Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Moda i Lepota preporučite frizera u novom sadu

Ova tema sadrži 5 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 9 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

preporučite frizera u novom sadu

• srna
    Član
    srna

molim vas preporucite mi frizera koji dobro šiša u novom sadu, sa kojim ste najzadovoljnije?

marmit
    Član
    marmit

Ja sam dugo išla kod Mijatovića, na bulevaru, zgrada SBB, super je, ali mi je sad na drugom kraju grada i nema mesta za parkiranje, to me jako smara pa idem u lokalni salon u komšiluku!

srna
    Član
    srna

ne znam tacno koja je to zgrada, je li mu se tako i salon zove ili …? je li imas neki kontakt tel?

marmit
    Član
    marmit

Da, takon se zove salon, imaju sajt ukucaš salon Mijatović pa će ti izbaciti.

Aleksandra23

Moja preporuka je Milan Papak:
    Kraljevića Marka 33
    Novi Sad 021/6332845

Ja sam prezadovoljna!!! sisam se kod njega vec nekih 5-6 godina i uvek me odlicno osisa. svidja mi se sto mi i predlozi kako bi mi stajalo i sta misli o nekim mojim idejama. nikad mi nije unakazio kosu! odlican decko! Bila sam pre mesec dana kod njega, sisanje je mislim 400din. neces biti razocarana sigurno!

Leptir
    Član
    Leptir

Mystic Look je salon u koji ja idem, kod Milijane,jako sam zadovoljna!
    Nalazi se u Ilije Bircanina, kad se krene od sajma H.Ruvimovom pa desno posle pumpe piramida. Radi od 12-20h.
    Ako mi nekad treba pre podne friz ili subotom kasnije onda odem pored kafica Panter kod Mirjane.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.