Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Potpisi i slike u porukama – ponovo!

Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Biljana822 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 105 ukupno)

Potpisi i slike u porukama – ponovo!

• Mirche
    Član
    Mirche

Molila bih sve korisnike da obrate paznju na svoje potpise. Molim vas da od sada, u potpisu ostavite samo jednu sliku deteta (dece) i ticker – ako zelite. Postoje albumi sa slikama dece i svako moze da pokaze dete (decu) tamo kao i svoju porodicu sa koliko god slika zeli a ne u porukama koje znaju da budi i po pola strane.
    Dobila sam jako veliki broj primedbi na sporo otvaranje stranica, dugo ucitavanja slika u svakoj temi zbog potpisa i uopste otezanog rada foruma a i poprilicnom sarenisu koji se stvorio. Cak i onima sa brzom internet konekcijom se sporo otvaraju stranice a to je zasigurno zbog mnostva slicica.

Hvala!

mima80
    Član
    mima80

Ja mislim da ove akcije slabo imaju efekta i da je jedino resenje ogranicenje potpisa. Evo malo pre sam videla potps koji se proteze na vise od jedne strane, znaci ima jedan ticker, pa ispod slova, a ispod toga jos jedno 4 ona slajda, sve jedno ispod drugog.

Jelena&Teodora

Ja sam imala dva tikera,i smanjila sam na jedan

Nadam se da ce i ostali clanovi poslusati savet :-*

Zhunga
    Član
    Zhunga

Nadam se da ce uroditi plodom!
    I da ce omi koji i treba da procitaju ovu temu…da je procitaju

maja22
    Član
    maja22

Mirche dzabe si ti po ko zna koji put zamolila da se stikeri smanje ne vredi…………….

Praslin
    Član
    Praslin

Evo ja sam smanjila svoj potpis i dala doprinos. 🙂 Ali ne verujem da ce uspeti ova „akcija“.

eniqma
    Član
    eniqma

Ja sam upravo zbog toga skinula tikere, aslike postavljam samo po potrebi

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja imam brz internet ali mi opet sporo otvara stranice.

Od samog pocetka imam jedan ticker a ako zelim neku sliku da vide onda je samo jednom postujem i to je to.

Da,imam i dve male slikice, jednu moju i jednu Srletovu, ako je problem skinucu ovu moju, mada je zaista mala

Sto si rekla Mirche ima dovoljno podforuma nakojima mogu da se postavljaju slike

myche
    Član
    myche

i mi smo se solidarisali da nam naš forum radi ko podmazan! 😆

Fokica
    Član
    Fokica

Ovih molbi i akcija je vec bilo, ali jasno je da nece biti efekta.
    Slazem se sa Mimom da jednostavno treba ograniciti potpis.

adrijana
    Član
    adrijana

Nadam se da je moj potpis u redu, ako nije recite!
    I imam jedan predlog, da se svima posalje pp u vezi potpisa i slika jer mnogi ni nece videti ovu temu. :caos:

sanjas
    Član
    sanjas

Nadam se da ce ovaj put ova akcija biti uspesna,jer se strane stvarno sporo otvaraju,a primetila sam bas dosta ogromnih potpisa i „sarenila“.

lelly
    Član
    lelly

Mirche, mislim da je najbolje da uzmes stvar u svoje ruke i sama ogranicis potpise, broj i velicinu slika, posto smo ovu temu vec apsolvirali. Mikamaco, ako si vec ostavila post ovde i slozila se sa napisanim, onda postuj pravila: lepo pise jedna slika i jedan ticker.

vele
    Član
    vele

slazem se skroz, ogranicite potpise ili kaznite one koji se oglusavaju o molbe, pa valjda pravila treba da su ista za sve, ovako se uvek nadje neko ko ce da se provuce iz ovog ili onog razloga.

rainbow
    Član
    rainbow

Evo ja se „redukovala“ 😆 , ukinula jednu slicicu 8)
    Inace uvek imam mini tickere 😉 . Jedino jos decu da udomim! :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.