Ova tema sadrži 6 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 10 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 7 (od 7 ukupno)

Postovi clanova

• Dandzi
    Član
    Dandzi

Aj i ja da dam neki predlog 🙂 Bilo bi super kada bi imali opciju da,ako zelim da prelistam neke stare postove nekog clana,imam opciju za citanje svih postova.Jbg,nisam bas sjajno objasnila,ali me kapirate.Kliknem na profil clana i tamo da ima opcija svi postovi ili postovi i takooooc.

Molim odgovor 😳 🙂

Angel
    Član
    Angel

Slazem se! Nekoliko puta sam trazila tu opciju kako bih povezala osobu sa postovima i samim tim je nekako bolje upoznala na taj nacin, ali nije bilo moguce. Dosta foruma to ima i mislim da ukoliko nije neizvodljivo, odlicna je caka.

Dandzi
    Član
    Dandzi

Pa to uglavnom i imaju svi forumi 🙂

Dandzi
    Član
    Dandzi

Da li neko cita ove predloge?

Mirche
    Član
    Mirche

Citamo, citamo, samo sto smo bili odsutni neko vreme ali evo sada cu da odgovorim.
    Kada se ode na profil korisnika moze da se trazi detaljnija statistika gde nisu sve poruke ali sam forum nema opciju iscitavanja svih poruka korisnika, na zalost.

djiki
    Član
    djiki

Dandzi i ja bi taj predlog usvojila,i volela bi na kraju krajeva da vidim sta sam i ja pisala ,posebno u trudnoci,jer arhivu (u iscekivanju)nema sanse da otvorim 🙁

Angel
    Član
    Angel

Jbg sta da se radi kad sam forum nema tu opciju. Steta ali nije kraj sveta. Hvala na odgovoru Mirche :-*

Gledanje 1 članaka - 1 do 7 (od 7 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.