Ova tema sadrži 22 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nakica 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 23 (od 23 ukupno)

Predrasude

• Karli
    Član
    Karli

Predrasuda ima i uvek ce biti.
    Pogotovo prema osobama koje su zatvorene.I meni se desavalo da imam predrasuda i mnogi su o meni imali.To je sastavni deo naseg drustva i dok je sveta bice i predrasuda.
    Naravno trebamo se truditi da toga bude sto manje,jer svako zasluzuje priliku.

Spooky86
    Član
    Spooky86

Pa da, desavalo mi se… Ali to je u oba pravca, o meni ljudi imaju cesto predrasude (delujem arogantno, ekcentricna sam, plus cudan pirsing na obrvi a i ekscentricno se oblacim, pocepano, sareno, upadljivo) pa svasta ljudi misle o meni :)) a i ja sam bila sklona tome da „fensi“ cice okarakterisem kao glupe itd… ;))

tanja.
    Član
    tanja.

Karli – 28/3/2009 13:50

Predrasuda ima i uvek ce biti.
    Pogotovo prema osobama koje su zatvorene.I meni se desavalo da imam predrasuda i mnogi su o meni imali.To je sastavni deo naseg drustva i dok je sveta bice i predrasuda.
    Naravno trebamo se truditi da toga bude sto manje,jer svako zasluzuje priliku.

Bas dobro napisano :bravo:

Spooky86
    Član
    Spooky86

`ladno sam gore napisala „ekcentricna sam“ :sok:

T3
    Član
    T3

NIKOLINA – 25/2/2009 21:51 meni recimo idu na zivce price tipa udala se jer je trudna,upecala muza na trudnocu ,glupa je jer je sa sela ,los je vozac jer je zena i slicno- :buljavko: :buljavko: mislim i to su predrasude! a sto se tice mene -poneki zbog razlike u godinama izmedju muza i mene donose svakakve zakljucke! :sok: :sok: :sok: ali da se vratim na pricu sa pocetka….ta moja kuma nema "frizuru" jer ne stigne cesto da ide kod frizera,ali kao i sve zene ,brate mili ,opere kosu! a to sto obuces bitno je da je cisto i opeglano…..meni je to najbitnije,sto se tice izgleda,a svako se prema svojim mogucnostima oblaci ,sminka td…. a kod nas predrasuda vrlo brzo predje u trac :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi:

nikolina bez obzira na font slova tvog teksta..potpisujem te od reci do reci…

sladjanam
    Član
    sladjanam

Nazalost, okruzeni smo sredinom koja vrvi od predrasuda. Ja se trudim da se uzdignem iznad toga, i da ne sudim o ljudima, dok ih ne upoznam. Ponekad -upadnem- u predrasudu, yato sto neko ima tetovazu koja mi se ne svidja, ili nosi nesto od garderobe , sto mi biode oci, ali to je vise utisak, ili stvar ukusa, nego sto mislim da taj neko je ovakav ili onakav.

Nataša 86

Nemam apsolutno nikakvih predrasuda a i ne bavim se time šta drugi misle o meni.Ja ljude prihvatam takve kakvi jesu i uopšteno jako malo vremena provodim razmišljajući o tome kakav je ko.Ne volim nikoga trpati u šablone niti sam se ja ikada uklapala u njih.Možda je to ok a možda i nije al to je tako kod mene.

nakica
    Član
    nakica

Da, desavalo se da pogresim u vezi nekoga na osnovu izgleda, oblacenja, a posebno mi je smetalo nosenje alkica u nosu, pupku i sl., ali sam u par navrata upoznala nekoliko takvih osoba, a vrlo finih. Ono sto je sigurno, nemam predrasuda u vezi osoba koje nisu zavrsile fakultet…to mi apsolutno nije bitno.

Gledanje 16 članaka - 16 do 23 (od 23 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.