Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Novi Sad

Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 41 ukupno)

Preporucite igraonicu – Novi Sad

• emina021
    Član
    emina021

Pozdrav svima,

treba da slavimo rodjendan (6 godina), pa nam treba neka rodjendaonica u Novom Sadu… Ima li ko iskustva i preporuku?? treba nam i dobar animator

Hvala cure!!!! 🙂

mayya
    Član
    mayya

Ne znam koja je dobra, ali znam kojom nisam zadovoljna, pa ti je i to pomoc.
    Rodjendaonica Rodjus u Pap Pavla.
    Lepo izgleda, ali nista ne pruza.
    Animatori su tu, ali samo jedna devojka nesto vredi, a ostale su posluzitelji, kad ih vices.
    CD sa snimkom je katastrofa.
    I tako…. ta nije ok.

Znam da su u jednoj na Novom Naselju bili jako zadovoljni animatorima, ali zato prostor nije nesto jako exkluzivan.
    Saznacu kako se zove, pa ti javljam.

emina021
    Član
    emina021

Hvala ti, i to nam puno znaci, ako jos nesto saznate MOLIM VAS da mi javite

HVALA!!!!

Jade
    Član
    Jade

Zavisi i iz kog si dela grada.
    Na Limanu ima jedna dobra ,zove se „Besne Gliste“.
    Na Rotkvariji se zove „Plava Munja“ e ta ti je za starije kao sto je tvoje dete.
    Na Naselju ih ima mali milion ,a ukucaj na Google pretrazivac i nacices sigurno.Svi se oni reklamiraju a i cene su im priblizne.
    Jedini dobar animator je Zeljko Veseljko sa vilama,ja druge ne znam:(

emina021
    Član
    emina021

Ma znamo da ih ima na Google-u (netu) koliko ti srce oce, zato nam i treba preporuka.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mi smo već par puta slavili rođendan u Plavoj munji i deca su jako zadovoljna, meni je to baš ništa naročito. Ali je to popularno mesto kod njih u školi i onda mora tamo da se slavi. Ili Mrak klub. To ti je sve za stariju decu od 5-6 godina pa na više! A i mene zanima neka super rođendaonica ali za male do 4-5 godina, pa ako neko zna…

Brandza
    Član
    Brandza

Iako ima jos 5 meseci do Anjinog 3.rodjusa, i ja vec polako trazhim rodjendaonicu…
    Treba nam neki prostor,koji je lepo uredjen, pre svega prilagodjen deci tog uzrasta, da imaju dobre animatore, odvojen deo za odrasle (jer mi ne pada na pamet da pravimo 10x rodjendan), i to za otprilike 20tak malaca i 40tak odraslih…
    na internetu se moze naci ponesto, ali je ipak drugacije kad chujemo iskustvo iz prve ruke…pa ukoliko neko ima predloge, bilo i vishe nego korisno 🙂

mayya
    Član
    mayya

U bre Brandzo, jel ti to udajes ceru? 40 odraslih???? WOW!
    tAMAN SAM HTELA DA TI PREDLOZIM lucky land, U KOM JE iVY PRAVILA RODJUS bOKIJU, ALI nemam pojma koliko tamo odraslih moze da stane.
    Ta mi je igraonica fascinantna.
    Proveri.
    Ljubac!

Hubba Bubba

I Masa 2008 je sinu slavila 8 rodjendan sad 4.07. u LUCKY LAND-u, kaze da je prezadovoljna. Ne znam da li ima poseban deo za odrasle, ko je zainteresovan neka je kontaktira na pp. Rekla mi je samo da se palca 350 dinara po detetu, imaju slanise i sokove a torta je Vasa!

tijanast
    Član
    tijanast

Nisam iz Ns-a, ali sam pitala na drugoj temi devojke da mi preporuche igraonicu u Beogradu i preporuchile su Puf-Puf, na sajtu sam videla da imaju igraoicu i U Novom Sadu, izgleda ok, evo pogledaj

http://www.puf-puf.com/

dragana.srb

Da li je neko od vas bio u igraonici „Planeta“ na Kanarevom brdu. Zanima me kako je bilo i kakva je usluga?

Bambina.
    Član
    Bambina.

Dragana, ovo je tema otvorena samo za preporuku igraonica na teritoriji Novog Sada. Koliko se meni cini tebi treba na teritoriji Beograda pa mozda ne bi bilo lose da pogledas na temi Preporucite igraonice u ovom podforumu.

Hubba Bubba

I mi smo slavili rodjendan u Lucky Landu, i sad sa sigurnoscu mogu da kazem da je ok. Sto je najvaznije deca su odusevljena, usluga super, devojke ljubazne i sto je najvaznije sve vreme paze na klince. Nemate nikakve obaveze samo da donesete tortu.

natasa ns
    Član
    natasa ns

i mi smo danas bili na jednom rodjusu u laky landu, bilo je dobro, mada je to bio treci rodjendan a trogodisnjaci su jos ipak suvise mali za tako veliku igraonicu pa ih niko nije mogao pohvatati kad su se razbezali.
    nije lose u norku, manji je prostor i bolje je za malu decu. to je bambino

Sonja Alimpic

Cula sam da je magic kingdom slatko mesto za rodjuse. Nisam bila , ali mi je koleginica rekla sve najlepse o njima. Spolja ne izgleda nista posebno ali unutra kaze da je predivno. Uvek sve pohvale dajem i obrazovnom klubu.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.