Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Potpisi i slike u porukama – ponovo!

Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Biljana822 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 105 ukupno)

Potpisi i slike u porukama – ponovo!

• Lavita
    Član
    Lavita

ja sam se sredila haha
    evo viddite novi potpis imamo od juce
    nadam se da ce svi postovati pravila
    a ne kao prosli put ja promenim potpis kad vidim svi kilometarske potpise a ja mali malecki heheh
    ma nadam se da je od toga ali slazem se sa jelenomorg da mozda nije od potpisa sporo otvaranje ili tako nesto

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

cekajte ljudi ovde se bas bas bas niko ne zali na otvaranje stranica? dakle u cemu je problem?

layla
    Član
    layla

pa meni je ponekad problem otvaranje stranica
    i ne mogu da udjem u opsti forum i da pronadjem odredjenu temu, ne znam zasto

i nervira me kad moram da saljem jedan post 5puta
    mislila sam da je to do tikera i brdo slika ali izgleda da nije

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

HTTP/1.1 New Session Failed KAD MI SE 20 PUTA POJAVI OVO,JA POLUDIM 🙁

adrijana
    Član
    adrijana

NIKOLINA – 30/4/2009 13:10

HTTP/1.1 New Session Failed KAD MI SE 20 PUTA POJAVI OVO,JA POLUDIM 🙁

Isti slucaj i kod mene!

kaja
    Član
    kaja

jelenaorg – 30/4/2009 12:25 cekajte ljudi ovde se bas bas bas niko ne zali na otvaranje stranica? dakle u cemu je problem?

Problem je u nepreglednosti stranica i nemogućnosti da se kvalitetno koristi Forum, odnosno u tome da su postovi nečitki! Znaaam, znaaam, rećićete: "Pa imaš opciju da isključiš potpise!" I to je ok (ja i nisam pokretač ove teme, pa me nemojte ni napadati). Ali morate priznati da je, kad vidiš u potpisu tiker i znaš uzrast deteta čija mama piše, sve jednostavnije… A kad vidiš sliku uglavnom znaš odmah i pol. I tako je, onda sve zajedno, postavljanje pitanja i odgovaranje na ista mnogo lakše i brže.
    A, na kraju krajeva, pa majku mu, stvar je i u pristojnosti i poštovanju. Kao kad sednete na klupu u parku – ne sednete na celu i ne podignete i noge, nego ostavite prostora i za druge. Neki nickovi prosto progutaju ceo ekran kad ostave post…

Ali to je samo moje skromno mišljenje… 8) 8) 8)

Prex
    Član
    Prex

Kaju za predsednika !!! 😉 😉 😉 :bravo: :HAG: :>

Mirche
    Član
    Mirche

Nekome se sporije ucitavaju stranice zbog tickera, nekome ne. U svakom slucaju je jako nepregledno. Nekada mi se od silnih slika i ne cita ko je sta napisao ma koliko decica slatka i lepa. Jedna poruka stvarno zauzme pola stranice…neko je, videla sam imao 10 slika u potpisu! Sa druge strane, postoje albumi, koliko toliko zasticeni gde mozete da stavite koliko god slika zelite. Malo je teze ograniciti tickere, jer neko ima jedno neko troje dece…tako da je ovo poziv da vizuelno uredimo forum, da bude pregledan. Zaista ne bih volela da ja nekome sklanjam tickere. Toliko je jednostavno staviti i ticker i slicicu, mozete svakodnevno menjati slike i potpise i svaki dan biti drugaciji.

Lavita
    Član
    Lavita

mirche da li pored ovih mojih tikera sa slicicama imam pravo na po jos jednu sliku za svako dete malu
    molim te odgovori mi
    ovde na tickerima su jako male slike
    ili da skinem te sa tikera a da stavim dve malo vece slike
    sta smem da uradim od toga

Praslin
    Član
    Praslin

Lavita,pa vide se devojcice i ovako. Ajde da ispostujemo svi i da vidimo da li zaista brze otvara forum.

Hehe … Evo upravo dok pokusavam da posaljem ovu poruku meni prijavljuje gresku. 🙂

Aiko
    Član
    Aiko

kaja – 30/4/2009 14:41

[QUOTE]jelenaorg – 30/4/2009 12:25 cekajte ljudi ovde se bas bas bas niko ne zali na otvaranje stranica? dakle u cemu je problem?

Problem je u nepreglednosti stranica i nemogućnosti da se kvalitetno koristi Forum, odnosno u tome da su postovi nečitki! Znaaam, znaaam, rećićete: „Pa imaš opciju da isključiš potpise!“ I to je ok (ja i nisam pokretač ove teme, pa me nemojte ni napadati). Ali morate priznati da je, kad vidiš u potpisu tiker i znaš uzrast deteta čija mama piše, sve jednostavnije… A kad vidiš sliku uglavnom znaš odmah i pol. I tako je, onda sve zajedno, postavljanje pitanja i odgovaranje na ista mnogo lakše i brže.
    A, na kraju krajeva, pa majku mu, stvar je i u pristojnosti i poštovanju. Kao kad sednete na klupu u parku – ne sednete na celu i ne podignete i noge, nego ostavite prostora i za druge. Neki nickovi prosto progutaju ceo ekran kad ostave post…

:bravo: :bravo: :bravo:

dragana024

[QUOTE]jelenaorg – 30/4/2009 12:25 cekajte ljudi ovde se bas bas bas niko ne zali na otvaranje stranica? dakle u cemu je problem?

Problem je u nepreglednosti stranica i nemogućnosti da se kvalitetno koristi Forum, odnosno u tome da su postovi nečitki! Znaaam, znaaam, rećićete: "Pa imaš opciju da isključiš potpise!" I to je ok (ja i nisam pokretač ove teme, pa me nemojte ni napadati). Ali morate priznati da je, kad vidiš u potpisu tiker i znaš uzrast deteta čija mama piše, sve jednostavnije… A kad vidiš sliku uglavnom znaš odmah i pol. I tako je, onda sve zajedno, postavljanje pitanja i odgovaranje na ista mnogo lakše i brže.

[/QUOTE]

Lepo rečeno :bravo: :bravo: :bravo:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Kajo potpisujem te :bravo:
    Ali kako je forum funkcionisao pre recimo 6 meseci? Bar je meni radio isto ok kao i sad i otvarao stranice ok tj normalno a bio je i chat? A isto je bilo „kilometarskih“ potpisa?
    Ne vredjam i ne napadam samo pitam ❓ Nemoj te me pogresno razumeti

Ella
    Član
    Ella

Ma ljudi meni nikad nista nije smetalo, ni slike, ni potpisi… Ne bunim se nikad, dobro je sve samo kad forum radi. Ali kad blokira, koci i ne otvori stranicu, onda nacisto :uzid:

Ana82
    Član
    Ana82

[/QUOTE]

Slazem se sa Kajom u potpunosti! Zar je tako tesko postovati pravila?!

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.