Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 2 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• nikac
    Član
    nikac

ja se mogu pred sudskom porotom zakleti da sam videla kako mladic koji radi u Tavanku prepunjenu casu sa sokom ispija da bi je mogao nositi do gosta. takodje pred kraj rodjendana se pojavila gazdarica sve sa svojom i komsijskom decom!!! hvala dragom Bogu da sam bila samo jedna od gostiju…

delfin munja

Još jedna novootvorena igraonica za sve one iz Zemuna i Novog Beograda, na Tošinom bunaru, Biberče:

http://www.igraonice.ioi.rs/novi-beograd/igraonica.php?igra=000426

mickomicko

imate PLAYGROUND na Toplicinom vencu…

nije klasicna igraonica, restoran je, ali sa delom prostora koji je prilagodjen deci,
    a cini mi se da tamo mogu da se organizuju i rodjendani.

😆

barufet85
    Član
    barufet85

Ove godine smo se prvi put odlucili da slavimo rodjendan u igraonici i izabrali smo Moj Svet.
    U lepom delu grada su u nekoj novoj zgradi i prilicno je lepo proslo .
    Mislim da je cena malo veca ili je mozda tako i u drugim igraonicama – nemamo iskustva, ali nama su uzeli 9000 za 2 sata.
    Ali im je bila super fora to sto mogu da organizuju rodjendan na engleskom jeziku 🙂 , pa zato mislim da je iz tog razloga cena malo veca. http://www.navidiku.rs/kategorija/52/podkat/148/oid/
    Ako moze neko da mi kaze koje su cene kod drugih i sta sve ukljucuju u cenu , jer bi isledece godine isto pravili u igraonici posto je sve mnogo lakse za par sati se sve zavrsi a kuci kad smo pravili prethodnih godina tri dana uloozimo u spremanje i raspremanje stana zbog decijeg rodjendana.

njamiii
    Član
    njamiii

Iskreno, meni je totalno bezveze. Nikada se ne bih odlucila da slavim rodjendan tu (iako zivimo na 5min.). Isto to, pa cak i bolje, ima u Beogradjanci na sprati gde je Pertini. Cak je i ona igraonica u Maksiju u Mirijevu zanimljivija, a obe su blesplatne. Zivimo blizu i bas cesto prolazimo pored i sve sto ima da se vidi su stikeri po zidu. Deo za roditelje je lepo sredjen i fino izgleda, ali nekako mali, sto i ajd’ mi nije toliki problem, koliko to sto je transparentan. Skroz je u staklu, bez zavesa – to mi ne smeta kada je rec o nekoj usputnoj kafi, ali kada organizujem proslavu za porodicu i prijatelje trazim i odredjenu dozu privatnosti, a ne da mi svako ko prodje uz izlog bulji u tanjir. Koliko se secam kada se preracuna cena iznajmljivanja i cena pica, proslava rodjendana izadje koliko i u vecini igraonica (uz napomenu da je vecina igraonica mnogo bolje opremljena, a neke cak i pice naplacuju po nabavnim cenama).

Meni se deciji klubić “Happy“ u Milana Rakica bas dopao (vec je pominjan gore). Letos smo bili tamo na jednom rodjendanu u basti i bas nam je bilo lepo. Ne znam kako izgleda zimi ili kada je ruzno vreme, pa je zurka unutra, ali ovo u basti je bilo fantasticno. Da nismo rodjeni na jesen, tj. da znam sa sigurnoscu da bi nas za rodjis posluzilo lepo vreme sigurno bismo tamo slavili.

[email protected]

Mozda ovo nije tema, ali da li neko mozda ima informaciju o tome da li u igraonici mora da bude prijavljena osoba koja ima zavrsenu skolu za vaspitaca, posto planiram da otvorim igraonicu ali nemam zavrsenu tu skolu a za pocetak ne bih mogla finansijski da izdrzim da imam prijavljenog radnika… Ukoliko neko moze da pomogne, hvala

MarkoBeograd

Toplo bih preporučio svim roditeljima igraonicu Kiwi. Supruga i ja smo se odlučili da Petrov 3. rođendan organizujemo kod njih. Igraonica je lepo uređena, prostrana i dobro opremljena, klince nismo mogli da odvucemo kuci 🙂
    U ostalom, ovo je njihov web site, pogledajte.

http://www.decijaigraonicakiwi.com

Pozdrav svima.

cajici
    Član
    cajici

Dragi blogeri,

Svake godine slavimo rodjendan detetu u razlicitim igraonicama, tako da smo i ovoga puta krenuli u potragu mesec dana ranije. Posetili smo vise igraonica i ovoga puta se odlucili za igraonicu „Iza duge“ koja se nalazi u privatnoj kuci sa dvoristem na Vracaru. Ljudi su sve to organizovali na jedan vrlo interesantan nacin i u ponudi imaju bukvalno sve sto jedna igraonica moze da ima. Basta je predivna i pruza zaista mnogo mogucnosti dok je sama igraonica izuzetno sadrzajna. Mi matori smo se isto super proveli u basti. Ma, predivno!

Bambina.
    Član
    Bambina.

a gde se nalazi ta igraonica Iza duge??? Jel mozes da nam das adresu ili br. telefona

zum-zum
    Član
    zum-zum

Bili smo na rođendanu u igraonici „Moj Svet“ i mogu vam reći da je zaista jako lepo. Deca su se lepo igrala, zabavljala a na kraju nisu hteli da idu kući. Usluga je na vrhunskom nivou, a devojke koje su sa decom 2.5h imaju puuno strpljenja i umeju lepo da animiraju decu.Ako je poredim sa nekim drugim igraonicama u kojima smo bili moja ocena (od 1-5) je čista 5+….Svi gosti i deca su kućama otili super zadovoljni…

dragana.srb

Evo ako nekog zanima i ako mu zatreba lepa rodjendaonica na Voždovcu može da svrati u Rodjendaonicu Mašta, Braće Jerković 120. Otvorena je početkom godine, lepa je i na lepom mestu. Ima baštu za roditelje. Prima 50 odraslih i 30 dece. Nisu skupi, a fina je i brza usluga. Puštaju deci i karaoke. Nemaju lavirint ali uopšte ne manjka. Može da se plati i čekovima na mesec dana odloženo. Super su!:) 🙂 🙂

chencha
    Član
    chencha

Ja cu samo da mahnem Dragani i njenim devojcicama, bas su porasle i mnogo su slatke :caos:
    Sorry za OT 😳

Kristinina mama

Mi smo slavili cerki rodjendan u porodicnom centru Zuza u Zemunu,malo je rogobatan naziv ali smo i gosti i deca i mi kao slavljenici bili vise nego odusevljeni,tako da najtoplije preporucujem.To je velika kuca,prelepo opremljena,animatorke su fenomenalne,svi su toliko pozitivni i ljubazni da nemam reci,a cene skroz ok. Vlasnica je bas zena laf i vidi se da radi s ljubavlju
    Sinu je rodjendan na leto pa cemo slaviti ponovo kod njih jer imaju i divno dvoriste

remulus
    Član
    remulus

Preporucujem Slaviju

Klub za zurke

ikebana011

Meni se najvise svidjaju Dzunglica kod Vuka i Žužaonica u Zemunu, s tim sto prednost ipak dajem Zuzaonici jer su skroz drugaciji od ostalih u najpozitivnijem smislu
    Vidi se da imaju gomilu ideja a ne samo da su lupili kavez pa da misle da su time sve zavrsili
    divna kuca,lepo dvorište , ljubazni ,genijalno osmišljen program za decu,bas sam uzivala gledajuci ih i super mi je to sto nemaju kavez nego se bas bave decom i deca se bas super provedu u medjusobnom druzenju

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.