Ova tema sadrži 26 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  merka 9 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 27 (od 27 ukupno)

Pozdrav svima!

• MissGak
    Član
    MissGak

Dobrodosle!!!

Angel
    Član
    Angel

Cao Dragana i dobrodosla! Konacno neko ko je u braku priblizno kao mm i ja 🙂 , nama je malo jace od tri meseca. U svakom slucaju ziva bila i puno postovala i lepo se provela sa nama ovde! :cvecko: :caos:

Elza
    Član
    Elza

Hvala svima na dobrodošlici 🙂 ! Volela bih da se družimo i razmenjujemo iskustva oko naših malih anđelčića, ali ne znam koliko će to često biti, jer od moje Anje nemam sekunde mira! Ona želi samo da se šeta, sada po kući jer je napolju jako hladno, tako da je to jedan ubitačan tempo 🙂 ! Ali, kad god me pusti-eto mene :)!

LjubicaZP
    Član
    LjubicaZP

Ćao svima. Nova sam na forumu. Prvo sam posećivala teme koje me interesuju (dok čekamo II crtice i vrkutarke) sad sam počela da pretražujem i ostatak foruma pa naiđoh na upoznavanje koje sam preskočila. Imam 36 godina i nadam se da ću uskoro ugledati II crtice.

GaGaT
    Član
    GaGaT

Cao svima bas mi je drago sa se upoznajemo i razmenjujemo iskustva!!!

May05
    Član
    May05

Djevojke dobrodosle :bravo:

Anjuska
    Član
    Anjuska

:caos: :caos: :caos: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :-* :-* :-* svima

hippeia
    Član
    hippeia

Dobrodošle :caos: :cvecko:

Zibic
    Član
    Zibic

pozdrav svima

ma evo mi nesto neda da samo citam i ako ne pripadam vasoj grupi jer vidim da ste sve mlade a ja imam sina sa nepunih 23 godine ali hocu da i mene malo podmladite druzenjem na ovom forumu a mozda i zatrebate neki savjet iskusnije mame pa vam stojim na raspolaganju.

svima vam zelim puno srece i u braku i sa djecom.

maja92
    Član
    maja92

Cao svima! Ja sam Maja i trudna sam 5 meseca. :bravo:

da2
    Član
    da2

Cao svima!

ima nas raznih

merka
    Član
    merka

pozdrav svima sad sam se registrirala pa evo prvo da vas pozdravim

Gledanje 16 članaka - 16 do 27 (od 27 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.