Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 2 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 211 članaka - 211 do 225 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• NaniaN
    Član
    NaniaN

Da li je neko slavio rodjendan u Meku i da li bi hteo da napise cenu i nesto vise o organizaciji? Hvala

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Mi, pre nekih 7 meseci……..jeftino je……torta je ok….animacija solidna……jedino nije igraonica-nema trambolina i ostalih cuda za skakanje………..i primaju nekih 14 toro dece max cini mi se.
    Ko ima tako malo gostiju, ne isplati mu se da plati 200 evra za zakup igraonice., to su plusevi! Minus je kao sto rekoh sto nema mogucnosti da se deca iskacu. Ali sve ukupno prodjete sa nekih 50-70 evra sto se naspram igraonice ne moze porediti!
    :-*

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Evo da preporucim Disneyland Factory na Zvezdari. Kod njih smo slavili rodjendan nedavno i za 26000 (all inclusive ponuda) dobili zakup, dve animatorke, konobaricu, sankericu, neograniceno pice za 30 odraslih (vino belo crno, pivo, sokovi, koka kola, fanta, crna kafa, caj i kisela) i 15 dece (moglo je do 30 dece), hranu za sve (rostilj, pecivo i kanapei iz Trpkovica), tortu od tri kilograma, ukus i ukrasavanje po zelji! Pritom je jako lep deo za odrasle, kao neki fensi kafic, a za decu dve prostorije, mislim da bi bilo premalo za 30 dece u zimskoj varijanti, ali imaju predivnu bastu sa toboganima, trampolinama itd, kapiram da je lepse u prolece i leto slaviti tamo, ali mi smo zimska beba 🙂
    Da napomenem da su svi bili jako ljubazni i da su nam spakovali sve sto je ostalo od klope i torte da ponesemo, a za stariju decu su imali i one igrice interaktivne na plazmi. Nekima od mojih gostiju se nije dopalo sto nije bilo nes kafe, ali ja sam odlucila da se nudi samo ono sto je ukljuceno u ponudu. Inace oni imaju i nes i espreso, i druga pica osim navedenih, ali to se dodatno placa, sto je meni besmisleno. Znam da neko zeli da mu gosti imaju sve na raspolaganju, ali ako neko na decjem rodjendanu od svih gore nabrojanih napitaka ne voli nijedan, nego bas hoce nes kafu u tom trenutku, nek ide u persun :)))))))

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Evo ja da kazem da sam najblaze receno sokirana, iznenadjena i to jako neprijatno igraonicom koju je preporucila Ushtipak-Dizniland factory!!!!!👿 👿 👿 👿 👿
    Ja sam bas po toj preporuci i otisla da je obidjem, u blizini mi je, a sledi nam rodjendan- MEDJUTIM!!!!! mozda je tamo i bilo `super` kada je Ushtipak slavila ali su se u medjuvremenu su se desile neke promene! Krajnje negativne!!!! (citaj-`zinula im guza` za pare!).
    Kao prvo zatvoreni deo je jako mali-mi imamo oko 25 dece i ako bude ne daj boze padala kisa u one dve male prostorijice ima da cuce kao sardine i da se dosadjuju jer imaju samo diskotekicu i mali lavirint (kao u luna parkovima).
    Spoljni deo je ok, ali unutrasnjost se vidi da je izlokana, deluje kao da sam ja preuredjivala kucu za klince pa kao eto onako amaterski nabudzila sve to…..al dobro, razmisljam ja i dalje u fazonu `pa ne mogu bas da dobijem all inclusive za 170 evra-i da pritom bude bas SVE fancy, pa rekoh, cu da zazmurim, i uz malo srece u sred juna ima da pece zvezda, necu unutra ni da ulazim, pa mi nece smetati……
    Opet ostaje super cena i nema da se mucim-jer je navodno u tu cenu sve ukljucenu a mu dodjem maltene kao gost na rodjendanu sopstvenog deteta 😕 ….ALI!!!!!! ta cena je iako je tacno precizirano sta se dobije , ogranicila goste na 15 dece i 15 roditelja!
    I sad pitam ja, sta se desava ako meni dodje 20-toro dece, ( a nemamo recimo 25 za onu skuplju ponudu!) i kaze meni cika-deca su OK, MI BROJIMO RODITELJE!!!!!! :buljavko:
    Kako bre, brojite roditelje? pa ne pravim ja zurku za roditelje vec za decu?!!!!!! 😯 a svako dete koliko ja znam ima 2 roditelja i to mu onda dodje njih 40, jel?
    E, pa onda vam paket dodje oko 330 evra?!:buljavko: :buljavko: :buljavko:
    Mozete misliti hostapleraja!!!!:evil: :galamdzija:
    Nisam mogla da verujem svojim usima da covek ozbiljno misli da mi za poluruiniranu kucu, sa jednim sobickom od 10 kvadrata (gde je diskoteka) , jednim minijaturnim lavirintom, i prosecnim dvoristem sa skakaonicom i trambolinom za 20 dece naplati 330 evra za 2.5 sata (i to su smanjili jer je bilo 3!!!):buljavko: ….i vi to ne pitate, nego onako srecni naivno dodjete i sta? Oderu vas do gole koze, ko da ste 2 rodjendana slavili a ne jedan! Sramota!
    Zamislite vi tog blama, da vas neko zove na deciji rodjendan a onda vam blago nagovesti-da ne mozete vi da dodjete vec samo vas suprug ili obrnuto-pa se dogovorite:shock: ….i zamislite sebe da TO morate da izgovorite uz `izvolite pozivnicu, dragi drugari`! 😯 :anene:
    A tek ciku da vidite majko blaga……ono je za :kreten: , da nije zalosno bilo bi strasno smesno i stvarno nisam znala da li cu da placem ili vristim od muke……
    cova ima nekih maximum 30 godina, u principu lep decko ali vidi se krimos, hostapler najgore vrste….ja sam prvo mislila da je konobar jer je bio obucen u pazte sad-prugasto odelo, kao iz 30-tih godina ala gangster look, ko makroi, samo jos cice fale……..ali upale mi u oci LAKOVANE siljate cipele…..konobari, ne nose lakovane, siljate cipele :hmm: ….i onda sam shvatila da je to patron GAZDA! :buljavko: ….jos kad je seo pored mene da pregovaramo, KUKU…..:sok:
    Ljudi moji, to, koliko covek moze sam sebe da upropasti tako vas niko ziv ne moze izblamirati……a ja naivna se bas spremila da zalim jadnicka, sto ga gazda onako nagrdio sa tom uniformom…kad ono….izvadi cova najnoviji android telefon……i takoc…….
    sta da vam kazem, dobro gledajte da vas ne nasankaju a od te igraonoce bezite sto dalje…….i ja sam sada u jurnjavi za nekom pa ako uspem da nadjem nesto dobro za manje od 250 evra, cu da javnem!

Slavica Cuklin

Ja sam u soku sta sam procitala od gospodje iznad!
    Blagi uzas! Ovakve fine dame koje hoce da slave rodjendan za 100 ljudi a da mogu da nista ne plate to bi bilo savrseno! I tad bi bile nezadovoljne!
    Pre samo 2 godine sam drzala igraonicu i sada vidim koliko sam srecna kad me ovakve dame podsete sto sam je izdala.
    Mi smo slavili i sinu i cerki rodjendan u Disneylandu! Malo je reci da smo prezadovoljni! Peciva su iz pekare Trpkovic, rostilj je leskovacki, odlican, torta savrsena! Devojke su super i pritom je moja cerka plakala i nije htela da ode kuci jer je htela da vodi i animatorku kuci. Sve smo se lepo dogovorili sa menadzerkom i tako nam je i bilo. Proveli smo se fenomenalno!
    Da li u svom stanu mozes da organizujes rodjendan za 20 000 dinara sa picem, tortom i haosom koji ti ostane?
    A vila je stara i naravno da nikada nece moci da izgleda kao nesto sto je novo, ali u tome i jeste lepota ove igraonice! Namestaj je stilski, sto ova gospodja verovatno nikada svojim ocima nije videla. U trenutku kad smo zakazivali rodjendan je bio Srdjan sto vodi jutarnji program na Pinku i slikao se za neki casopis.
    Pametni su ovi iz Beosofta i novi gazda MOJE bivse igraonice (inace stranac) – nema dogovora, nema pregovora vec zakup prostora 20 000, racun jos 30 000 i kad dobijes racun mozes da se ubijes. Onda platis i ides i pricas kako ti je bilo fenomenalno jer za 500 i 600 e ne smes ni da kazes koji si magarac. A igraonice koje daju sve prilagodjeno srpskom dzepu uvek budu najvise napljuvane! Jer upravo ta niska cena im dovede najgori sloj ljudi! A kazem iz licnog iskustva.
    U Beosoft ovakva gospoda poput Anite i ne pomole nos. I u Disneylandu uopste nemaju konobare vec samo devojke, tako da ne znam o cemu pricas.
    Moja iskrena preporuka za Disneyland! Za tako male pare nigde necete proslaviti rodjendan. Inace sve je savrseno! Svako moze da se uveri. Uostatlom ima jos 500 igraonica u gradu pa birajte, a mozete da organizujete i u stanu.
    Gospodja iznad je na svim temama na forumima glavna pljuvacica sto vise govori o njoj nego o drugima.
    Sa decom mi je bilo milina raditi, a sa roditeljima uzas! Ko je vama duzan da placa vas rodjendan i izivljavanje? Ja igraonicu samo nisam mogla da operem i sredim od finih mama koje su mi bacale pelene i uloske u toalet pa sam posle svakog rodjendana placala majstora! Najveca nocna mora mi je bio taj posao upravo zbog roditelja! Cast izuzecima!

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Anita, zao mi je sto si se razocarala, i to bas posto si otisla da vidis po mojoj preporuci… Mozda su se neke stvari izmenile, a mozda su i ukusi i standardi drugaciji, mi smo stvarno bili odusevljeni atmosferom proslave, ljubaznoscu, a posebno mi je prijalo sto je hrana bila kvalitetna, a navikla sam da ljudi uvek pokusaju da ustede na hrani kad ti nude all inclusive varijantu, ovde to nije bio slucaj. E sad, mi smo uzeli taj paket 30+30, s tim sto smo najavili da ce biti oko 35 odraslih i 15 dece i to je bilo 25000 i dodatna konobarica 1000. I to je bilo sve. E sad, ako su se pokvarili i jos poskupeli, stvarno mi je zao,:( ali moja preporuka je bila od srca, zbilja mi nije ni iz dzepa ni u dzep da li ce neko da ode kod njih, preporucila sam ih u nadi da ce se jos neko lepo provesti! 🙂
    Koju igraonicu ste odabrali?
    Moj poznanik je skoro slavio u ovoj http://igraonice.ioi.rs/subs/piccolo-mondo/ i jako je hvali, (na Crvenom krstu je) a on je vrlo fensi biznismen, pa pretpostavljam da ima neki nivo. Oni su meni bili malo skupi, a mozda su sad „spustili durbin“?
    Mi smo skoro bili u Sir Kan na Medakovicu, i nisam odusevljena iako je prostor ogroman. Tj, to je jedina prednost, ako se ima veoma veliko drustvo, tamo svi mogu da stanu i jos da trce unaokolo. Osoblje neljubazno, pola sata pre kraja termina vise nisi mogao da narucis pice jer su „zatvorili racun“ (?????), a tortu su bunkerisali iza sanka, pa kad odes da zamolis za parce, jedva ti daju neko malo… Mislim da su je pakovali sebi za poneti. Pritom su u cigan-maloj, na nekom brdu uz kog jedva auto ide koliko je strmo, pa u nekoj ulicici. Na netu izgleda divno igraonica, a ovako… Sta ja znam.
    Ja imam inace predrasude kad su u pitanju igraonice do kojih moras da se vozis tri dana jahanja, uvek pomislim, zasto su ljudi tako neuvidjavni da zovu na rodjendan tamo gde znaju da se ne moze doci bez auta? Sta ako neko nema kola? Kako da stigne u tu zabit do koje ne ide nijedan autobus (a bila sam na bar tri takva rodjendana). Das za taksi vise nego detetu za poklon…
    Ima li jos utisaka o igraonicama?

montenegro

Moja topla preporuka je igraonica Koko na dunavskom keju,25.maj tacnije kod teniskih terena,sc Milan Gale Muskatirovic…..pogledajte sajt pa cete videti sve….odlicni su

montenegro

Moja topla preporuka je igraonica Koko na dunavskom keju,25.maj tacnije kod teniskih terena,sc Milan Gale Muskatirovic…..pogledajte sajt pa cete videti sve….odlicni su

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Draga Slavice, ja pojma nemam je si li ti vlasnik ove igraonice pa te je tako pogodilo moje misljenje ali pravo da ti kazem to me mnogo ne brine!
    Ja imam pravo na svoje misljenje o njoj (kao i o bilo cemu), ja nisam vredjala tebe (jel imas samo 1 post pa te i ne poznajem ni licno ni `forumski`) ali vidim da ti itekako znas sve o mojim ranijim postovima :hmm: , veoma neobicno za nekoga ko se tek uclanio i dobrovoljno vrsi istrazivanje clanova koji imaju preko 2000
    postova i na forumu su vise od 5 godina!
    Valjda ti je u zivotu previse dosadno.
    No to je tvoja stvar!
    I samo da ti odgovorim `da naravno, da ako hoces i imas gde da animiras 20-toro dece itekako mozes proci sa manje od 20000 din! jer je realan trosak takvog rodjendana oko 9000!!!!! Provereno, jer je nas u igraonici ketering sa 5 kg hrane i tortom od 3 kg sa dekoracijom izneo 6000 dinara (znaci ja ne kuvam), ako uzmemo da su sokici brik 40 din u maxiju, a daju se i jeftinije nabaviti ako se covek potrudi a flasa koka kole 120 dinara, kapucino je 30 itd, trosak za decu za pice je max 1200din, za odrasle oko 1800 dinara za 2 pica jer je cena po picu oko 30din!!!!!! Sve ukupno 3000 plus onih 6000 je 9000din! Za dve animatorke jos 2000din znaci 100 evra!
    Pa vala ne vredi taj prostor jos 230 evra dodatno (znaci ukupno 330evra) koliko je nama trazio doticni gospodin vlasnik! Za 20 toro dece i 30 tak roditelja za koje je i radjena ova racunica!
    Drage mame, ako se niste preracunavale, sve preko 200 evra za taj broj zvanica je cista pljacka! (jer obicno se ekonomske cene dupliraju, tak se uglavnom radi kalkulacija usluga).
    Ja nisam htela da budem ovca za sisanje i to je sve!
    Ljudi osvestite se i prestanite da izigravate rokfelerove cerke i sinove u stilu, ma mi smo lafovi, necemo da se ciganimo, sto vise das manje se stidis i ti balkanski fazoni-u Srbiji mnogi ljudi rade za 230 evra 50 sati nedeljno, 6 dana u nedelji, bez prava na godisnji odmor i bolovanje a cova bi da taj novac zaradi za 2.5 sata-sto ce da trpi MENE! I moju decu i pelene u toaletu?! Pa zalim slucaj, ali kod mene ti fazoni,` jao jadan ja sto moram da trpim bezobrane musterije pre nego li ih ocerupam`, ne prolazi! Jos bi bilo najbolje da tebi i tebi slicnima samo damo te pare i da po mogucnosti ne smetamo uopste! Odn da se i ne pojavimo….:ruganje:
    I pri tom nemojte da zenemarite cinjenicu da mi ovde pricamo o placanju DECIJEG RODJENDANA za dete od 5 godina! Ne o visoko strucnoj usluzi kao sto je npr nadogradja zubne krunice-jer za taj novac npr mozete da dobijete DVA ZUBA kod privatnog stomatologa (trenutno me muci taj problem odn bas pravim dve krunice, pa provereno ZNAM!), da vas gladi i ceska po glavi i ne zaboravite da je taj stomatolog zavrsio stomatoloski fakultet sto je malo vise od obicnog animatora ili organizatora i plus placa zubotehnicaru za ruke i materijal izrade krunice! I pri tom ce da vas trpi mnogo vise od navedenih 2.5 sata, jel dve krunice sa sve otiscima, probama i busenjem ipak traju malo duze dok se urade! Jel shvatate sta hocu da kazem? Neke stvari jednostavno ne smeju da budu precenjene jer ovde ne pricamo stvarima za koje je porebna neka vrhunska strucnost, znanje, i fakultet….po toj logici ispada da je zdravlje u Srbiji na znatno manjoj ceni nego recimo decije zurke :hmm: 😯
    Tu onda definitivno nesto debelo nije u redu!
    A svi znamo koliko stomatolozi deru i kako zive! Nema siromasnog privatnog stomatologa!!!!!!! I sta onda da kazemo za igraonice? da je realno naplatiti coveku vise od 300 evra za rodjendan i reci to je ok?
    Da samo pitam neke od vas…na stranu to sto se vi spremni i hocete da date taj novac, i sto je to sada `moderno` da li ste IKADA u svom zivotu tokom svog detinjstva `pukli` preko 300evra na svoju deciju zurku, odn da li su to vasi roditelji ikada uradili za vas!? (kladim se da mnogima pokloni koje su dobijali se nisu ni priblizile toj magicnoj cifri a kamoli nesto drugo)
    Ja znam mnoge bogate ljude, ciji su roditelji i tada bili dobrostojeci koji su ne samo ziveli ovde vec i isli po svetu i svojoj deci omogucili da zavrse prestizne skole koji ce vam reci i sto sto i ja i vi uostalom-NE!
    I o cemu mi onda uopste pricamo!
    O prilagodjenom cenovniku za srpski dzep??????
    Dajte molim vas, da se ne zasmejavamo…….!
    A za ONAJ stilski namestaj, ….e, duso moja…….slepilo je opasna boljka i neizleciva nazalost!
    Ustipak, znam da nisi ti kriva, niti imam bilo kakvo lose misljenje o tebi pa da se izvinjavas. Samo su mu delovali kao iz loseg crtanog (ili mozda pre horor) filma.
    Ali jesu se promenili i to su sami rekli u smislu da su kao prvo napravili nove cenovnike (tj poskupeli), smanjili minutazu u igraonici (ali to im i ne zameram jer sada svi daju samo po 2.5 sata), ali najglavnija stvar koja me je iznervirala je bezobrazluk da broje roditelje!:shock: a da pri tome prodaju paket za broj dece (i da ako ti ne pitas ono sto sam ja sasvim slucajno pitala onda ispadnes odran za vise od 300 evra!!!!) a planirao si 170!
    Jel logicno je da ti zoves decu, a deca imaju po 2 roditelja (malo koji roditelj ce sam staviti dete u kola i voziti ga po gradu) i generalno ako uzmemo da poneko ima vise dece, roditelja nece biti duplo ali ce ih u svakom slucaju biti vise nego dece! I jos je bezobraznije da svakog dodatnog roditelja preko broja dece, naplacujes sa 500din!!!!! bez obzira na to sta je on stvarno popio!
    Pazi ti nemas dodatni trosak za hranu jer je ona strogo precizirana, pa sad ako se pojede onda nema i kraj! Ne moze sada da se dodatno pece brav, u svakom slucaju! Znaci trosak je samo za pice a ako uzmemo da su cene pica oko 100-120 din ispada da ce taj jedan covek da poloce 4-5 pica sto je nenormalno! Jeste li vi ikada popili na bilo kom decijem rodjendanu na kome ste bili 4 ili vise pica ili uostalom bilo gde kad ste negde gost! Uglavnom se popije jedno eventualno dva pica i ide se kuci! To je osnovni bonton.
    Znaci trosak za pice nece preci 250 dinara, sto znaci da covek na stranu skupljeg paketa koji niste planirali jer vam niko za njega nije rekao sto je krajnje neprofesionalno i bezobrazno jos dodatno dere za svakom prekobrojnog odraslog (a koji morate da platite ako premasuje taj paket ali se ne uklapa u prvi sledeci) duplo!!!!!!
    Pazi covek je to meni ovako objasnio-ima paket od 15 dece i toliko roditelja, 25 dece i 35 dece……i sad ja upadam u onaj paket sa 25 dece jer imam 30 roditelja, plus za 5 roditelja moram da doplatim po 500 dinara ili ako budem imala i 35 roditelja odmah da platim taj paket od 35!????? Koji kosta 330 evra! A to sto ja imam samo 20-toro dece i uzela sam posluzenje za paket od 15, (jer znam da nema sanse da se pojede vise) NEMA VEZE!!!!! Kako ce on meni tu na licu mesta da rodi dodatne kilograme torte, pecenja i posluzenja koji idu uz taj veci paket? Pa nikako, naravno! Ali ce uredno uzeti 330 evra!!!!!
    Znaci bezobrazluk na kvadrat! I foliranje i neprofesionalnost i sve zajedno na kub!
    E, to je ono sto me je iznerviralo! A tek onaj folirant od vlasnika ko iz jeftinog kupleraja iz 30 tih godina 20 veka, e to je bio vrh! Stvarno nisam znala da li cu da placem ili da se smejem, mada mi tada nije bilo bas smesno, kada sam shvatila da sam za taj rodjendan mogla da budem najblaze receno opljackana!
    Montenegro, potpisujem za igraonicu KOKO! Apsolutno su profesionalni kada je animacija dece u pitanju, veoma lepo i cisto mesto, skroz bezbedno za klince ( a nisu sve igraonice takve i u nekima se deca mogu poprilicno povrediti) i vrlo pozitivno (sto se tice atmosfere). Jedina mana je cena jer je ona malo skuplja i nema sanse da prodjete sa manje od 250-300 evra sve ukupno jer je sam zakup bez posluzenja i pica cini mi se u najjeftinijoj varijanti 120 evra a ide i vise!
    Mi smo nasli jednu igraonicu, za sada smo se sa njima sve u superlativu dogovorili ali necu nista da pricam dok ne prodje rodjendan kako ne bi bilo badava hvaljenje!
    Ali ako bude onako kako smo se dogovorili onda ce to stvarno biti super! U svakom slucaju cu da napisem iskustva kao i ime iste kada prodje festa za par dana!

njamiii
    Član
    njamiii

Koko za min. 250-300? Ja sam zivela ubedjenju da tamo ne ni mogu da udjem bez 600e? Nas je nas u septembru izasao 40000, a uzeli smo vaucer preko popusta za osnovni paket (pozaboravljala sam, ali valjda zakup 2,5 sata, 2 devojke, pozivinice) za hm 2000 (ili 3000?) din. pa smo onda dodali neki paket od ne znam koliko koji je obuhvatao neke gusare animatore, tortu, picu (pica im je fenomenalna, ono sto je ostalo su matori smazali) za klince i sokice, maskotu (miki, lav i ne znam sta jos, pa dete bira) koja se pojavi sa tortom i duva svecice sa detetom, doplatili smo za crtanje lica i to nas je izasto otprilike koliko regularno prosecno izadje zakup. Na to smo uzeli jos jednu tortu, rostilj (narucili od njih), mi napravili salate, sveze salate, slani kolac, ispekli cvet pogacu, i jos ne znam sta, nesto sitno tako…NIsta epohalno, ali solidno i pristojno. Pice nas je izaslo oko 100 evra cini mi se. Ja ne znam kako da nas izadje jeftinije? Ok mogli smo jednu tortu i nismo morali i gusare i crtanje (mogli smo da biramo jedno), nismo morali rostilj, mogli smo zuzu i neke gricke, ali… ni ne moramo da slavimo rodjendan u igraonici? Po meni je nerealno ocekivati da se prodje sa manje od 300 evra (sto ne znaci da je to ok i da je rec i malim parama).
    I meni je totalno cao da ti neko broji roditelje i naplacuje za „prekobrojne“. Mada, kod nas tata sam stavi dete u kola i voda rodjendanima, ja uletim samo ako je neki rodjendan u toku nedelje jer mm retko (sem petkom) dodje kuci do sest (kada uglavnom rodjendani i pocinju), pa ih ja vodim, jer mi je nekako bezveze da se guramo tamo ljudima svi zajedno, a pojma nemam ni ko su ni sta su, realno je dete pozvano, a ne mi i sad treba da im pravim dodatni trosak… A koliko sam ukacili i ostali uglavnom dolaze i singlicu. U paru idemo samo tamo gde se druzimo sa roditeljima.
    Meni se recimo Beosoft, kada je vec pomenut, uopste ne svidja. Na stranu sto je na dva sprata, pa decu setaju gore dole (gore je igraonica i kafic, a dole „diskac“ u koji silaze da jedu i kao malo djuskaju, pa se opet penju gore gde stepenice uopste nisu obezbedjene), i sto devojke koje treba da ih cuvaju to ne rade, jedna je pokupila klinca od 3 godine koji se udario i raskrvario nos ili usnu (nista strasno), cija mama sve vreme sedi na dva metra od njih, i odvela u kupatilo, umila i vratila, bez da je rec rekla, nego sestra njegova dosla i rekla da se udario i da je plakao i zena kao ajd radi reda da ga prekontrolise (on uveliko jarca svojim putem) i provali mu krv na majici, nego sto im nije palo na pamet da na steker stave zastitu? Ej, u igraonici stekeri zevaju sve u 16

njamiii
    Član
    njamiii

Zaboravih, mi smo slavili u Tehnodkidsu. Za dve stvari u zivotu sam izricito prevrtala ocima, jedna je kraj gde sada zivim- kad god da sam kao devojcurak prolazila ovuda (pre no sto sam upoznala mm-a) sam coktala i komentarisala ko bre ovde moze da zivi, kako niiiikada, ni za kakave pare ne bih zivela ovde, kad ono cvrc. Dobro, ne zivim bas tu, ali ulicu iza da. Druga je pomenuta igraonica, apsolutno mi je bilo neshvatljivo ko je lud da tu slavi detetu rodjendan, jer lokacija im je k a t a s t r o f a l n a. Medjutim, sama igraonica je ok, slavili smo na prvom nivou, imali su naduvan zamak sa onim toboganom u dvoristu, tako da je to bio hit. Bilo nam je bas lepo, maksimalno korektno su odradili posao, devojke su bile odlicne i stvarno svi roditelji su bili zadovoljni njima, bas su ih hvalili, seka nam je tada imala 10 meseci i nijednom mi je nisu vratile, bas su se trudile i cuvale je (za razliku od Beosofta gde smo bili pre 2, 3 meseca, znaci imala je 15, 16 meseci, malo malo su je sklanjale, te samo na 5 minuta da ovo, te samo na 10 minuta da ono, na kraju ispade da je mogla da udje da se igra kada su sva deca posedala na pod (?!) da jedu tortu, pa je igraonica bila prazna). Gusari animatori su im drzali neku mini predstavu, posle su nesto trcali, skakali. Sve u svemu, i on i mi smo otisli kuci zadovoljni.
    Jedan od problema kod nalazenja dobre, a jeftine igraonice jeste ono sto je Ustipak spomenula, lokacija. Meni se recimo dopala Decija kucica, i pre (ne znam da li je i dalje tako) je bio fazon da donosis svoje pice i svoju klopu (a mozes i njihov ketering ako zelis) i meni je to bilo ekstra. Lepa igraonica, i lepo sam izaberes sta ces da posluzis. Na keca bih nju izabrala, medjutim, pitanje je ko ce meni sa Neimara da dodje u igraonicu u Zvezdarskoj sumi, na po puta od Bogoslovije do Mirijeva? Znaci, mora nesto u lokalu ako zelis da drugari iz obdanista dodju.
    I da dodam a vezano za devojke koje cuvaju decu, u vec s moje strane komentarisanoj igraonici Moj svet u Cuburskoj takodje rade jako fine devojcice koje ih lepo cuvaju i animiraju (na 2 rodjendana smo bili i oba puta zadovoljini). Mada, sama igraonica nije vredna tih novaca.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

njamiii;801477 wrote: Koko za min. 250-300?

Pa ja rekoh to je proleterska varijanta!!!! Najjeftinija, klot, bez ista, samo pice i eventualno torta, sa malo zakuske….ostalo je skuplje jer ide zakup cini mi se i do 200 evra za vikend termine plus ako hoces kao sto si i sama rekla svasta nesto onda stvarno moze da izadje na 500 evra bez problema.
    E, sad, ja sam u fazonu da cu za 500 evra dete da vodim u Tunis na letovanje 12 dana u hotel sa 5 zvezdica da me glade i cesu iza uveta u all inclusive varijanti (pisala sam o tome u temi `letovanje`) i da izvoljevam room service u pola noci ako se mom detetu pripije mleko, da locem litre sokova i kafi na dan, da mi menjaju posteljinu svaki dan i peru kupatilo (sto ja ni kod svoje kuce realno ne radim svaki dan jer iz cetki i vesa ne bih ni izlazila) i to sa sve avionskom kartom u oba pravca nego li sto cu te pare da dam nekim domacim hostaplerima za samo 2.5 sata animacije nekih klinaca koji bi da se obogate preko noci i zgrnu lovu za koju bilo gde u svetu bogami moras da dobro oznojis zadnjicu da ih zaradis!
    Gde ste bre vi to u svetu videli da za 3 rodjendana koliko moze da se realno napravi dnevno neko moze da zgrne 1500-1800 evra za samo JEDAN DAN!? To mozda mogu neke medicinske kuce, apoteke, prodavnice prehrambene robe (sumnjam da recimo prodavac krpica to moze pa makar se radilo o vrlo ekskluzivnom butiku! I jos se tu javljaju neki da sole pamet `kao, to je prilagodjeno za balkanski dzep a jos mi bezobrazni roditelji ne znamo to da cenimo, pa im jadnima doticnoj prefinjenoj gospodi-lopovima dolazi samo sljam koji jos hoce i da zakrera !- kako nas samo nije sramota`:buljavko:
    Pa zamislite samo sta sve oni ljudi iz hotela moraju da vam obezbede za taj novac i koliko je to dana, a u to je ukljucena i zarada za agenciju!!!!!
    Svasta ima u ovoj nasoj zemlji Srbiji, da ne poverujes……a prosecna zarada kazu je 400 evra….mada bi se mnogizakunuli da primaju dosta manje i cak i ne poznaju ljude koji primaju vise od toga-odn takvih je manje od 10-15%!
    Beosoft se ni meni nije svideo, ne volim te igraonice koje su na sprat, pa deca jure tamo ovamo, ne vidite ih, niti oni vas (ipak su to mala deca) i nekako mi cela atmosfera deluje dosta `hladno`.

Iccy
    Član
    Iccy

anita75love;801489 wrote:
    E, sad, ja sam u fazonu da cu za 500 evra dete da vodim u Tunis na letovanje 12 dana u hotel sa 5 zvezdica da me glade i cesu iza uveta u all inclusive varijanti (pisala sam o tome u temi `letovanje`) i da izvoljevam room service u pola noci ako se mom detetu pripije mleko, da locem litre sokova i kafi na dan, da mi menjaju posteljinu svaki dan i peru kupatilo (sto ja ni kod svoje kuce realno ne radim svaki dan jer iz cetki i vesa ne bih ni izlazila) i to sa sve avionskom kartom u oba pravca nego li sto cu te pare da dam nekim domacim hostaplerima za samo 2.5 sata animacije nekih klinaca koji bi da se obogate preko noci i zgrnu lovu za koju bilo gde u svetu bogami moras da dobro oznojis zadnjicu da ih zaradis!

Upravo tako :>

Slavica Cuklin

Sledeća koja će biti napljuvana na ovom forumu je agencija preko koje gospa Anita ide na more. Kad bude shvatila da nigde u svetu ne postoji hotel sa 5 zvezdica, joć 12 dana, sa avionskim prevozom za 500e da je ‘češu iza uva’ i da ‘loče’ koliko hoće i da joj room service noću donosi mleko za dete, teško njima! Nes kafa, espreso, ceđena pomorandža, limunada, sladoled i sve ostalo se PLAĆA svuda u svetu i ne spada u ALL INCLUSIVE! Da svuda čekaju ljude poput Vas, odavno bi svi hoteli propali. Ali ako kojim čudom postoji takav hotel i da je toliko jeftin, dajte podelite to sa nama ovde, odmah ću da zovem da rezervišem ionako ne znam gde bih na more!
    A zubar je za te pare trebao zlatne krunice da Vam stavi! Sram ih bilo, svi stomatolozi su hostaplerski bogati, a Vama nisu stavili dve zlatne krunice?! Je l’ to moguće? To je za svaku osudu!
    Mada, možda je Vama stavio čelične krunice jer su se Vaši cenjeni zubi od ovolikog pljuvanja po forumu sigurno mnogo istupili?! Sledeći put mu tražite zlatne krune ili ga ‘bacite’ na forum pa da ga propisno ocrnimo! ‘Hoštapler jedan’! 😀
    A po 2000 postova se vidi da ozbiljno poslujete, zarađujete za život i ‘znojite zadnjicu 😀 To nema nigde u svetu, da tako ozbiljno znojite zadnjicu pišući ovolike romane po forumu, a da Vam to ne plate! 😀 Kad bi Vas platili, Vi biste bili bogata žena cenjena gospo Anita!
    Da li neko zna šta znači LOKATI, ČOVA, ČIKA PATRON, DA ME GLADE I ČEŠU, IZVOLjEVAM, KLOT, BEZ IŠTA?! Ja znam za klot pasulj?! A nisam još čula za klot igraonicu 😀
    Juhu, slatko sam se ismejala 😀
    Pozdrav za sve NORMALNE mame na ovom forumu, dve trudnoće sam ispratila sa Vama.
    Dajte još neku igraonicu gde ima prostora za decu. Koko mi se ne dopada i njoj slične jer ne volim tu morbidnu belu boju koju forsiraju, ipak je to za decu, a mene bela boja užasno podsećaju na bolnicu.
    Zanima me kakva je Avantura? Ima li neko iskustva sa tom igraonicom?
    Pozdrav.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Slavice, MI SMO BILI U TUNISU KRAJEM MAJA i vratili se i to o cemu ja pricam ne treba da se desi vec se desilo do sada dva puta-ove i prosle godine!
    A isli smo preko Kontiki-ja i mozete slobodno videti njihov cenovnik za maj za Tunis i uveriti se da ITEKAKO postoji 12 dana all inclusive za 550 evra po osobi, u hotelu Elmouradi palace u Port el kantauiu!!!!! Mi smo, posto nas je islo 7-moro dobili neki mali popust od hotela zbog broja, ne mnogo ali ipak nekih 75 evra po osobi cini mi se, pa nas je ispalo cak samo 475 evra!!!!!!! (za kalkulaciju cena treba imati u vidu da su isla i tri maloletna deteta!, cisto da napomenem i da smo popust dobili jer smo mi bas bili zainteresovani za cetvorokrevetne sobe koje oni inace jako tesko uspevaju da izdaju, a tada je po osobi jeftinije. Inace ima hotela koji uopste nemaju vece sobe od trokrevetnih, cak ni apartmane koji su opet znatno skuplji).
    Tunis se bori za trziste i ima znatno nize cene nego Turska i Grcka a usluga je veoma dobra! Vidite da ih nisam napljuvala, nego nahvalila!:lol: (i da imam malu zamerku na Kontiki jer su mi pogresili prezime na avionskoj karti pa smo imali problem prilikom poletanja, ali se to zve zavrsilo ok-naravno oni su se vadili u stilu-nismo mi, nego agencija za aviokarte bla-bla…sve jedno-sve je dobro sto se dobro svrsi. Mada mislim da me sada veoma `vole` jer su zbog te greske platili ceo iznos jer su morali da bukiraju potpuno novu kartu sa ispravnim prezimenom :> , ali to stvarno nije ni najmanje moja greska-prosto neko u agenciji ne ume da cita, a na pasosu sve lepo pise)
    Eto sada imate sve podatke pa da mozete i sami tamo da letujete-verujte da je super! Jedino je bolje ici pocetkom juna jer je voda jos toplija-sada je bila oko 23 stepena i moze se kupati a ja volim ipak jos toplije more, mada je vreme sasvim lepo i u maju je oko 28 stepeni!
    I eto vam ideje kako da mnogo pametnije utrosite 550 evra a ne da bacite na igraonicu!
    Inace prosle godine nam je 8 dana izaslo 380 evra pa vi vidite! Bili smo u Jasmin Hammametu, isto Elmouradi lanac hotela sa nazivom elmouradi hammamet sa 5 zvezdica (u sklopu je i elmouradi el menzah ali je on sa 4 zvezdice i nema all inclusive varijantu, bar nije imao prosle godine, vec sve dodatno placate)……
    I radije preporucujem Jasmin Hamamet, bolji je hotel iako je iz istog lanca i lepse je mesto a i ljudi su predusretljiviji, mada je i u Portu sve to sasvim ok!
    I vidite kako sam dobra!!!!:> Ja nemam problem da vam dam savet gde da idete na letovanje za pristojan novac a da prodjete ko car!
    I manite se mene, sem ako vam se bas ne svadja……..meni u principu ne, pa necu vise gubiti vreme na vas jer imam pametnija posla!
    A ljudi koji me ovde malo bolje poznaju znaju da se ja ne bojim verbalnih okrsaja i da iako imam ostriji jezik da sam u pravu za ono sto kazem-e, sad to sto se to nekome ne svidja druga je stvar! Posebno ako je bivsi (i propali) vlasnik igraonice-i zbog toga ljut! Ali to je ljudski, verujte mi, proci ce vas!
    Kada budete imali oko 2000 postova ovde na forumu shvaticete da se se ne mozete natezati sa svakim……..
    Inace vodite racuna da se ne zamerite ovde i drugim mama jer onda necete imati s kim da se druzite jer ima jos mama koje su cak su krace na forumu a imaju znatno veci broj poruka od mene!!!!!!! Inace ja sam na porodiljskom pa mi se moze da kuckam!
    I da ne bude da sam skorz otisla u off topic, ne znam konkretno nista o igraonici Avantura ali cu reci nesto o igraonici Jump, onako iz ugla gosta.
    Nalazi se u centru, nema dvoriste ni bastu, U zgradi je na dva sprata. Dosta je cista, deluje fensi i relativno luksuzno ali malo hladno za moj ukus. Nisam bila u delu gde je diskoteka vec samo gde je igraonica. U principu nisam narocito odusevljena mada je ok. Devojke se nisu narocito smarale sa animacijom, deo za igru dece je veliki, ali nema puno `skakalica`, imaju lavirint na sprat i gore kao neki auto i to je to. Imaju poseban deo za garderobu, wc-i su lepi. I znam da je zakup 100 evra plus pice i donosite svoje posluzenje! U principu izadje na 300 evra za 20-tak dece. Za parking se morate pomuciti!
    U centru ima igraonica Strumfovi-nisam bila jer sam tada bila u porodilistu pa je moju decu vodila baka, ali sam se raspitivala za cenu kod njih i dosta je povoljna. Zakup se moze naci za 5000 din! Takodje je problem parking i nema dvoriste, nalazi se u zgradi.
    Ja vam sada dodjem ko informator za igraonice…..poprilicno sam ih se nagledala sto iducu na rodjendane sto birajuci igraonicu za moje dete! 😆

Gledanje 211 članaka - 211 do 225 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.