Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

moracu i ja da pogledam taj fil mada u zadnje vreme slabo gledam filmove,kad dodjem kuci istusiram se vidim sta ima na forumu i u krevet ne volim da ostajem kasno uz tv a vikend koristim za duge setnje ali pogledacu ovaj

emem
    Član
    emem

Opustanje uz Fatalnu preljubu. :strikam:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ajde i tu preljubu da vidim 😆

veki
    Član
    veki

„Музика из друге собе“

emem
    Član
    emem

Telesna straza :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

„Klik“ sa Adam Sendlerom :bravo: sinoc sam ga gledala sa muzem,jojjj i smejala sam se i rasplakala ,pa na kraju opet smejala!meni se bas svideo film,preporucujem ga svim romanticnim dusama i onima kojima je porodica na prvom mestu! :HAG:

MissGak
    Član
    MissGak

LUCKY NUMBER SLEVIN

MissGak
    Član
    MissGak

i jedan porodican-EIGHT BELOW,sa haskijima!!!Ja sam bila odusevljena!!!!

Mirche
    Član
    Mirche

E to moram da pogledam, obozavam haskije!

Aiko
    Član
    Aiko

Bila sam na Cinemaniji par puta i preporucujem The prestige, u poslednje vreme svideo mi se World trade center :caos:

Standzi
    Član
    Standzi

joj gledala sam World Trade centar i ne svidja mi se ….Jeste tuzan ali se ceo film odvija oko dva lika koji su zakopani i u mraku …I pocetak je bezveze !ocekivala sam mnogo vise emocija! bas sam se radovala tom filmu i na kraju jako razocarala! 😥

malimiš
    Član
    malimiš

za opuštanje -Kuća na jezeru,drama
    horor-brda imaju oči,duhovi u nama,testera 1i2,
    triler-ridik (nadam se da sam napisala dobro),Minhen,….ove sam gledala u poslednjih par dana

Standzi
    Član
    Standzi

Aaaa malimisu Ridik sa Vin Dizel???? :sok: ma koji film sa njim nije dobar????hehe :love: :>

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja volim komedije,akcije sa autima i naucnu fantastiku ali da nije horor.Imate li nesto da mi preporucite novije?

Standzi
    Član
    Standzi

jesi gledala Klick?sa Adam Sendlerom??

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.