Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 2 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• anita75love
    Učesnik
    anita75love

njamiii;801478 wrote: Jedan od problema kod nalazenja dobre, a jeftine igraonice jeste ono sto je Ustipak spomenula, lokacija. Meni se recimo dopala Decija kucica, i pre (ne znam da li je i dalje tako) je bio fazon da donosis svoje pice i svoju klopu (a mozes i njihov ketering ako zelis) i meni je to bilo ekstra. Lepa igraonica, i lepo sam izaberes sta ces da posluzis. Na keca bih nju izabrala, medjutim, pitanje je ko ce meni sa Neimara da dodje u igraonicu u Zvezdarskoj sumi, na po puta od Bogoslovije do Mirijeva? Znaci, mora nesto u lokalu ako zelis da drugari iz obdanista dodju.
    I da dodam a vezano za devojke koje cuvaju decu, u vec s moje strane komentarisanoj igraonici Moj svet u Cuburskoj takodje rade jako fine devojcice koje ih lepo cuvaju i animiraju (na 2 rodjendana smo bili i oba puta zadovoljini). Mada, sama igraonica nije vredna tih novaca.

Sto se tice dolazenja u udaljene lokacije mogu ti reci da ce roditelji doci! Iz prostog i jednostavnog razloga sto sada svi traze povoljno, ne zato jer su zakerala vec zato jer im se tako vise isplati i znaci im svaki dinar koji ustede, za neke korisnije stvari u zivotu a ako ne dodju oni tebi, neces ni ti njima pa sta cemo onda?
    Roditelji drugara mog deteta tako razmisljaju i nikada do sada nije bio problem da vodamo decu tamo ovamo preko celog grada-pa smo tako i mi iz centra Beograda vodili dete i u pomenuti Moj svet i u Beosoft, cak i na Bezanijsku kosu, ni manje ni vise! A sledece srede idemo na Novi beograd.
    Tako da sledeci put ako nadjes nesto za manje od 400 evra slobodno uzmi, i ne brini, ljudi ce doci!
    Sto se tice Mog sveta, ne znam koliko kostaju, meni se ne svidja. Konkretno vrlo usko, a kad kazes da ne vredi tih para onda mi je jasno i da nije jeftino. Inace o mom tada 20 tomesecnom detetu niko nije narocito vodio racuna vec sam ja sa stomakom do zuba ulazila u lavirint i izvlacila ga sa sprata, jer nijednu devojku nigde nisam mogla da savatam. Jedna je cak bila i vrlo drska prema meni pa smo se zakacile jer mi je zamerila da ulazim u igraonicu, iako sam se izula, na sta sam joj ja odbrusila je ona bila tu da moje dete izvuce odande, jer vristi vec 5 minuta i niko ga ne sisa, ne bih morala ja u sedmom mesecu trudnoce da puzim i da se pentram-odmah se povukla i opet nestala netragom.
    Inace gazdarica (mada je nisam ja zapazila vec moj suprug) kaze da deluje kao tipicna mafijaska supruga…….a on ima `nos` za te stvari pa mu verujem, mada kazem ja je uopste nisam primetila jer sam bila prezauzeta izvlacenjem mog deteteta iz lavirinta.:-*

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Anita, slazem se da ce ljudi doci i na rodjendane koji su daleko organizovani, ali ne znam da li je to samo iz osecanja da moraju, jer inace ti ljudi nece njima uzvratiti? I mi idemo na rodjendane koji su u majcinoj, zato sto volimo slavljenika i njegove, npr. Ja stvarno ne mislim da treba da idem na decje rodjendane u osecanju da moram da se pojavim po cenu svakog troska i muke, samo zato da bi i oni dosli na moj. Pa da onda zapisujem, ko nam je bio, ko nije, kome cemo da uzvratimo, a kome necemo? Mi nemamo auto, i po meni je suludo da se organizuje rodjendan u igraonici do koje ne mozes stici drugacije nego kolima. Dakle, ne mislim na daljinu toliko, koliko na zabitost lokacije, recimo, 15 minuta peske od najblizeg prevoza. Ispada da moramo da idemo taksijem, sto nas za tamo i nazad kosta 2000 dinara, npr, a poklon koji bismo detetu kupilli za te pare bio bi vise nego dobrodosao, zar ne?
    S druge strane, uvek sam imala predrasude prema tim pravljenjima velikih festi na cudnim mestima. Moja koleginica s posla je pravila svadbu u Lestanima. Morali smo da idemo autoputem, pa kod bubanj potoka desno, pa petlja, pa po Lestanima tamo-amo dok nismo naisli na tu kucu, tj. halu sa 500 mesta u kojoj su nam tutnuli pod nos predjelo, pa dok su svima posluzili i sklonili, cekali smo dva sata na supu, pa jos sat na sarmu i tako. Pritom je diskretno napomenula da im nista ne treba osim para. E sad, izvinjavam se ako sam pogresno shvatila, ali osetila sam se kao neka stoka koju uteraju u tor da bi dala pare… Morala sam da pozajmim kola, napunim benzin jer je red, odnesem novce i divno se provedem medju 350 najblizih zvanica! Osecam da su zvali i dalje poznanike, samo da bi skupili sto vise para. I skupili su. Otisli su na medeni mesec na Bali i kupili Audi. Ali iskreno sam se osecala kao da sam dosla na svecanost prikupljanja novca u humanitarni fond „nas medeni mesec i fensi auto“… 🙂

Slavica Cuklin

Naravoučenije, svi ljudi koji drže igraonice su mafijaši ili hoštapleri 😀
    Oduvek sam želela da budem žena-mafijaš, ali sad je gotovo, izdala sam igraonicu 😀
    Hahahahahaha 😀
    Nisam mogla da je ‘savatam’ 😀 Kakav rečnik, majko Božija!!! Kukuuuuuu :)))
    Uopšte se ne svađam, samo se zabavljam. 😀 Moja igraonica nije propala,baš naprotiv, jer je jedna od prvih u gradu, radi savršeno, ali se nje još uvek nisi dotakla. Ja imam redovnu kiriju na kraju meseca koju dobijam, a da pritom ne moram da se maltretiram i stupam u kontakt sa ljudima poput Vas cenjena g-đo A :))

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Slavica Cuklin;801531 wrote: Moja igraonica nije propala,baš naprotiv, jer je jedna od prvih u gradu, radi savršeno, ali se nje još uvek nisi dotakla. Ja imam redovnu kiriju na kraju meseca koju dobijam, a da pritom ne moram da se maltretiram i stupam u kontakt sa ljudima poput Vas cenjena g-đo A :))

Pa naravno da radi savrseno KADA JE SADA VODI NEKO DRUGI!!!!!!!! Neko verovatno mnogo profesionalniji!
    U tome je sustina i odatle potice vas bes, jer nije bas isto uzeti kiriju ili promet od igraonice (koji je naravno dovoljno veliki cim zakupac moze da je plati i da mu isplati da radi…., i verovatno je mnogo veci od onoga sto ste vi uspevali da zaradite, inace je ne biste izdali! Cisto sumnam da bi neko odbio 5 ili 10 puta veci promet od sadasnje kirije samo zbog animoziteta prema musterijama:ruganje:. Za takve stvari se onda zaposli menadzer i resen problem! Kad se ostvaruje veliki promet i igraonica radi `savrseno` onda nije problem ni da se plati neko dovoljno sposoban a flesksbilan….ali je problem bio taj sto sa vama igraonica NIJE RADILA DOVOLJNO USPESNO!!!!), jel tako ili nije tako? :ruganje:
    Sa stavom koji vi imate prema ljudima ne biste mogli da vodite ni trafiku! Kupac, klijent, musterija (tj svako ko vama daje novac za neku uslugu koju vi treba da mu pruzite ili robu) je ZAKON! I on je uvek u pravu, i pre svega, uvek i iznad svega se POSTUJE!!!!! Samo ljudi koji tako razmislaju ostvaruju poslovni uspeh!
    Oni ne izlaze u `javnost` sa stavom o svojim bivsim klijentima koje ste vi izneli, vec rade…..ali to je vasa licna sramota i nekultura.
    A moj recnik je sleng, sala, usmerena da pojaca efekat i apsolutno svaka rec koju sam napisala postoji i u recniku i u knjizevnim delima. I to nije receno jer ja ne znam bolje (ako malko bolje pogledate videcete da mi je pismenost na solidnom nivou, na sta sam ponosna), vec zato sto zelim da opisem sta secam u vezi navedenih stvari (sta ne razumete npr u reci `cova` ili `hostapler`?. Ako vam je nesto nejasno potrazite u recniku i videcete da to nije psovka, pa da bi ste trebali da komentarise sa `Juuu, koji recnik`!!!!) ali vi ni to ne vidite i to je takodje merilo vaseg `znanja` o svetu koji vas okruzuje i vaseg karaktera!
    Bas kao sto je vas karakter odredio granicu vaseg poslovnog uspeha!
    :-*

Slavica Cuklin

Hahahahaha 😀
    Sleng 😀 Hahahahaha 😀 Hahahahahaha 😀 Vuk Karadžič se prevrće u grobu!
    Ne, mala ispravka miss A. Radim, po 12h dnevno, svaki dan, nemam ni vikenda, ni odmora, ali zato ne moram da idem na Medak padinu da slavim rođendan, već mogu da izaberem gde ću da slavim rođendan deci, gde ću na letovanje i td. Kirija mi je samo dodatna zarada pošto je prostor moje lično vlasništvo. Pa mi je izuzetno smešno kad mi jedan parazit poput Vas, koji očito dežura na ovom forumu i blati druge, beskonačno blati i blati, kaže da ste mi Vi zakon?! 😀 Jeste zakon, ali onima na Medak padini 😀 Tako prefinjena dama, sa rečnikom na kom bi joj pozavideo svaki kamiondžija…. 😀 Vi ste bruka za svako mesto na kom se pojavite.
    I da, mene na sreću ne okružuje svet koji okružuje Vas. Očito je da ne živimo u istom svetu. Bogu hvala na tome!
    Inače, igraonica Moj Svet je sasvim korektna. Baš u svom devetom mesecu sam vodila sina koji je tada imao18 meseci da se igra tu i sve vreme sam bila sa njim jer je to i prirodno, a i zakonom propisano da deca mladja od 24 meseca NE SMEJU biti bez pratnje roditelja, bila majka trudna ili ne. Ali, Vi paraziti koji ni svoju decu ne čuvate to ne možete da razumete.
    I nisam videla ženu mafijaša 😀 Jer moj muž ne koristi ‘nos’ u te svrhe pa je nije ‘namirisao’ jer nema tu kulturu da ‘miriše’ druge ljude 😀
    Do skorog viđenja 🙂
    P.S. Jeste li uradili oba zuba? Odavno nas niste uputili u stanje Vaše vilice. 😀

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Moja vilica je sada (na srecu) sasvim dobro-hvala na pitanju!
    I tu se jedino slazem sa vama, i ja se isto zahvaljujem svemiru sto ne zivimo u istom svetu!!!!:klanjam:

Evo, da vas sve informisem o mojim utiscima u vezi igraonice u kojoj smo mi proslavili rodjendan mog starijeg deteta!
    Generalno, ja sam zadovoljna!
    Ono sto je najvaznije prosli smo sa samo 160 evra!!!!!!:) , sto cete morati da priznati je sasvim pristojna cena za danasnje uslove koju daju igraonice! U tu cifru je usao zakup, pice, posluzenje od 5 kg- od toga nam je ostalo oko 2 kg! i torta sa dekoracijom od 3kg (ostala je polovina!). Znaci da sam umela jos malo bolje da procenim posluzenje (ali sam se bojala da se ne desi da nema dovoljno hrane jer roditelji dolaze direktno sa posla-gladni), mogla sam da prodjem sa 140 evra!
    Hrana je lepo dekorisana i sasvim pristojna sto se ukusa tice! Veoma dobra stvar je to sto je ketering najjeftiniji koji sam cula da postoji-sve je oko [b]550-560din po kilogramu!,[/b] i moze se naruciti i u manjoj kolicini od po pola kilograma kako bi ste imali sto veci izbor hrane! Ima dve do tri skuplje stvari ali ih ne preporucujem jer nisu nista ukusnije nego ovo sto je ove cene!-ja sam ih narucila pa kazem iz iskustva.Drugi keterinzi su koliko sam ja u toku od 800-1200 din po kilogramu!
    Cena torti je 1000 din po kilogramu a dekoraciju birate iz kataloga sa fotografijama! I to je koliko sam u toku najjeftinije u gradu (ima jos samo jedna poslasticarnica na Slaviji, koja ih pravi po toj ceni, s tim da sam ja sve to lepo narucila u igraonici prilikom kaparisanja i nisam jurcala po gradu na 5 mesta sto inace bih, da sam sve kupovala sama), svi ostali traze od 1300din/kg pa navise!
    Cene pica su uglavnom oko 135 dinara za gazirane sokove, 90-100 din za kafe i 70 din za decije sokice!
    Sada imam zalihe hrane za nekoliko dana, posto su nam devojke sve spakovale da ponesemo kuci. Tako da eto, ne moram da mislim sta cu za dorucak i rucak u naredna 2 dana-pa se cak i moja losija procena ipak pokazala korisnom…..:lol: ….a klinci ce da uzivaju u neogranicenim kolicinama torte 😆
    Sve u svemu, igraonica je jako cista, ima garderobu za cuvanje poklona i drugih stvari, kostime koje mozete iznajmiti ako zelite za dete tematsku proslavu rodjendana kao maskembal po ceni od samo 1000 din za svu decu!, lep wc posebno za decu i posebno za odrasle, deo za odlaganje cipela, devojke su ljubazne i korektno paze na decu…….prostor je lep.
    Od mana, igraonica je mala, oko 150 kvadrata i preporucujem je za maksimalno 25 toro dece da bi svi uspeli da se lepo igraju, (otprilike kao `Moj svet` ali zato verovatno neuporedivo povoljnija), nema zbog malog prostora mnogo penjalica i cuda ali ima dvorac koji je veliki hit jer ga malo igraonica ima pa su deca maskimalno skakala tamo i veliki lavirint koji je jako pogodan za prelazenje iz nivoa u nivo (sto nisu svi, pa se deca tamo izgube, ne umeju da se sami snadju itd) i tamo su se jurcali dok nisu svi bili kao da su upravo izasli ispod tusa! Ima basticu sa 4 stola pa moze da se sedi napolju, mada su moji gosti vise voleli da budu unutra u klimatizovanom jer je bilo jako toplo.
    Od ostalih rekvizita imaju one konjice za skakanje, loptice (i tu su se bacali kao u bazen), stoni fudbal (iako su ovi klinci bili mnogo mali za to, sve jedno je bio hit-bas zato jer to nisu nikad igrali), kucicu za sakrivanje……
    devojke su ih animirale crtanjem, karaokama sa pevanjem itd……
    Ima klimu, koja je radila ali je po meni mogla da bude ukljucena na malo hladnije (opet bolje i tako nego da je prehladno jer mi se desavalo da se u nekim igraonicama toliko smrznem da sam morala da ogrnem dzemperic).
    Ono sto je od svega najbolje je da racun mozete da platite u 4 rate!!!!!, sto sam ja iskoristila ( i jednu ratu platila pre, kao kaparu, jednu na dan proslave a dve na rate od mesec dana) i prakticno finansijski nisam ni osetila ovaj rodjendan!
    Vlasnici su ljudi sa kojima se stvarno sve mozete dogovoriti i to preko telefona (uopste ih nisam upoznala) jer su veoma predusretljivi i ljubazni-ja sam ih recimo molila da pomerimo vreme proslave za sat vremena u odnosu na preporuceni standard, posto mi je taj termin bio prerano a onaj sledeci prekasno, sto su oni uradili a nisu naplatili ulazak u naredni termin……..
    Znaci ovako-u odnosu na najjeftiniju igraonicu za koju sam cula Diznilandfactory, ja sam prosla 40 evra jeftinije (jer oni nude 20000 din za 3 kg posluzenja-ja sam imala 5 i veci broj odraslih gostiju), i nisam imala dilemu da li ce sve ispasti skuplje ili nece i koliko skuplje od onoga sto smo se dogovorili!
    U odnosu na druge igraonice-vi prepracunajte-mene je zakup izneo samo 3000 dinara!!-skoro cuh za igraonicu u kojoj je samo zakup prostora 250 evra!!!! 😯 :buljavko: -a u toj igraonica verujte osim sto je velika i ima razne brodove u stilu gusara niko ne cuva decu niti ih ikako animira jer one tri devojke nema sanse da stignu da proprate sve u 600 kvadratnih metara koliko igraonica ima, pa oni sami jurcaju naokolo a mogu se poprilicno povrediti jer je veoma neobezbedjena!:evil:
    ketering od 150-650din jeftinije nego na drugim mestima,
    torta bar 300 din/kg jeftinije nego drugde!
    Cene pica su koliko vidim slicne!
    Znaci ako imate do 25 toro dece, i nemate potrebu da igraonica bude veoma velika (sto ne kazem da ne bi bilo lepo kada vas onda to zadovoljstvo ne bi kostalo 300-400 ili cak vise evra), onda apsolutno preporucujem!!!!!! Ja sam za tu razliku od 150 evra koliko sam ustedela u odnosu na prosecni trosak u nekoj drugoj igraonici kupila deci trambolinu (jer imamo dvoriste) koju ce s obzirom da ih je troje koristiti narednih 13-14 godina! a ne dala nekome za samo 2.5 sata proslave!
    Po meni to je veoma isplativ poklon a kada se uzme koliko (bar moja) deca vole da skacu onda i vise od toga! I da ne kazem koliko cu para ustedeti na tramboline koje sam do sada placala po luna parkovima! Mene u letnjim mesecima za njih dvoje ta `zadovoljstva` kostaju oko 3000 dinara mesecno i ja cu samo za ovo leto uspeti da isplatim tu investiciju jer vise necu imati toliki trosak!
    I da jos da kazem o kojoj igraonici je rec-Toplino na Novom Beogradu! Imate sve na sajtu
    http://igraonice.ioi.rs/novi-beograd/topolino/
    Nije negde zabacena, ne dolazi do nje se posle 5 sati penjanja po vrletima vec se sasvim lako nalazi, od fontane na Nbgd-u, nekih 400-500 metara dalje u pravcu ka Zemunu, u prizemlju u glavnoj ulici u kojoj prolazi gradski prevoz, od autobuske stanice udaljena 5 metara! Sva je u jednom nivou i veoma pregledna sto se dece tice. Ima video nadzor za klince, mada je krajnje nepotreban jer ih vidite, posto kafic i igraonicu deli stakleni zid sa automatskim vratima duzine nekih 5-6 metara.
    I jos jedna lepa stvar je ta da da vasa deca posle proslave rodjendana imaju narednih 3 meseca besplatnog igranja u njoj!
    Ja mislim da o ovoj igraonice vredi razmisliti ako ne ocekujete nista previse `besno i fancy`, a vi procenite sami!

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Joj, ja sama sa sobom pricam ali svejedno neko ce procitati kad tad…… mozda ce mu koristiti!
    Bila sam juce u Kamicku, lepa igraonica, na oko sto se opremljenosti tice nema sta da se zameri…..cak i animatorke rade svoj posao….a na cenu-e, to vec ima….. 140 evra je samo zakup!!!!!!:shock: i to sa popustom za juni -inace je 200!:buljavko: za zatvorene proslave! 😯
    za otvorene je duplo jeftinije:roll: -pa naravno da svako hoce da bude zatvorena proslava a ne da se na rodjendanu mog deteta jurcaju jos i Djura i Mika, Zika i Pera za koje niko pojma nema ko su….ne zato sto mi nepoznata deca smetaju vec jednostavno zbog guzve, povreda, svadje-sta ja znam kakva su ta druga deca, ima razne dece-sta ako neko dete povredi moje, ili neko drugo pozvano-zbog haosa koji niko ne moze da kontrolise! A ima i raznih roditelja, ne treba mi da se na rodjendanu mog deteta sa svakim raspravljam i natezem……te neke druge ja ne poznajem, i ipak je drugacije kada skrenete paznju na nesto roditelju koga znate nego onome koga prvi put vidite!
    Ja kao domacica imam odgovornost kada nesto organizujem da to treba da lici na nesto.
    Svakim danom u svakom pogledu dolazim do zakljucka da sam napravila ekstra posao sa Topolinom……..i da napomenem da su i pored navedene cene obojici mojih sinova carapice posle rodjendana bile crne!!!!!! (da ne kazem makismalno prljave) 👿

Flats
    Član
    Flats

Samo da podelim jedno lose iskustvo usled strasne frustracije koju sam dozivela kao roditelj koji zeli da svom detetu proslavi rodjendan i ispuni zelju. Naime rec je o animatorima koje smo unajmili – Animacija dece Mreza. Rekli su nam da imaju deciju predstavu Miki i Mini Maus i da deca uzrasta 4 godine. Ja sam bila jako srecna i naravno pristala bez nekih posebnih detaljisanja oko kostima jer se zna kako Miki i Mini izgledaju. Medjutim i dete i mi smo doziveli sok kada smo videli kostime. Dete se usplasilo jer su animatori imali strasno izbeljena lica na uzasnom sminkom i nisu ni pocemu (cak i po b=ojama odece) licili na Miki i Mini. Onda smo naravno jedva dete smirili animatorka je skinula sminku i kao posuala da spasi celu stvar ostalih 2 sta rodjendana sa sminkanjem balonima i slicno sto i jeste bilo dogovoreno ali nije bilo predstave. Nakon rodjendana zalila sam se glavnoj osobi zaduzenoj za sva zakazivanja animacija ali ona naravno nije uopste odreagovala niti nam vratila bar deo novca – placeno je 65Evra za celu animaciju a dobili smo samo pola onoga sto smo platli. Tako da dragi roditelji znate sta da ocekujete od ovih animatora kada vam ponude Miki i Mini Maus.

Nevena1202

Da li neko ima iskustva sa proslavom rodjendana u igraonici Lollipop u Gospodara Vucica? Takodje mi je potreban ketering,a posto je ovo prvi rodjendan mog za sad jedinog deteta,prilicno sam neiskusna u organizaciji istog. Svaka informacija mi je od pomoci ( preporuke za kolicinu hrane npr ). Imacemo maximalno 50 odraslih i 20ak dece.

p.s. Sto se tice ostalih igraonica koje sam videla a ne svidjaju mi se uopste su pomenuta Diznilend factory – deo za odrasle je vise prilagodjen, recimo nekom odlasku penziju a ne rodjendanu,sve je nekako tamno i starinski. I mali je deo za decu, takodje taman. Pricam o zatvorenoj varijanti.
    Nanina kucica na Zvezdari takodje ne odise proslavom decijeg rodjendana, mada im je hran ok.

Igraonica Cherry je ok ali za manji broj ljudi,prilagodjena bebama i ima izdvojenu prostoriju -diskoteku za vecu decu. Prilicno je povoljna.

Slavica Cuklin

Lolipop izuzetno skup, da ne kazem preskup, prostor vec vidjen, svaka druga igraonica je sada bela kao da si u bolnici, dobijes – nista, a kad dobijes racun strefi te infarkt, nema pusenja, nedostatak organizacije i ljubaznosti. Dve drugarice su slavile tamo i malo je reci da su bile pred nervnim slomom!

Cherry kopija Lolipopa, ali manja i bez sadryaja, nije lose, ali nije nista posbeno. Za 80m2 i moraju da budu povoljni.

Da li neko zna sta je sa Beosoftom?

njamiii
    Član
    njamiii

Nevena1202;802880 wrote:
    Nanina kucica na Zvezdari takodje ne odise proslavom decijeg rodjendana, mada im je hran ok..

A kako izgleda igraonica koja odise?
    Sve sto je njima bitno je da se skupe na gomilu u/na prostoru gde mogu da jurcaju do bevesti. I tu ti je cela mudrost, a ne u pickanju, lickanju, boji zidova i stolica. Ni hrana im nije bitna, ni torta, ni sokici, jer nista od toga ni ne promuljaju. Bez tog jarcanja nema ni rodjendana, to je onda vec poziranje za odrasle, a za njih se meni, da budem iskrena …

Slavice, meni je plus sto pusenja nema, sta ima da se pusi u decijoj igraonici?

Nas je ove godine zakup izasao 50 evra (isto Tehnokids). Ostalo su varijacice ko sta voli. Isto moze u 4 rate da se plati. Torta im je 1200kg.
    Mm-ova firam je prekoputa Topolina i njih dvojica su bili na jednoms rodjendanu tamo, po meni je malecka, ok za neke rodjendane gde nema puno dece, ali kada zoves celu grupu iz obdanista (sto je praksa) nije dovoljna + lokacija.
    Ne znam sta je sa Beosoftom, ali Moj svet vise ne postoji (bar ne na ovoj lokaciji), zamenio je Idea market.

Slavica Cuklin

Njami, iskreno misim da se na forume prijavljuju gazde ili zaposleni u pojedinim igraonicama i onda blate direktnu konkurenciju.
    Pogledaj samo na igraonice,ioi.rs komentare ispod Cherry igraonice. To su hvalospevi, a svi su u razmaku od par dana, svi isti a igraonica nedavno otvorena.
    Ja licno nisam pusac, ali 90% mojih gostiju jeste i ja sam kao domacin u losoj poziciji. U pocetku sam i ja bila u fazonu nema pusenja, ali kad roditelji izlaze 10 puta napolje u sred zime i puse i vidim njihove nadrndane face bude mi krajnje neprijatno jer su ipak moji gosti.
    A sta fali Naninoj kucici? Ja nisam cula ni jedan negativan komentar o toj igraonici! A bila sam bar na 10 rodjendana!
    Blatite direktnu konkurenciju i to je jasno!
    Lolipop i Chery neka napuste ovaj forum i nek nadju drugi nacin za reklamu.

Ako iko zna sta se desava sa Beosoftom, neka mi napise. Takodje me zanima i sta je sa Svemirom u Golsvortijevoj?
    Tu nisam bila odavno i ne znam kako rade i koje su sada cene posto su pre skidali kozu sa ledja? 🙂

Nevena1202

Slavice, ne reklamiram nikoga vec ovaj forum sluzi da se iznesu misljenja o vidjenim igraonicama. A sto se tice Loliipop-a, meni se svideo prostor jer je bas bebeci, a meni ce uglavnom biti deca do 2 god. Ja sam diskretno pitala za misljenje jer sam nakon rezervacije nacula da su se ljudi neprijatno iznenadili kad su dobili racun,pa sam htela da potvrdim tu pricu i da pitam za savet kako mogu to da sprecim. Inace sam kao pala s marsa za takve organizacije pa sam stoga pitala i ujedno iznela svoje vidjenje o Naninoj kucici i ostalim pomenutim igraonicama u kojima sam bila na tudjim rodjendanima.

Zasto se stalno u nasem narodu ljudi rukovode teorijama zavere? Samo na osnovu toga sto se meni dopao ili nije dopao enterijer neke igraonice , Vi dozvoljavate sebi da me isterujete s foruma kao da ste vlasnik istog. Uostalom, mene je vise zanimao ketering a o tome ni reci ali vidim da je ovde poenta u prepucavanju.

Slavica Cuklin

Najvise roditelja se opredeljuje za Massimo ketering. Za njih bez izuzetka svi kazu da je odlican i da su povoljni. Ja sam takodje zadovoljna.
    Ja sam podelila svoje iskustvo. Sto se tice Lolipopa to je iskustvo meni dve bliske osobe. Cene nisu realne i preteruju! Od svega imaju samo lepe slike. Kada dobijes racun, verujem da vise nikada niko ne pozeli da ode tamo.

malisha75
    Član
    malisha75

Ne razumem kakvo je to iznenađivanje cenama NAKON proslave. Zar se taj „sitan“ detalj ne ugovara ranije?

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.