Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Potpisi i slike u porukama – ponovo!

Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Biljana822 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 105 ukupno)

Potpisi i slike u porukama – ponovo!

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

moja je smanjena, mada petina tesko ali ovako je ok

Dalibirka Djekic

ja nevolim kad je nabacano.UREDNO I CITKO :buljavko: TO JE STIL :HAG:

šestica
    Član
    šestica

Dok je ova tema aktuelna članovi se još nekako i pridržavaju pravila, a čim malo padne u zaborav opet sve iz početka, DA POLUDIŠ OD ŠARENIŠA!!!

tanja.
    Član
    tanja.

Ne znam…meni se svidja kada je šareno…pa to su slike dece..ali dobro,pravila su pravila . Ja sam moj tiker sa sličicom još pre više od godinu dana smanjila i nisam ga dirala od tad…bojim se da ne padnem u iskušenje da nadzodzim veću sliku 😆 😆 😆 😆

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Tanja :ruganje: :bravo: :bravo: :bravo:

T3
    Član
    T3

moj potpis je u najmanjem mogucem izdanju,srta cu puno nas je hihihi pa moram da ispostujem za svako dete po jedan tiker i ne odoleh da stavim i jednu slicicu koja je koliko toliko minimalna,na jos manjoj se nista ne bi videlo pa ne bi bilo ni svrhe sto je tu…

nesmetaju mi ni tikeri za decu,mbrak,mkilograme itd..slike bilo koje da su velicine sto kaze tanja to su deca i ja uzivam da ih gledam ali braze neko stvarno pretera i sto je mnogo mnogo je..em slika od po strane em tikera za sto cuda em jos i gliter slova sa imenima dece..necu da imenujem osobe koje ocigledno obozavaju kic prepoznace se vec oni sami ali sto je mnogo mnogo je i na to treba reagovati za ovako neke obicne sto ne bodu oci i zbog kojih nemoras preci pola stranice da bi video naredni post je dopustajuce i ok..sve preko toga je preteruvanje,,teranje nekog inata ili preterani sund…

rainbow
    Član
    rainbow

Meni ne smetaju slike dece u normalnoj velicini, ali mislim da su tickeri sa koliko jos tezine treba da se izgubi, pa koliko smo dugo zajedno, pa jos koliko do…, pa od do…itd. Mislim da su takve informacije nepotrebne ;]

Ammy
    Član
    Ammy

Moram bilo sta da napisem samo da vidim kako sad moj tick. izgleda 🙂 Nisam bila ovde sto jednu godinu!

becka
    Član
    becka

ovo je sajt za mame tako da nemam nista protiv da se stave slike i tickersi ..zasto da ne ?nek bude sve sareno i slatko:)

djuric
    Član
    djuric

proba

djuric
    Član
    djuric

proba

Rada
    Član
    Rada

P

beby
    Član
    beby

p

LejaD
    Član
    LejaD

Nisam dugo bila, samo da vidim ticker. Forum izgleda super i prestala sam da dolazim, jer nisam mogla da udjem nikako jedno vreme.

Biljana822

sve je super :respekt:

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.