Ova tema sadrži 24 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  una 12 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 25 ukupno)

Posle 100 godina…

• Amara
    Član
    Amara

vratih se i ja ovde kod vas (ako me primate u drustvance
    Bas me dugo nije bilo,priznajem malo je bilo i do mene.
    Bila sam u Beogradu kod svojih,pa dok smo se ponovo ovde privikli,pa jedno bolesno,pa drugo,pa trece,pa frka za skolu… 😈
    Jurcaj tamo,jurcaj vamo,ja uopste ne stizem da sednem za komp otkako sam se vratila. Jos sam pocela nesto da raduckam od kuce.haos sa vremenom
    Ne znam samo kad cu vremena da nadjem da sve (ili barem dobar deo )iscitam.
    Moja beba je vec velika ,skoro 7 meseci. Nije bas neki spavisa,ali dobro necu da se zalim,moze i gore da bude ;]
    Vidim da se forum prosirio sto mi je posebno drago.Puno novih faca,a moracu ja slike da vidim i svoje da postavim.
    Eto samo sam htela da vas sve puno puno pozdravim, kao i vase male i velike bebe.
    Vidimo se na forumu,nadam se sad malo cesce.
    Puno poljubaca od Amare

:-* :-* :-*

Mirche
    Član
    Mirche

Amara, drago mi je da si se javila, ja te nisam zaboravila!
    Nadam se da su ti decica sada dobro i zdravo, da su porasla a ti se javi kada nadjes slobodnog vremena!
    :cvecko:

mayya
    Član
    mayya

Dobrodosla nazad!

zorica
    Član
    zorica

Pa ja bas i nemogu reci da se sjecam jer nisam ja bas dugo ovdje,ali u svakom slucaju dobro dosla ponovo :bravo: :cvecko: :cvecko:

leptiric
    Član
    leptiric

Amara
    bas sam se pitala gde si do sada.
    pozdrav za tebe

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Hej caoooo , pa gde si ti breeeeeeee dobrodosla nazad!!!!!

Amara
    Član
    Amara

Hvala zenske :-*
    Nadam se da cu odsada vise biti sa vama
    Bila sam malo u Beogradu,malo Kanada,malo radila,malo sa decom,pa more…
    Slabo imam vremena,puno posla,pa kuca,deca…A stvarno ste mi nedostajali

:caos:

maja22
    Član
    maja22

Dobrodosla nazad!

May05
    Član
    May05

Amara bas mi je drago da si ponovo sa nama i ja te nisam zaboravila(,nekada sam imala nick Enina Mama,nadam se da se sjecas),dobro dosla nazad na forum,i nadam se da ces imati vise vremena kad sve dovedes u red i na svoje mjesto.ljubi djecu :-* :-* :-*

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Amara drago mi je da si se javila i da ste svi dobro,skoro sam mislila o tebi kako si sta radis,kako se snalazis sa troje dece,najmladje dete ti je bas poraslo 7 meseci,moj Luka 8.5 meseci,kad nadjes vremena postavi slike da vidimo tvoju decicu,a do tad puno vas ljube Ivana i Luka :-* :-* :-*

Sneki
    Član
    Sneki

Dobro nam došla nazad Amara! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Irssa
    Član
    Irssa

Drago mi je da si dobro i da i se jevila, dobrodosla nazad

vesna srce

Svuda idi ali kući dođi. 🙂 Dobro nam se vratila i lepo se kuckala sa mamama 🙂

Amara
    Član
    Amara

Ma ovo je jedno super mestasce,pozitivni ljudi,pozitivne vibracije.
    Volim ovaj forum 🙂
    Ja bih rado slike postavila,medjutim nemam kada da citam upustva i te stvari,prezauzeta sam.
    Ako se javlja neki doborvoljac od vas da to uradi umesto mene bicu mu zahvalna do neba.Ja cu poslati smanjene slike,pa da stavi na forum I avatar mi je zastareo,treba i to da promenim.Imam sada jedno dete cuvam u svom vrticu,pa jos slikam neku sliku za prodaju,pa kuca cisti,usisavaj…Ma posla koliko volis.Veceras cu da sednem i da citam forum.Posle toliko vremena bice mnogo interesantno.
    Ivana,milsila sam i ja na tebe,znam da je tvoj Luka malo stariji.I KOka-Lokina Una je tu negde.Znam da ima jos par mama cije su bebe tu zajedno sa mojom…
    I secam se Enine mame,oh kako da ne?
    Puno poljubaca jos jednom :-* i kuckamo se again.
    :zvezda:

Sanja N
    Član
    Sanja N

Dobrodosla nazad. :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 25 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.