Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• Standzi
    Član
    Standzi

Zenske pogledajte obavezno najnoviji film sa Cameron Diaz,Kate Winslet,Black Jack otprilike prevedeno „Ljubav ne treba pauze“ ne prevodim bas najbolje sa nemackog 😆 ali stvarno pogledajte,jako je romantican i pun emocija!!!! aaaaaaaaaaaahhhhhhhh

Karli
    Član
    Karli

Ubedljivo najbolji film koji sam dosada gledala zove se „Ples sa macem“!To je cini mi se Kineski film ili tako nesto,ali je jako dobar!
    Za opustanje volim da gledam filmove sa crncima kao sto su Vil Smit,Kris Rok,Kris Taker,Martin Lovrens,Edi Marfi i sl.

Andjela.26

Za ljubitelje animiranih filmova… OBAVEZNOOOO pogledajte „Fappy feet“!!!! Jako je sladak i simpatican 🙂

Žanr: animirani, avantura, komedija
    UPOZORENJE: Proizvod može izazvati spontano stepovanje!
    Glavne uloge: Elijah Wood, Brittany Murphy, Hugh Jackman, Nicole Kidman, Hugo Weaving, Robin Williams

sakicar
    Član
    sakicar

Ja za vikend gledala Happy feet. Valja pogledati. 😉

katarina
    Član
    katarina

pa to decji film…gledala sam sa janom u bioskopu

kejti12
    Član
    kejti12

THE STENPHORT WIVES,WHITE CKIKS,TOPCAT POGLEDAJTE OVE OBAVEZNO KOMEDIJE SU !!!! :ruganje: :batina: :HAG:

pikola
    Član
    pikola

Za sve koji vole malo jače drame, preporučujem Gospođu Haris – Anet Bening i Ben Kingsli

Seka
    Član
    Seka

Pre neki dan sam gledala ‘Prvi greh’ sa Andjelinom Dzoli i Antonijom Banderasom.. meni je fenomenalan film.. obavezno pogledajte..
    Kazu da je mnogo dobar i ‘Kuca na jezeru’ sa Kianu Rivsom i Sandrom Bulok.. to planiram ovih dana.. i cekam ‘ Krvavi Dijamant’ ovaj novi..

Poz..

sakicar
    Član
    sakicar

Gospodja Haris,
    Porodicni plan…uzivajte….

MissGak
    Član
    MissGak

13 blocks sa Bruceom Willisom..i
    Flyboys…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

U mojoj porodici zaista mozete da nadjete strasne filmadzije…imamo kolekciju od preko 500 filmova
    Film koji svakako izdvajam iz svoje privatne kolekcije je PROFESIONALAC sa Jan renoom,
    Obavezno treba pogledati film Egzorcizam iz Emili Roz, Djia, Stigmata, ako se setim jos nekih bitnih javljam vam

zona
    Član
    zona

Definitivno pogledati Babel

tigric
    Član
    tigric

DEPARTED-fenomenalan film,cak i ja koja nisam ljubitelj trilera priznajem da vredi pogledati ovaj film

Ella
    Član
    Ella

DEPARTED naravno!!! Gledali smo ga cak 2 puta u bioskopu! Odlican film. Ja obozavam thriller filmove, a ovaj film je super pod pocetka do kraja. Jos ima i dosta poznatih glumaca

Leonardo DiCaprio ….Billy Costigan
    Matt Damon ….Colin Sullivan
    Jack Nicholson ….Frank Costello
    Mark Wahlberg ….Dignam
    Martin Sheen ….Oliver Queenan
    Ray Winstone ….Mr. French
    Vera Farmiga ….Madolyn
    Anthony Anderson ….Brown
    Alec Baldwin ….Ellerby
    Kevin Corrigan ….Cousin Sean
    James Badge Dale ….Barrigan
    David O’Hara ….Fitzy (as David Patrick O’Hara)
    Mark Rolston ….Timothy Delahunt
    Robert Wahlberg ….FBI Agent Frank Lazio
    Kristen Dalton

tigric
    Član
    tigric

DEPARTED
    Film traje skoro 2 ipo sata a cini mi se da sam ga odledala u jednom dahu!!!!

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.