Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Potpisi i slike u porukama – ponovo!

Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Biljana822 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 105 ukupno)

Potpisi i slike u porukama – ponovo!

• GaGaT
    Član
    GaGaT

Strasno, strasno definitivno treba da se forumasice upozore da bi se ovaj nas lepi forum sacuvao!!! Ja bas volim da mi je profil „sredjen“ i nikako mi nije jasno kako neko ne primeti sopstvenu neurednost! 👿 :uzid:

Selena
    Član
    Selena

I mene su poceli strasno da nerviraju ti predugacki potpisi!

adrijana
    Član
    adrijana

Dandzi – 14/10/2009 09:34

A zasto postavljati i ticker i fotku kada postoji opcija pri kreiranju tickera da se ubaci fotka sa leve strane i to je sasvim dovoljno.Bas kao sto je kod mene i kod dosta zena.

Inace,mene najvise iritiraju ove flip fotkice 😳 Odvlace paznju od citanja i potpuno su bespotrebne.To mi je ok ako hoces da postavis na caskanju slicice da vidimo bebirone pa okacis odmah 4 one se okrecu.

E ovo si skroz u pravu, tako se i vidi slicica i ticker, a pregledno je i ne „bode“ oci.
    Ako neko bas zeli da stavi i svoju sliku neka je stavi kao Avatar…

T3
    Član
    T3

adrijana – 16/10/2009 12:23 [QUOTE]Dandzi – 14/10/2009 09:34 A zasto postavljati i ticker i fotku kada postoji opcija pri kreiranju tickera da se ubaci fotka sa leve strane i to je sasvim dovoljno.Bas kao sto je kod mene i kod dosta zena. Inace,mene najvise iritiraju ove flip fotkice 😳 Odvlace paznju od citanja i potpuno su bespotrebne.To mi je ok ako hoces da postavis na caskanju slicice da vidimo bebirone pa okacis odmah 4 one se okrecu.

E ovo si skroz u pravu, tako se i vidi slicica i ticker, a pregledno je i ne "bode" oci. Ako neko bas zeli da stavi i svoju sliku neka je stavi kao Avatar…[/QUOTE]

potpisujem i slazem se i sa dandzi i sa adrijanom u potpunosti..znam i razumem da svako od nas zeli da skoro sve slike(sto je naravno nemoguce) za koje misli da su vredne vidjenja postavi ovde da ih i drugi vide i da se tesko moze odluciti za jednu ..ali zaista je mnogo urednije i preglednije ovako sa samo odredjenim brojem tikera (koji zavise od broja dece/trudnoce),a slicice su dovoljne ove male u sklopu tikera…ostale ko zeli moze prikazati i staviti u avatar opciju ili jednostavno otvoriti album i podeliti ih sa svima nama.

Mirche
    Član
    Mirche

Ostavila sam poruku na svim caskanjima, ponovicu sutra opet u slucaju da je neko preskocio…cini mi se da ima efekta, vec izgleda malo bolje… samo da se nastavi.

T3
    Član
    T3

mirche ima efekta tj opomena je urodila plodom..izbrisane su pojedine slike u potpisima tj to su uradili oni koji su imali vise njih u istom….sad su su malo sredjeniji i pregledniji,evo ja takodje i sama smanjih jedan za trudnocu..tako da sad izgleda mnogo bolje ,urednije i preglednije za citanje,a koliko toliko brze za otvaranje..

taman smo tj ste uspostavili neki normalan nacin rada foruma sto bi ga sad kocili i blokirali nebitnim i suvisnim slikicama,giffovima ili potpisima..

bitno je da se druzimo,caskamo i dalje razmenjujemo iskustva,a ko je koliko trudan,cije dete je koliko staro se moze videti u potpisu sto je i dopustivo i preporucljivo,a ostalo (manje bitno)bar za deo gde je potpis …kako je beban ispao na 4d uz,koliki nam je stomak,slike decice koja se smeju,jedu ,kupaju itd mozemo videti u albumima tj adekvatnim temama za to.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mirche ja sam vec napisala da sam urgirala na caksanju od 6 meseci do godinu dana i vecina je ispostovala. Ali ja se ne slazem sa tim da moram da imam sliku uz ticker jer tako ije ni glasilo pravilo vec jedno dete jedan tickr i ako nemamo sliku na tickru mozemo jednu postaviti i to mislim da je sasvim korektno i uredu.
    Mirche vidim da si na caskanju kao i na ostalim temama postavila tu poruku pa cemo videti ishod ali i ja cu se truditi kao sto apelujem i na druge forumasice da uvek opomenu forumasice koje to ne podtuju pa valjda cemo uspeti

Dandzi
    Član
    Dandzi

Ma MikaMaco,ni nije obaveznafotka uz ticker,toje onako spomenuto da je ok,to mu ga dodje kao 2 u 1 🙂 Ma okje ticker i fotografija kao sto vecina i ima,ali kada videh na trudnoci Bele i Vesnu jbt,znaci Vesna 9 fotki u potpis 😕 Stvano grozno,pola stranice ona zauzme.

Micka&Nidza

Evo i ja sam smanjila broj tickera.
    Skinula sam jedan za trudnocu.
    Ostali su Sofijin i drugi za trudnocu…
    Pozdrav Mirche, ovo bi trebalo da urodi plodom.
    Sad mnogo lepse izgleda ceo forum ne samo caskanja…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Dandzi nisi me lepo razumela ili ja nisam lepo napisala. Mislila sam da ako nema neko sliku pri tickeru onda naavno da sme da ima jednu fotku asebnu tj nevezano za ticker kao sto i ja imam i tako je zamoljeno
    Ne znam da li je samo zbog toga a mislim da jeste vecinom ali forum funkcionise da ga ne ureknem za sigurno 90 posto bolje nego pe par meseci kad smo svi mi ludeli
    Mirche ako i posle svih ovih apela i jos gore MOLBI neki nece da ih ispostuju zasto ih ti ne sklonis jer imas tu opciju? :neznam:
    Jer to je zaista bas grubo nepostovanje foruma kao foruma ali i tebe a i nas drugih koji smo na istom

MilicaCale

A velicina slika? zar ne bi trebalo ograniciti i velicinu (ako zauzme tri tikera, ponovo pravi problem).

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mirche reci za velicinu slike molim te da ne b dolazilo do zabune jer je moja slika Srleta veca ali n velika. pa me zanima da li je t problem ili ne. To je jedina slika i jedan je ticker a tako je glailo da moze. Jedno dete jedan ticker i jedna slika

Jelena <3 <3

<3

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Jelena ne razumem tvoj post :neznam:
    Ova dva donja bi trebalo da skines

ivy
    Član
    ivy

podrazumeva se da slika treba da bude mala.
    zar moraju admini detaljno da nacrtaju sve?
    Slika srleta je prelepa ali prevelika. treba da bude petina te slike

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.