Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 3 meseci, 3 sedmice ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• sania
    Član
    sania

😆 kakva su vasa iskustva i utisci sa proslava decijih rodjendana u igraonicama, meku itd
    koje igraonice preporucujete za proslavu rodjendana?

Mirche
    Član
    Mirche

Mi smo vec 4 rodjendana slavili van stana, jer ne moze da primi toliko dece i roditelja. Poslednji put je to bila igraonica „Ding-dong“ na autokomandi (ako si iz bgd-a), ima i klub „M&M“ koji mi se isto svidja i naravno „Puf-puf“ VIP deo, izdvojena igraonica gde je super… u Cvijicevoj „Extrime kids“, ima ih jos ali ovo su one koje bih ti preporucila.
    Meni su igraonice super, deca bi se verovatno smarala u stanu, barem ova do 5-6 godina koja traze skakanje i igranje sto bi u stanu bilo nemoguce izvesti, a i ja bih posle 3 dana cistila kucu i sanirala posledice decijeg stampeda 🙂
    I ne zaboravi da moras rezervisati proslavu u nekim igraonicama i 1-1,5 dana unapred.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i ja verujem da su igraonice super deca se izigraju,skacu rade sta god pozele,slazem se sa Mirche slaviti u stanu pa posle nedelju dana cistiti taj dzumbus,ovako u stanu nemoze nikad da bude lepo i siroko za igru koliko u igraonici 😆

Ivka
    Član
    Ivka

Neznam kako su nase mame nama slavile sve rodjendane u kuci. Secam se dodje ceo razred. A evo i ja sam Filipu i prvi rodjendan slavila u igraonici. Drugi smo proslavili u Sarenom kabareu na dusanovcu. Nije igraonica vec prostor pa moras da zoves i animatore. Ali bilo je fenomenalno. Devojke iz Cigre su odradile posao svetski. :zvezda:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Joj jeste Ivka imas pravo kad kazes kako su nase mame nama proslavljale rodjendane,kad se setim ceo razred njih 30 i plus drustvo iz ulice pa puno dvoriste i kuca dece ,ma lepa vremena bila nema sta 🙁

Sneki
    Član
    Sneki

Ivka, koliko unapred si morala da zakazes Cigru? Ja sam ih zvala oko 1 mesec pre Milinog rodjendana i vec su bile zauzete.

Ivka
    Član
    Ivka

DA LI NEKO ZNA ZA NEKU MUZICKU IGRAONICU U BEOGRADU?

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Meni treba preporuka za Novi Beograd. 2 godine smo slavili u Puf Pufu ali je preskup sada, stvarno su preterali. Kao da mu svadbu spremam 😯

Prosle godine smo slavili u Cvrcku, bilo je super ali se se zatvorili. Zakazali smo u Meku ali tek oko 20h i to je bas kasno. Ocajana sam 🙁

Standzi
    Član
    Standzi

pa de si ti Koka loka nema te zeno!!!???jel sve ok? nema te na caskanju!

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ma ženo nemam pojma, ima me, a kao da me nema. Milion nekih planova, vreme leti, a ja pogubljena kao kuče u liftu.
    Pa sada rođendan, rezervisali u Meku u 20h ali to izgleda za mnoge kasno.
    A ne mogu dugo ni da sedim, bebac me šutira i tera me da ustanem 😯 Sva sam ti kao šlogirani karanfil 🙄

Ivka
    Član
    Ivka

Pronadji negde vodic za roditelje. Tamo imas bezbroj igraonica.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ivka :cvecko: imam vodić, zovem celo jutro i skoro se niko ne javlja na tel. 😯 Mada ih ima dosta i ovde na portalu :klanjam:

Problem je što je u pitanju kraj decembra i taman pronađem nešto što mi odgovara, nije skupo, nije daleko kad ono ne može – zbog paketića :galamdzija:

Našla neki kod nas u komšiluku, reklamiraju se na sve strane, odem kad ono u pitanju neki prostor u stanu, nisam ni htela da ulazim. Svašta 👿 Kako da pozovem ljude u tako nešto ❗

Ma ja već godinama planiram da otvorim tako nešto, očigledno bih trebala :>

Sneki
    Član
    Sneki

Koka Loka, imala bi u startu dosta musterija.

Ivka
    Član
    Ivka

Koka Loka a jel mora Novi Beograd?

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Imala bih mušterija sigurno :bravo:

Pa ili NBg ili Zemun.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.