Ova tema sadrži 1,001 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,002 (od 1,002 ukupno)

Preporucite film

• nakica
    Član
    nakica

Nije film, serija je- „Nasa mala klinika, ali ne verzija koja se nedavno emitovala, vec bosanska verzija, od pre 5-6 godina…mnogo, mnogo je bolja…skinuli smo je sa neta i malo pre smo mm i ja umirali od smeha, a i Matija sa nama 🙂

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ja sam pre neki dan odgledala Panov Lavirint, stvarno je mnogo lep i dirljiv film, jedino sto nisam bas fan bajkolikih scenarija.
    ali me je zato Iluzionista odusevio:)
    Korejska komedija My Sassy Girl, sladak filmcic, slatka ljubavna prica.

njamiii
    Član
    njamiii

Odgledala City island, skroz sladak filmic. Prvo sam bila malo skepticna kada sam videla da glumi Garsija, medjutim nisam se prevarila sto sam ga skinula, bas mi je seo. Steven Strait definitivno mami uzdahe, ali Ezra Miller mi je u ovom filmu zvezda veceri. Presladak je i fenomenalan je glumac.

mima80
    Član
    mima80

njamiii – 20/12/2010 12:40

Odgledala City island, skroz sladak filmic. Prvo sam bila malo skepticna kada sam videla da glumi Garsija, medjutim nisam se prevarila sto sam ga skinula, bas mi je seo. Steven Strait definitivno mami uzdahe, ali Ezra Miller mi je u ovom filmu zvezda veceri. Presladak je i fenomenalan je glumac.

Sam ti rekla 😉
    Ja vec duze vreme nisam pogledala nista sto me je bas pomerilo i sta bih od srca nekom preporucila pa se i ne javljam ovde. Jedan od boljih je The Machinist ali je bas mracan i nije za svakoga, kao recimo moderan Dostojevski. Takodje dobar horor film, spanski, mislim da ga nisam spominjala – El Orphanato u originalu. U poslednje vreme najvise gledam seriju The big Bang Theory koja me je skroz kupila i koja mi bas podize raspolozenje. Jedina losa stvar je to sto zavrsavam treci serijal, cetvrti se trenutno prikazuje, tako da posle nove godine ne znam sta cu da radim 😛

mima80
    Član
    mima80

Eh, da, sad sam se setila, preporucujem Exit Trough The Gift Shop, fenomenalan kvazi dokumentarac koji je radio cuveni Banksy, ulicni umetnik. Film je inteligentna komedija, odlicno izvedena, bas bas neobican film, a i ima odlicnu ocenu na IMDB-u :> http://www.imdb.com/title/tt1587707/

Jelena&Teodora

Gledala sam skoro film My name is Khann i jako mi se svideo,glavni glumac ima autizam ,radi se o bolivudskim glumcima,nesto na fazon Milionera ali se desava u Americi……malo sam i plakala 🙁 Pogledajte!!!

njamiii
    Član
    njamiii

Iskreno, skinula sam ga samo zato sto si ga ti preporucila, racunam zena pri cistoj svesti i zdravoj pameti 😉
    Exit Trough The Gift Shop sam pre par meseci pokusala da skinem, ali nije se dalo 👿 tako da sam se skroz smorila. Gledala sam ono sto ima na youtube. Sad cu bas da probam opet. Ja inace nisam neki preterani fan strit arta, bar onog dela koji se odnosi na crteze i potpise, vise volim skribomane, ali Banksy je Banksy. On mi je daleko iznad bilo kakve kategorizacije.

Jelena&Teodora, nisam stigla da pogledam trejler, ali po tvom opisu zvuci zanimljivo, samo me zanima u kojoj meri je politicki potkovan? Posto vidim da pominju 11. sept. i Obamu, a to mi je malo 🙄 Da li je akcenat na autizmu ili na americkim muslimanima?

A kad rece Milioner, da li neko zna kako se zove knjiga po kojoj je snimljen film? Par godina pre filma sam je kupila drugarici za rodjendan (slucajno mi dosla pod ruku u knjizari i dopalo mi se kako je koncipirana), ali uopste ne mogu da se setim kako se zove. Kada je poceo film da se reklamira ja kazem mm-u sta je sad ovo, ja sam ovo gledala, skroz mi nesto poznato, a onda se ustvari setim da sam procitala knjigu. Naravno, bolja je od filma, nego ja slabo pamtim nazive i imena (posebno likova u knjigama i na filmu)

mima80
    Član
    mima80

Njamiii, nadam se da si uspela da skines Exit… i da ces mi uskoro saopstiti utiske 😉
    Sinoc pogledah film koji iscekujem mesecima – Black Swan. Film je odlican, Natali Portman je neverovatna, sve pohvale. Mada moram da priznam da su mi njegovi filmovi Wrestler i Rekvijem za snove ipak ostavili nesto jaci utisak, moguce je i da sam imala preterana ocekivanja buduci da sam veliki fan Aronofskog. U svakom slucaju film vredi pogledati, mozda je i najbolji film snimljen u 2010. godini ( mada i nije bila neka konkurencija 😕 )

GaGaT
    Član
    GaGaT

Sinoc sam pogledala film Incendies (2010) i jos uvjek sam pod utiskom ne mogu sebi da dodjem. Drama, ali veoma potresna, nemam rijeci….

krissty
    Član
    krissty

„Slomljena krila“ tako su nasu preveli, sad skoro je bio na Prvoj, a originalni naziv Butterfly on a wheel (Leptir na tockovima). Glume Pirs Brosnan i Džerard Batler, film je vise nego odlican, bas sam dugo bila pod utiskom kad sam ga odgledala, drama-triler, ma ni ne znam koji je žanr, ali je prva liga film

Vajman
    Član
    Vajman

Film mar adentro,nasi si preveli More u nama.igra havijer bardem.spanski film.Film je pre par godina dobio oskara kao najbolji strani film.Obavezno pogledajte.

leptiric
    Član
    leptiric

Zivot ispred njenih ociju
    In her skin/I am you
    Moramo da pricamo o Kevinu- we need to talk abaut Kevin.
    One Day _Decak s Marsa
    Tajna u njihovim ocima
    The Resident
    Dream House
    The Lovely Bones – po 2 put
    Harry Potter -svih 7 delova
    Wrecked – Unisten
    ;]

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,002 (od 1,002 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.