Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Potpisi i slike u porukama – ponovo!

Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Biljana822 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 105 ukupno)

Potpisi i slike u porukama – ponovo!

• MilicaCale

Podrzavam akciju.
    Svaka slika i ticker su link vise koji mora da se ucita pri ucitavanju stranice. Kad mozete, postavljajte tikere koji sadrze sliku, tako stedimo vreme.
    Svaka slika i ticker u novom redu zauzimaju prostor, pa treba scroll-ovati do besvesti, a to sa bebom u narucju bas i nije nesto zanimljivo. Stavite sliku i ticker u isti red, bice preglednije stranice.
    Da, jeste zanimljivo gledanje slicica, ali… Kad imam problem, treba mi odgovor BRZO!!! Znaci, Treba procitati puno strana, a potpisi usporavaju. Imam brz internet, ali ovo jeste sporo, previse.
    A tek sporost foruma, strana nece da se ucita, forum uopste ne radi…. Uzas. Nego, to je vec druga tema.
    PS. Izabrala sam da stavim tekst umesto slike, zauzima manje mesta i ne trosi vreme za ucitavanje. Nadam se da je ovo u redu.

Angel
    Član
    Angel

A pre nego sto sam prestala da se logujem (bese pre nekoliko meseci), taman je postignut dogovor i taman se forum bas dobro sredio po pitanju potpisa, a sad opet ima sta da se vidi! Jako strasno nasta lice neki potpisi i ne mogu da razumem cemu se tezi takvim nacinom nepostovanja tudje kuce! Mogu neki da se ljute do sutra zbog ovih mojih reci!
    Dogovor je bio jedan tiker i jedna slika po detetu, i to slika pod uslovom da tiker ne sadrzi jednu! Takodje je pisalo da mesto slike clanovi mogu staviti i samo gliter + tiker! Pri tome podrazumeva se da ta slika koju kacite ne bi trebalo da bude velika jer jednako tereti otvaranje stranica kao vise slika.
    Meni nije bilo tesko da ispostujem domacine a ne vidim zasto bi bilo i nekim drugim forumasima!

OVER AND OUT! 😡

mima80
    Član
    mima80

Mislim stvaaaarno vise 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
    Ovo je vise nego grozno, boli me glava od tog sarenisa, ocajno izgleda forum, ali ocajno!
    👿

tijanast
    Član
    tijanast

Mima slazem se, i nije mi jasno zashto neke trudnice imaju po 3 tickera (za jednu trudnocu), a po 5 slika da ne spominjem uopshte…

mima80
    Član
    mima80

Ni meni to nije jasno 😐 Ne secam se da je forum skoro ovako odvratno izgledao. Problem je u tome sto se kao sredi taj problem sa potpisima, a onda dodju nove forumasice koje ne znaju za taj nas dogovor pa krenu da trpaju po 5 slika u potpis, a onda se i ove stare pomame, kao, bas me briga, kad mogu one mogu i ja 🙄 Znam da ni sada ovo nece imati narocitog nekog efekta, ali sam se prosto zgrozila i morala sam da napisem

Jelena&Teodora

I ja se slazem sa mimom80 i tijanast :bravo:

I mislim da svi treba da se pridrzavamo reda, po jedna slika i ticker za svako dete,a ko zeli da stavlja vise slika svog deteta ima mesta i za to u temema sa slikama 🙂

šestica
    Član
    šestica

U pravu ste devojke. Ovo šarenilo stvarno već zamara i oči i mozak…

Kale79
    Član
    Kale79

Gde li je ova tema bila pre mesec dva…

Definitvno ponovo isti problem…Nije vise u pitanju otvaranje stranica, nego Preglednost. Kada zelim da procitam nesto u temi, desava se da bude 20 stranica a ustvari vise od pola su potpisi. Prosto prosirena recenica u odgovoru na temu, a potpis 5 tikera, 8 slika… Ustvari, da i ja volim da znam „decije stanje“ forumasice koja je pisala, ali 3 tikera za istu stvar.. Otvorite temu, napisano recimo „cao, kako ste“..
    a u potpisu:
    -prvo dete xx godina
    -prvo dete jos xx dana do xx rodjendana
    -volimo se xx godina
    -u braku smo xx godina
    -trudna sam xx nedelja
    -nase zlato stize za xx dana
    -slika prvog deteta
    -slika mame i prvog deteta
    -slika sa uz …

(karikirala sam)

Ok, ovo je meni problem. Mozda sam i previse kukala, ali dajte da ga resimo. Opet pp svima, kao nekad… NE znam, samo i mene sarenilo izludjuje

Mirche
    Član
    Mirche

U pravu ste, bas sam mislila da opet pocnem da saljem upozorenja.
    Znaci jedna slika i jedan ticker po detetu, zaista mislim da je dovoljno. I stvarno ako se ne ispostuje moracu ja da brisem tickere ili svima da ukinem kao sto je na mnogo drugih foruma uradjeno…a lepo je videti koliko je cije dete i videti malu slicicu ali nemojte preterivati.

Ella
    Član
    Ella

Mirche – 13/10/2009 18:13 U pravu ste, bas sam mislila da opet pocnem da saljem upozorenja. Znaci jedna slika i jedan ticker po detetu, zaista mislim da je dovoljno. I stvarno ako se ne ispostuje moracu ja da brisem tickere ili svima da ukinem kao sto je na mnogo drugih foruma uradjeno…a lepo je videti koliko je cije dete i videti malu slicicu ali nemojte preterivati.

slazem se :bravo:

Dandzi
    Član
    Dandzi

A zasto postavljati i ticker i fotku kada postoji opcija pri kreiranju tickera da se ubaci fotka sa leve strane i to je sasvim dovoljno.Bas kao sto je kod mene i kod dosta zena.

Inace,mene najvise iritiraju ove flip fotkice 😳 Odvlace paznju od citanja i potpuno su bespotrebne.To mi je ok ako hoces da postavis na caskanju slicice da vidimo bebirone pa okacis odmah 4 one se okrecu.

Kale79
    Član
    Kale79

Mirche – 13/10/2009 18:13

U pravu ste, bas sam mislila da opet pocnem da saljem upozorenja.
    Znaci jedna slika i jedan ticker po detetu, zaista mislim da je dovoljno. I stvarno ako se ne ispostuje moracu ja da brisem tickere ili svima da ukinem kao sto je na mnogo drugih foruma uradjeno…a lepo je videti koliko je cije dete i videti malu slicicu ali nemojte preterivati.

Mirche HELP!!

Evo moram priznati da na trudnoci uvek ima najvise tikera, ali malopre izbrojah 9 stvari u potpisu (nije 9 dece) tako da ono moje karikiranje i nije strasno

mima80
    Član
    mima80

I ja sam danas videla neciji potpis, ja mislim jedno 3 tickera za trudnocu i jedno 4 slike trudnog stomaka, sve jedna ispod druge 🙄 🙄 🙄 Nikad nije bilo ovako ocajno, bas se otelo kontroli 😐

ivocka
    Član
    ivocka

Uh sta cu imam ih tri!!!! :neznam:

Dandzi
    Član
    Dandzi

http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=7397&start=4451

Eto tu imate dve clanice,Bele i Vesna 😕 😕 Mislim stvaaaarno.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.