Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• crnokosa
    Član
    crnokosa

Nisam i znam na koji mislis jer sam gledala reklamu ali ne znam koji mu je originalan naslov i titl na engleskom pa da ga skinem sa zdc

Aiko
    Član
    Aiko

Gledala sam Djavo nosi Pradu, onako je, mislim sladunjava limunadica, ali je Meril Strip po obicaju odlicna. Veceras idem da gledam Dobru godinu sa Rasel Krouom, pa cu vam reci kakav je.

Standzi
    Član
    Standzi

Aiko obavezno javi kakav je film ,dopao mi se ovako preko reklame,pa planiram da ga skinem ,
    crnokosa originalan naslov je bas Klick!

sakicar
    Član
    sakicar

Devojka sa bisernom mindjusom
    Notebook ( beleznica )
    Litle blackboard ( mala crna knjiga )

Drame, fenomenalne za opustanje.

Aiko
    Član
    Aiko

Dobra godina je bas lep film. Optimistican, opustajuci i povremeno smesan. 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

sakicar ja sam citala knjigu devojka za bisernom mindjusom i zaista mi se svidela ali nisam gledala fil 🙁 mada su meni knjige uvej bolje od filmova lepse ih dozivljavam 🙂

sakicar
    Član
    sakicar

Ivana, posle procitane knjige, film ce ti biti jos interesantniji. ako si u prilici obavezno ga pogledaj!!!!

pikola
    Član
    pikola

Preporucujem The Prestige jer tu glumi moj omiljeni glumac Christian Bale
    Za one koji vole horor najnovije PREDSKAZANJE sa malim zlocestim Demianom brrrrr….
    Ocekujem DEJA VU (Deza vi) sa Denzelom Vosingtonom

AiS mama
    Član
    AiS mama

Djavo nosi Pradu – sladak film, za opustanje (citala sam i knjigu).
    Human traffiking sa Saterlendom. Traje oko 3 sata i par puta sam mislila da ce srce da mi iskoci iz grudi. Mislim da bi svi koji imaju zensku decu trebali da ga pogledaju. A i sama deca kada dodju u neke godine, cisto da vide mracnu stranu zivota i sta se sve krije iza primamljivih reklama nekih modnih agencija.

sakicar
    Član
    sakicar

Za vikend sam gledala „Gordost i predrasude“. Film je odlican. Treba ga pogledati.

May05
    Član
    May05

ja sam izgleda jedina koja voli nase domace filmove,i komedije 🙁 otkako sam ovdje jos vise volim da ih gledam i da cujem nas jezik na tv-u.

pikola
    Član
    pikola

E da setila sam se jos jednog dobrog filma, gledala sam pricu o filmu i ucinio mi se kao dobar zove se POTOMCI sa Clive Owenom, govori o tome kako 18 godina nigde u svetu nije niko dobio dete……..

pikola
    Član
    pikola

Gledala sam sad za vikend Izbaceni iz sina (ili kako su jos preveli Fatalna preljuba) nije los film ako volite triler akciju….

Andjela.26

"Djavo nosi pradu" mi je skroz simpatican film…

Filmovi koje uvek mogu ponovo da gledam su "Sokantno priznanje", "Sesto culo", "Grad andjela"……. 

Aiko
    Član
    Aiko

Gledala sam sinoc Weather man sa Nikolasom Kejdzom i odlican je film.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.