Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  k.josip 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 95 ukupno)

Posao!!!!

• Hanan
    Član
    Hanan

Manana cestitam, yelim ti sve najbolje na radnom mjestu, dobre kolege i puno para…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ima li neko predlog za uspesno pronalazenje posla, …konkurs, linkovi sta god…?

mima80
    Član
    mima80

Jelena, ja imam ovaj http://www.bestjobs.rs/, potrebno je da se registrujes, napises biografiju i oblast za koju si zainteresovana. Ja sam se registrovala jos od kad, non stop mi salju na mail konkurse. Imas i na krstarici i infostud.com. Ako se setim jos necega javicu ti

cicanich
    Član
    cicanich

Manana, neka je sa srecom!!!

:bravo: :bravo: :bravo:

Jelena, koja si struka?
    Pokusaj na INFOSTUD-u, ja sam tamo uvek imala srece…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Mimi hvala, registrovana sam na sajtu zapolsenje vise od 18 meseci ali zaista samo bezveze stari tipa MLM a to me nikako ne zanima.

Sneki
    Član
    Sneki

Dobar sajt je infostud. Pokusaj tu. Srecno!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

cicanich – 2/6/2008 22:27 Manana, neka je sa srecom!!! :bravo: :bravo: :bravo: Jelena, koja si struka? Pokusaj na INFOSTUD-u, ja sam tamo uvek imala srece…

na zalost nsiam visoko obrazovana, ali imam poprilino sikustvo u poslu, solidno znanje na komu…ajde probacu na ovim sajtovima ako mi se posrcei javljam rezultate

Wish
    Član
    Wish

Da infostud je najbolji!!!!!MM je preko infostuda dobio extra posao a i moj drug radi tamo,samo pohvale za njih,drugarica je ostavila tamo svoj cv i zvali su je na razgovor i primili su je na super radno mesto…Ja radim pri drzavnoj sluzbi ali kada ostanem trudna verovatno ce mi reci :caos: posto nisam primljena za stalno…koji uzas…..

Imam dve struke tako da imam vise mogucnosti,tehnicar sam i vaspitac , vise bi volela da radim u obdanistu,ali tamo ne pomaze infostud nego veze,veze,vezice….katastrofa.
    Kada bi radila u obdanistu nebi bila primljena za stalno ko zna koliko godina bi cekala(moja kuma je cekala 5 god. i kad je ostala trudna rekli su joj da ne mogu nista da ucine,ali je na svu srecu,negde pred porodjaj javljeno da su je ipak primili) .
    Radila bi stalno zamene,pa kad im ne treba ja bi bila odredjeno vreme bez posla dok im opet ne zatreba…KATASTROFA,u ovoj drzavi zene imaju manje sanse da nadju dobar posao a kada ostanu u drugom stanju mnoge ostanu bez posla…..

Guest
    Član
    Guest

Jos sam u potrazi za poslom..pozdrav..svima

Manana
    Član
    Manana

Eh… sad tek vidim sa kakvim sam entuzijazmom krenula… Zaboravila sam i da sam otvorila ovu temu 2006! 🙄 Stvari su se promenile… I dalje sam u istoj firmi, sad sam na porodiljskom, nimalo nisam zadovoljna jer je princip rada iskoristi sto vise mozes onoga ko je dobar i hoce da pomogne i voli svoj posao. U pocetku je bilo fino, cak sam za vrlo kratko vreme napredovala do mesta zamenika sefa objekta i nisu mi gledali sto mi je tada falilo jos do kraja vise. Platu su mi digli i sve je bilo super… neki vrlo kratak period. Onda su krenuli da me zatrpavaju sa poslom u nenormalnom obimu, pocela sam da pijem lekove za smirenje i na kraju i propusila jer je pritisak bio uzasan. U najmanju ruku sam trebala da postanem hobotnica! Desavalo se da radim po 13, 14 sati i na kraju kad dodjem kuci pozeove me direktor i kaze da nesto mora da se zavrsi i da ce poslati vozilo po mene da ja to cas obavimKad stignem vidim da je to posao za celu noc! 😡 Izbegavala sam takve situacije kako sam mogla ali nije bas uvek moglo. Trpeli su svi oko mene, Bocu sam slabo vidjala, mm me je menjao po kuci maksimalno i takodje me je slabo vidjao, a o ostalim ljudima da i ne govorim… 😐 Jedan slobodan dan u nedelji koji vrlo cesto nisam ni uspevala da iskoristim, a i kad bi ga dobila nisam znala sta bih pre, da li da se posvetim detetu, mm, da li da sredjujem kucu ili da nekome odemo ili da nam neko dodje. Zaista sam postala zombi! Bez preterivanja :sok: Spasila me je moja Ninocka! Zatrudnela sam i dobila trudnicko jos u drugom mesecu trudnoce jer inace ne znam kako bih iznela trudnocu do kraja. Trebalo bi da se vratim na posao u aprilu 2009. ali mislim da od toga nema nista! Potrudicu se da nadjem neki drugi posao, ali ako ne nadjem tamo se necu vratiti sigurno! :neznam: 😯

Srcka
    Član
    Srcka

Jao Manana, bas mi je zao 🙁 Ali u potpunosti te razumem, savetovala bih ti da krenes odmah da trazis novi posao ukoliko si sigurna da se neces vracati tamo. Jeste bolno, ali nismo mi roboti, imamo i svoj privatni zivot koji nam je stvarno bogat malim bebcima. Pricam ti iz razloga sto mi se slicno desilo, ali ja sam resila po kratkom postupku zahvaljujuci mm.
    Porodiljsko mi je trajalo do 18.06.’08, zatim sam ga produzila i krenula da radim 01.09. U avgustu mesecu su me toliko cimali da nemam reci, zvali su me na silne razgovore, da me upute u posao 😯 Firma u kojoj radim je privatna, predstavnistvo nemacke firme, generalni je Nemac i postavio je uslove koji vaze u EU, eh samo da nam je dao i EU plate. Situaciji mi se nije dopadala od samog starta ali sta cu, morala sam da radim, i tako ja odem 01.09. da radim kad ono tamo totalni haos, cura koja me menja se usilila, zadrzace je (srecnica) i pocela je meni da naredjuje sta da radim, moj direktor mi se izvinjavao cinjenicom da nemam sta konkretno da radim, da sacekam Nemca koji stize za nedelju dana :galamdzija: I dosao Nemac, ja dala otkaz, svi u cudu :buljavko: Kako od jednom? Eto samo par razloga: Sto radim od 8-17h fixno, sto kada moram da izadjem iz firme odbija mi se od radnog vremena koje moram da nadoknadim da bih primila punu platu, sto su mi prosirili radne obaveze, sto nece da mi povecaju platu koja je ista vec tri godine :buljavko: , sto je sve zategnuto, sto idem na posao a ne ide mi se zbog atmosfere, sto ne mogu da napredujem a dipl.ekonomista sam a posao koji radim evo radi cura koja me menja sa srednjom… Itd…
    Ne bih jos da vas davim a ima dosta. I tako, ja sam opet kod kuce, cekam i trazim novi posao. A nista ne bi bilo bez podrske mm. Hvala mu na tome :love:
    Zato, MANANA, u potpunosti te razumem, puno razmisli da se ne bi nasla u slicnoj situaciji. Ipak mi je dete (a uskori bih jos jedno) najvaznije i ne treba mi zivot koji je 100%posvecen poslu i u kome cu vidjati dete 2h dnevno :anene:

stancha
    Član
    stancha

Srcka,prvi put cujem ovo,i bas mi je zao 😥 Super sto imas podrsku muza,ja bez obzira kolika mi mala plata bila,ne bi se usudila na tako nesto,jer je i njegova jos uvek mala za svo 4,ali da sam zadovoljna poslom-daleko od toga :anene: Muka me hvata od pomisli da treba da se vratim na posao za mesec dana 😥

Srcka
    Član
    Srcka

Samo jos da dodam, da koristimo dve pauze od po pola sata, pre podne i popodne i samo tada mogu da jedem, pijem kafu, sok, da gricnem nesto, jer grickanje i ispijanje kafa za stolom je ZABRANJENO 🙄 jer kako kaze Nemac tako se smanjuje produktivnost rada :galamdzija: A inace nemam kontakt sa spoljnim svetom, nema klijenata (sem ponekada poneki majstor da pita kada cemo da mu pustimo pare), vec samo mi radnici 🙄

crvena sonja

Srcka zelim ti svu srecu da nadjes posao.I ja sam u potrazi al` sve ide nesto traljavo.

Tanja i Mia

Jao cure!!!!!!!!!! Znam kako vam je!!!!!!!!

Kod mene je situacija slicna vasoj ali ipak mnogo bolja.

I ja radim u jednoj firmi cije je glavno sjediste u inostranstvu. Radno vrijeme je od 8-16i30. Ne radi se vikendima. Ali se zato radi dok ima posla. Kada sam se vratila sa odmora radila sam 13 sati u komadu. Ali isto tako ima dana kada nemam posla, odnosno zavrsim ga za par sati. Imam mogucnost da izadjem sa posla, kada mi treba slobodan dan mogu da ga dobijem.

Kod nas vlada pravilo da posao ne smije da trpi, da stvari koje moraju biti zavrsene do 12h u deset vec moraju biti kod direktora i onda je sve OK. Sve se mozemo dogovoriti. Ali kada se radi radi se.

Plata je dobra (mada ja 20. nemam para), stvarno se ne mogu pozaliti.

Svim djevojkama zelim da sto prije nadju posao u svojoj struci i da budu zadovoljne poslom….

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.