Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• Mirche
    Član
    Mirche

Ja dugo nisam pogledala dobar film…preporucite neki dobar… :upomoc:

Hanan
    Član
    Hanan

E Mirche trebala si nam reći koji žanr…Ja bi mogla dosta preporučiti,al ne znam ukus, možda ti se neće svidjeti…al ipak, ako ti se svidjaju trileri evo nekoliko dobrih: „Pogrešno skeretanje“, „Brda imaju oči“,“Lovci na misli“, ako pak voliš komedije:“Dobro došli u džunglu“, „Bele koke“, ima još jedan dobar neki dan sam ga gledala sa Adam Sandler, radnja se odvija u zatvoru,on je igrao ragbi, nekako zaglavi u zatvor, i tamo pravi ragbi tim…dobar je, a ne mogu se sjetit naziva…et valjda je dosta 🙂 :trudnica:

markova mama

Reci koji zanr, koje glumce volis…

Mirche
    Član
    Mirche

Hvala Hanan, odlicno, volim i trilere i komedije…potrazicu ih i pogledati :caos:

Hanan
    Član
    Hanan

Nema na čemu, samo da se ja sjetim još nekog pisaću. Moj muž je ovisnik o filmovima ako jedan dan ne gleda odmah mu nešto fali, a i ja uz njeg. Tako da imamo malu viedoteku(ja to zovem DVDteka) u kući, pa sam ti spomenula samo neke nazive… 🙂

Mirche
    Član
    Mirche

Mada ja volim vise evropski film, francuski cak su me iznanadili i nemacki filmovi…glumce ne znam…
    Ili neke drame, neobicne i nesvakidasnje price, tipa „Amelija Pulen“…
    Da…zaboravih Almodovara…on je super, uvek me iznenadi

Standzi
    Član
    Standzi

Ja jako volim filmove sa Adam Sandler jer su svi super smesni,ima i romanticnih komedija…Ali stvarno je najbolji!!!Ah zaboravih i Rob Schneider je totalno lud i uvek me do suza nasmeje!!! :zvezda: Ja volim takve filmove :neznam:

Hanan
    Član
    Hanan

Ja sam skoro gledala reklamu za neki film sa Sandlerom, kao on ima neki daljinski i može vrijeme da vrati. zaustavi itd, najava je pravo smiješna…nisam zapamtila kako se zove, al će uskoro biti u DVDteci

Standzi
    Član
    Standzi

Ja mislim da sam sve sa njim pogledala…A taj novi cu isto sigurno da gledam..On je u nasem domu uvek dobrodosao 😆 :zvezda:

IrenaV
    Član
    IrenaV

SEVEN-jako dobar film
    ICE AGE-stvarno super
    LA BELLA MAFIA(Mafijasice)-odlican

Manana
    Član
    Manana

Ja sam pre trudnoce volela horore ali od kako sam se porodila uopste ne mogu da ih gledam 😆 Ne znam zasto.Sad trazim samo komedije… :ruganje: :neznam:

Hanan
    Član
    Hanan

E narode, ja sam sinoć pogledala ovaj novi film sa Sandlerom, spominjala sam gore, zove se Daljinski i super je, toplo vam ga predlažem.

mare
    Član
    mare

LakeHouse

Standzi
    Član
    Standzi

Superman returns!!!!
    gledali smo ga ja i mm prosle nedelje na DVD-u i ja sam odusevljena ,inace sam bila luda kao mala za Supermenom,sad sam jos ludja 😆 :love: hehe
    Pravi je porodican film!!preporucujem ga svakom,a ja cu ga sigurno opet gledati za koji dan :>

Standzi
    Član
    Standzi

mmmm

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.