Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 961 članaka - 961 do 975 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• mima80
    Član
    mima80

Preporucujem svima „City island“, narocito onima kojima se dopala „Little Miss Sunshine“, simpaticna komedija http://www.youtube.com/watch?v=LIGdleyv8vo
    Takodje preporucujem „Ondine“, simpatican i optimistican film, definitivno popravlja raspolozenje http://www.youtube.com/watch?v=80HzX8UGEKM

jelena_vasiljevic

ja odgledala dorothy mills fenomenalan je od srca preporuke nisam ni sanjala da ce da Irci naprave tako dobar triler svaka cast?

lillyblue
    Član
    lillyblue

odgledala sam Old Boy, mnogo mi se svideo. neobica, , cudna prica.
    sad sam pogledala korejski film The tale of two sisters. deklarise se kao horor, ali nije. Mima, ovo ako nisi gledala, pogledaj, mislim da je ovo tvoj fah.

mima80
    Član
    mima80

lillyblue – 30/9/2010 13:13

odgledala sam Old Boy, mnogo mi se svideo. neobica, , cudna prica.
    sad sam pogledala korejski film The tale of two sisters. deklarise se kao horor, ali nije. Mima, ovo ako nisi gledala, pogledaj, mislim da je ovo tvoj fah.

Hehe, odgledala pre 3 dana 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Odlican je, bas sam htela da ti ga preporucim 🙂
    Drago mi je da ti se dopao Old boy 😉

Ja preporucujem odlicnu crnu komediju „Four lions“

srecna mama

Subota 01h tv avala, preporucujem jedan od meni omiljenih filmova „Kosa“

srecna mama

Subota 01h tv avala, preporucujem jedan od meni omiljenih filmova „Kosa“

lillyblue
    Član
    lillyblue

danas sam pocela da gledam Let iznad Kukavicjeg gnezda. nesto mi je dosadan bio na pocetku, pa sam odustala.Mozda nastavim sutra.
    odgledah Ljubav u Barseloni, Vudi Alena, pa onako, limunadica neka.nahvalise ga, a meni nista posebno.
    Slumdog Millionaire, odlican.
    Eternal Sunshine of Brilliant Mind, ili tako nesto , nisam tacno zapamtila , zaspala na pola, nije mi nesto drzao paznju. Sutra cu da nastavim, mozda mi se i svidi.

Sledeci koji gledam je Australia, sa Nikol Kidman, mada traje dugo, pa me to odbija.Changelig isto gledam sutra, mada sam cula da je potresna prica, pa me strah.

srecna mama

Ne znam, ne znam sta da kazem pocela sam jos davno da gledam film „milioner“ i bio mi je nesto dosadan na pocetku , pa sam odustala.Mm kaze da sam luda, on je gledao 3,4 puta…Naravno, i svi kazu da je super, imam i film kuci…Lili, jesi li gledala horor, bio je skoro na tv avala“beli sum“.Cula sam da je ok.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Pa treba se malo ubaciti u socijalnu atmosferu u Indiji i onda film dobija na znacaju.
    nisam gledala taj horor, kakav je?
    odgledala sam i onaj svedski film Devojka sa Tetovazom Zmaja i dobar je.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Pa treba se malo ubaciti u socijalnu atmosferu u Indiji i onda film dobija na znacaju.
    nisam gledala taj horor, kakav je?
    odgledala sam i onaj svedski film Devojka sa Tetovazom Zmaja i dobar je.

srecna mama

Pa, pocela sam da ga gledam, ali nisam uspela zbog obaveza, bio je na tv avalai.Radi se o nekom coveku kom je zena poginula tragicno u saobracajnoj nesreci, medjutim, ona se njemu kasnije javlja iz mrtvih, salje mu signale….Poznavajuci tvoj ukus, mislim da bi ti se svideo. 😈

lillyblue
    Član
    lillyblue

A ha, to pricas za film Beli Sum?
    Moracu da ga pogledam.
    A ja sam juce pogledala Changeling sa Andjom Zoli, i srecna mama, mislim da je to film za tebe.:)

srecna mama

Imam ga na disku divljaku, kupila sam sesticu sa Andzelinom u vreme kada sam trazila taking lives.Pogledacu danas, pa se javljam.

srecna mama

Da, da, beli sum, jesi li gledala?

lillyblue
    Član
    lillyblue

nisam pogledala jos. na netu sam nasla da se taj film zove The White Noise. po radnji koju si opisala rekla bih da je taj.
    ima i drugi deo, snimljen 2005. pogledacu danas.

Gledanje 961 članaka - 961 do 975 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.