ I DA CES SE IZBORITI ZA SVOJU NEZAVISNOST!!!

LJUBIM TE PUNO :-* :-* :-* :-* :-*

pikola
    Član
    pikola

Manana da se i ja prikljucum cestitkama! Zelim ti sve najbolje na novom radnom mestu, malo posla, puno para i dobre kolege! U to ime popijmo :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:
    Za sve zaposlene zene, a i za one koje ce to tek biti :respekt: :respekt: :respekt:

Sneki
    Član
    Sneki

Prijo, cestitam na novom poslu :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: , zelim ti sve najbolje i obvezno cekamo cast u kafancetu! :bravo: :bravo: :bravo:

sakicar
    Član
    sakicar

:bravo: :bravo: :bravo: . Sve cestitke i sve najbolje.

ummi-emina

CESTITKE ZA NOVI POSAO,PUNO SRECE I PARA TI ZELIM….

crnokosa
    Član
    crnokosa

Cestitam od srca Manana! :cvecko:

kalet
    Član
    kalet

Manana, bas mi je drago da cujem ovu lepu vest. Zelim ti na prvom mestu dober kolektiv-najvaznije veruj mi, lepu platu i sve ono sto zelim i sebi, a najbitnije je da se ti tu nadjes i da ti budes zadovoljna. Jos jednom CESTITAM!!! :bravo: :bravo: :bravo:

ziwanshi
    Član
    ziwanshi

B R A V O! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sve najbolje i najlepse a njvise ti zelim dobru koncetraciju,strpljenje,pazljivost i dobre saradnike!
    Ko bi rekao mi smo koleginice ali za razliku od tebe meni je struka elektronsko poslovanje a radim u knjigovodstvu !!!!! :HAG: :HAG: :HAG: Javi se za razmenu misljenja a svim forumasicama koje su u potrazi za poslom zelim puno srece i zapamtite „AKO VEC NEMOZETE DA RADITE ONO STO ZELITE,POTRUDITE SE DA ZAVOLITE ONO STO RADITE!!! :caos:

dr Avluela

Bravo Manana ,cestitam! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.