Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Premasena cifra od milion otvorenih stranica mesecno

Ova tema sadrži 89 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Dandzi 10 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 90 ukupno)

Premasena cifra od milion otvorenih stranica mesecno

• Lukina mama

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Balerina
    Član
    Balerina

:zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

teana
    Član
    teana

ruki
    Član
    ruki

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Daria
    Član
    Daria

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

mima80
    Član
    mima80

jako sam srecna i ponosna sto sam deo ovog portala, ulepsava mi trudnocu svakoga dana, a i upoznala sam i zblizila se sa nekim predivnim ljudima ovde. Bravo za vas i sve pohvale!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Ana81
    Član
    Ana81

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

cicanich
    Član
    cicanich

Ja sam ponosna sto sam clan ovog foruma…
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

ZZ
    Član
    ZZ

od prvog dana mi je ovo bilo jedno predivno mesto..ovde sam više od godinu dana,nisam baš aktivna u pisanju ,ali sam svaki dan online i iščitavam teme..

forum je divan i krase ga još divniji ljudi na čelu sa našim administratorima i moderatorima..

jedno veliko bravo!

ivy
    Član
    ivy

Uh ja sam zavisna od foruma 🙂
    Uvek je zanimljivo svaki dan citam i pisem a i divne ljude sam upoznala,slobodno mogu reci da su mi njih dve prijatelji a nadam se da cu ih jos steci
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za nas forum i divne ljude koji ga krase

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Cestitke i od mene :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Jos malo i cela godina kako sam sa vama i moram priznati da ste prava „zaraza“ jer nije prosao ni jedan dan da sam propustila ,makar i na kratko ,da svratim i vidim sta ima novo.

Samo tako i nastavimo!

kaja
    Član
    kaja

Juuuupiii!!!!

zevs
    Član
    zevs

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Misa
    Član
    Misa

Volim Roditelj Portal!!!

Sneki
    Član
    Sneki

ČESTITAM!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 90 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.