Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Premasena cifra od milion otvorenih stranica mesecno

Ova tema sadrži 89 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Dandzi 10 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 90 ukupno)

Premasena cifra od milion otvorenih stranica mesecno

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Nakon nešto manje od dve godine postojanja RoditeljPortal.com sajt je premašio 1.5 milion poseta i preko 10 miliona otvorenih stranica i tako postao jedan od najposećenih sajtova sa roditeljstvom kao tematikom u regionu.

Portal je u 2007. godini imao milion jedinstvenih poseta i preko 6.5 miliona otvorenih stranica, a poslednji mesec, Februar 2008. godine, prvi put je premasio cifru od milion otvorenih stranica za jedan mesec. Broj poseta je iz meseca u mesec u stalnoj tendenciji rasta.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo svima koji su na bilo koji način pomogli u stvaranju ovog web portala kao i svim posetiocima i clanovima foruma koji su nas tolikom posetom obavezali da i u budućnosti budemo ne jednako dobri već i još bolji. Još jednom veliko hvala svima.

leptiric
    Član
    leptiric

Bas mi je drago sto je Portal a samim tim i Forum,tako poseceni.
    Zelim da nas je jos vise, i da se druzimo, i upoznajemo.

katarina
    Član
    katarina

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    bas mi je drago da sam i ja deo portala i iz pocetka jos :bravo: :bravo:

Manana
    Član
    Manana

;]Bravo za nas i nas portal!!! :bravo: :blabla: :respekt:

Zhunga
    Član
    Zhunga

:bravo:

bubica
    Član
    bubica

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Akro ulepsao si mi dan:bravo: za nas portal,forum,nase forumasice,forumase i najglavnije bravo za nasu Mirche i Akrosofta!!!!

U buduce da se trudimo da budemo najbolji,mada i sad znam da jesmo :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Prex
    Član
    Prex

Bravo Dule i Mirche!!!!! :bravo: :bravo: :bravo:
    I bravo za sve nas forumasice i ponekog forumasa 😆 i za nase divne klince i klinceze!!!
    Bas sam srecna sto sam deo svega toga… :-* :-* :-* :-* :-* :love: :love: :love: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

stancha
    Član
    stancha

I meni je drago,i ponosna sam sto sam deo svega toga,i zao mi je sto ranije nisam otkrila ovaj sajt,i forum posebno.
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za sve nas,i da bude sto veca poseta ubuduce 🙂

Hanan
    Član
    Hanan

😆 😆 😆 😆 ovakav mi je smijesak zaigrao na usnama :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za sve nase draga forumace, nase klince i sve one koji nas iz sjene citaju…posebno sam ponosna jer sam clan skoro od samog početka :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ju ju ju bas je to velika cifra…napredujemo nema sta

tanja.
    Član
    tanja.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

ada
    Član
    ada

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

BRAVO ZA NAŠ PORTAL!!!

Irssa
    Član
    Irssa

BRAVO!!!!!!!!!!!! BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 90 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.