Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 946 članaka - 946 do 960 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• srecna mama

Njami,o cemu se radi u filmu little miss sunshine?Inace, ja sam skoro pocela da gledam neki film na foxu, pre neku noc.Glumio je Mel Gibson, medjutim, totalno je bezveze, posto stvarno me totalno nerviraju filmovi u kojima nekog nekog izlema posteno, polije ga benzinom, zapali, i ovaj prezivi, podigne se iz mrtvih i onda ih sredi sve redom jednim potezom…Takvi fllmovi su mi totalno bezveze….

lillyblue
    Član
    lillyblue

zar se Secretary svrstava u komedije??:hmm:
    ja sam to gledala pre par godina i nije mi tu nista bilo smesno, tacnije malo mi je cak i bilo muka kada se film zavrsio, ali je dobar stvarno.
    a glumi i jedan od mojih omiljenih glumaca.

lillyblue
    Član
    lillyblue

zar se Secretary svrstava u komedije??:hmm:
    ja sam to gledala pre par godina i nije mi tu nista bilo smesno, tacnije malo mi je cak i bilo muka kada se film zavrsio, ali je dobar stvarno.
    a glumi i jedan od mojih omiljenih glumaca.

nakica
    Član
    nakica

Jao, Srecna mama, ne diraj mi Mel Gibsona 🙂

srecna mama

Nakice, sad sam videla da si napisala ovo za Mel-a.Inace, i ja sam ga gotivila bas, pogorovo je zgodan u filmovima pobesneli max, ali skoro sma citala nesto o njegvom privatnom zivotu , nesto totalno ruzno i nekkao mi s eizmenila slika o njemu kao coveku.Nego, ovde sam iz jednog drugog razloga, zaintrigirao me je film „Kendimen“.Nisam odgledala do kraja, taj film sam sad prvi put gledala, inace je starije produkcije,pa me zanima ako znate da mi kazete, je li ubica zaostza postoji ili je ona poludela?Nisam odgledala do kraja.

srecna mama

Nakice, sad sam videla da si napisala ovo za Mel-a.Inace, i ja sam ga gotivila bas, pogorovo je zgodan u filmovima pobesneli max, ali skoro sma citala nesto o njegvom privatnom zivotu , nesto totalno ruzno i nekkao mi s eizmenila slika o njemu kao coveku.Nego, ovde sam iz jednog drugog razloga, zaintrigirao me je film „Kendimen“.Nisam odgledala do kraja, taj film sam sad prvi put gledala, inace je starije produkcije,pa me zanima ako znate da mi kazete, je li ubica zaostza postoji ili je ona poludela?Nisam odgledala do kraja.

mima80
    Član
    mima80

Najtoplija preporuka za film Mr. Nobody, dokaz da je i danas moguce snimiti interesantan i drugaciji film http://www.youtube.com/watch?v=gwcJ2ySlfOk&feature=related
    Skoro sam pogledala i Toy story 3, fantastican je. Nisam gledala prethodna dva dela ali sam cula da je ovaj najbolji do sada.
    A gledala sam i Morfijum, ruski film u kojem igra i nase gore list 😆 😛 Katarina Radivojevic, bio je na Festu prosle godine. Meni se bas dopao film, radjen je po autobiografskoj prici Mihaila Bulgakova koji je i sam bio navucen na morfijum.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ja sam pogledala horor dramu, Dorothy Mills.
    interesantan je. neka pogledaju oni koji vole neobicne obrte na kraju.
    Nije bas originalan ali vredi pogledati. Ima prelepih predela, Irska je u pitanju, pa ko voli…
    a da, treba obratiti paznju na religiju drustva, i vreme u kome su ziveli , jer je tu kljuc.

Sledeci koji gledam je ova mimina preporuka:)

Praslin
    Član
    Praslin

ja sam prosle nedelje pogledala film Moj andjeo cuvar (My sisters keeper). Isplakala sam se kao kisa. Mm je bio pod utiskom par dana posle tog filma. Jako je tezak za gledanje. Ja sam znala o cemu se radi i zelela sam da ga odgledam iako sam znala da cu preplakati celi film. http://www.youtube.com/watch?v=HP4NxUFgFrs&feature=related

njamiii
    Član
    njamiii

Praslin – 7/9/2010 10:38

ja sam prosle nedelje pogledala film Moj andjeo cuvar (My sisters keeper). Isplakala sam se kao kisa. Mm je bio pod utiskom par dana posle tog filma. Jako je tezak za gledanje. Ja sam znala o cemu se radi i zelela sam da ga odgledam iako sam znala da cu preplakati celi film. http://www.youtube.com/watch?v=HP4NxUFgFrs&feature=related

Jeziv film :zima: Ne gledati ga ako ste u pms-u.

lillyblue
    Član
    lillyblue

pogledala danas Mr Nobody. dobar je, ali je previse zakomlikovan, mislim i vise nego sto treba. ideja je dobra i pogotovo zato sto ima tu „astronomsku“, naucnu podrsku, sto mi se ustvari najvise i svidelo.
    Uzgred, Mima, gde ti „iskopavas ‘ takve filmove?:)

mima80
    Član
    mima80

Lilly, citam preporuke na nekom forumu, pa onda bacim pogled na IMDB sajt, vidim ocenu, pogledam jos neki komentar i tek se onda odlucim da skinem film i pogledam. Mnogo volim da gledam filmove, ali nisam sposobna da gledam komercijalne zato sto se uzasno nerviram dok gledam. Onda pratim neke rezisere koji su mi interesantni, pa gledam neke filmove koje nisam uspela da pogledam na FEST-u, i tako… 🙂 Ludilo
    Drago mi je da neko poslusa i moj savet, ljudi ni ne znaju ali postoji toliko interesantnih i drugacijih filmova, neocekivanih, volim da znam da je i danas moguce da me neki film iznenadi i donese nesto novo, nakon milijardi vec snimljenih filmova

Nego ne rece mi da li si gledala Old boy-a?Ako nisi pogledaj obavezno, definitivno najludji triler koji si ikada pogledala

lillyblue
    Član
    lillyblue

planiram da pogledam uskoro i old boy, samo da nadjem dobar snimak posto gledam online, ne skidam.

srecna mama

Upravo sam odgledala fim „delta odred“.Zanimljiv je i na kraju sam plakala.Inace, imala sam prilike da na discovery programu gledam o tim spasilackim ekipama,i interesantno je to koliko ti ljudi imaju naporan posao, koliku odgovornost, humanost u sebi, a koliko mau imaju reputaciju u drustvu.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Praslin – 7/9/2010 10:38

Odličan film,baš treba biti u specijalnom raspoloženju da bi se gledao.

Gledanje 946 članaka - 946 do 960 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.