Ova tema sadrži 94 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  k.josip 6 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 95 ukupno)

Posao!!!!

• crvena sonja

Idem danas na razgovor za posao.Drzite mi palceve da je nesto dobro.

Srcka
    Član
    Srcka

Ajde pa da bude nesto dobro, unosno i zadovoljavajuce!!!

Ja jos ne radim, cekam i bas sam cekalica, mnogo je tesko vreme, ne birajte puno dok ne nadjete nesto sto odgovara malo vise.

scingelic
    Član
    scingelic

Ja radim dosta tezak i naporan posao,po ceo dan na nogama sa smirglim u ruci,pa trljaj do mile volje…
    Ali sta da radim,plata je fina,a za troje dece treba puno para a pored toga u mom slucaju puno ide i na lecenje.
    Ja se jos uvek nadam necemu boljem iako godinu dana radim isti posao. A onda kad dodjem kuci…..na vratima me cekaju moja tri andjela…….

hippeia
    Član
    hippeia

Konačno radim, već skoro 4 mjeseca (zato me ni nema na forumu kao ranije…)

Fokica
    Član
    Fokica

Hippi :bravo: Bas mi je drago.I ja radim malo vise od 2 meseca i za sada mi je ok. Ma super sam se uklopila posle 2,5 godine bolovanja.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

scingelic – 20/2/2009 22:30 Ja radim dosta tezak i naporan posao,po ceo dan na nogama sa smirglim u ruci,pa trljaj do mile volje… Ali sta da radim,plata je fina,a za troje dece treba puno para a pored toga u mom slucaju puno ide i na lecenje. Ja se jos uvek nadam necemu boljem iako godinu dana radim isti posao. A onda kad dodjem kuci…..na vratima me cekaju moja tri andjela…….

:bravo: :bravo: :bravo:

scingelic
    Član
    scingelic

Hvala draga NIKOLINA!

natasa ns
    Član
    natasa ns

ja poceh sa poslom pre dva dana
    veljko se odmah razboleo i dobio temperatur, valjda u znak protesta,
    ali sta cu
    mora se a i nije tesko
    volim svoj poso

nensy
    Član
    nensy

I ja sam se juce vratila na posao.Za sada dobro funkcionisem.

jecadoca
    Član
    jecadoca

Hej Nency koleginice srecan rad!
    Ja staziram vec dva meseca u Domu zdravlja i hm…pa nije mi bas lako da uskladim to sve.Maleni mi se tesko privikava na vrtic,puno obaveza u kuci i van nje,pa teretana 3 puta nedeljno…ali dobro zanimljivo mi je na poslu i bice mi lakse kad Strahinja prihvati vrtic.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

ja u ponedeljak krecem sa radom! radicu na Institutu u Kamenici!

Hanan
    Član
    Hanan

Nikolina cestitam, zelim ti sve najljepse na novom poslu.

kika
    Član
    kika

NIKOLINA, posebno tebi cestitam, ja sam tamo bila dva puta sa druge strane, jednom sam snimana ja, jednom moja sestricina, i zelim ti da budes uspesna , zadovoljna, a iznad svega prijatna sa pacijentima. ( ne znam sta si po struci, ali tamo je zaista do neba vazno da svi budu ok sa onima koji su tamo morali da dodju….)
    NIKOLINA, SAMO NAPRED :)))))))))))))))))))))))

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

hvala vam devojke 🙂 ja sam med.sestra !kika slazem se sa tobom da je ophodjenje sa pacijentima zaista vazno!

Kale79
    Član
    Kale79

Nikolina, cestitam. Kako je na poslu? Nadam se da te nikad necu sresti tamo.

OT. da niste mozda bili u postanskoj stedionici u petak, ucinilo mi se da je devojcica ista jovana?

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 95 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.