Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 8 meseci, 3 sedmice ranije.

Gledanje 256 članaka - 256 do 262 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• Nevena1202

E, Slavice, puno ti hvala. Ovaj link nesto ne radi, ali pozvacu ih telefonom pa se raspitati.
    Da li znas koja kolicina je namenjena deci?

Slavica Cuklin

Ne znam koliki su vam drugari?
    Ako su mali, za njih ide maksimalno jedan srednji oval hrane. Od svega uzmu po 2 zalogaja i ostave. Bas, bas malo.
    Ako su stariji, opet nema pravila, ako im je zabavno nece ni jesti ili ce uzeti nesto u letu.
    U principu, za klince su mini sendvicici ili mini pizze, drugo nece ni da probaju. Od rostilja vole cevape i to je to.
    Od torte takodje uzmu dva zalogaja i kraj.
    Njima je vazno samo da se dobro izjure 🙂

njamiii
    Član
    njamiii

Mi proslavismo rodjendan proslog petka, i na kraju ce ispasti da ja radim za igraonicu, ali toliko je bilo lepo da su komotno mogli da nam tutunu i duplo veci racun i ne bismo zalili, a najzasluzniji za to su animatori. Vrede svaku paru. Decurlije je bilo oko dvedesetak, od prvog do poslednjeg su drzali pod kontrolom. Ma skroz sam zadovoljna kako su druzili sa njima i bas se videlo da klinci uzivaju. Roditelji prezadovoljni. Sve u svemu, odlicni su! Igraonica standardno, fino, korektno, kao i prosle godine, sank nas je za 30tak (i nesto sitno) matorih izasao oko 9000.
    Ne znam, sto se pusenja tice, meni u decijoj igraonici nije mesto za tako nesto, ma koliko da je deciji deo izolovan, a kao bivsi strastveni pusac, odgovorno tvrdim da svako moze 2,5 do 3 sata da se suzdrzi, narocito sto se u tom delu za odrasle neretko zatkene i po neka trudnica ili beba.
    Pre par dana je drugarica iz vrtica slavila rodjendan u Disneyland-u u Presevskoj, ja na zalost nisam bila u prilici da idem, i dete mi je po povratku od glave do pete smrdelo na duvan. Smatram da deciji rodjendan treba da bude podredjen deci, odrasli su tu samo pratnja. Ali sam se iscerekala na mm-ove komentare za igraonicu sve zamisljajuci Anitu.
    Nevena, ja nikada nisam bila u Lollipopu, ali po slikama mi ne deluje kao da je namenjena deci do/oko dve godine. Boje jesu „bebece“, ali nista drugo od sadrzaja mi nije posebno prilagodjeno maleckima. Ranije sam, cini mi se, vec pominjala Deciju kucicu, meni se ona bas dopala kada smo ili da je vidimo i da se raspitamo, i da znam da ce se ljudi odavde iscimati da dodju tamo bismo slavili rodjendan. Mnooogo vise mi je ona za taj neki uzrast, jer je njima interesantnije da prckaju i preturaju nego da skacu i jurcaju. Sad, na nasem rodjendanu, ovi od 5 godina su skali na zamku, provlacili se, zavlacili po lavirintu, djipali sa animatorma, a cerkica (22 meseca) i par vrsnjaka, su seli pa crtali, muljali neke igracke, ganjali balone, eventualno se zavukli u bazen sa lopticama.
    Sto se hrane tice, Kuca hrane Lazarevic ima odlican ketering, ali su skupi. Ove godine smo uzeli kod Trpkovica sitna peciva (prosle godine smo mi pravili ruzu), ja sam ih probala tek kada smo se vratili kuci, ono sto je ostalo, i bila su ocajna. Bas sam se razocarala, jer u principu ne jedemo po pekrama, ali kada jedemo jedmo kod njih (mada ja uglavnom uzimam samo kiflice sa eurokremom). Ali mm kaze da je na ovom rodjendanu u Disneylandu pecivo bilo super. E sad, da li je do pekare – mi kupujemo na Slaviji, a igraonica pretpostavjama u Dimitrijali, ne znam ni gde oni to uopste peku, ili za igraonice peku posebno.Sve u svemu, Trpkovic je nacelno ok, aj’ da kazemo da im se omaklo.
    Mi smo za decu imali picu, ali oni su vec veci i njima je to zanimljivo, za malecke mozda bolje nesto u zalogajcicima, zgodno za stati u ruku. Moja prijateljica je pravila sendvice na ovaj fazon http://itswrittenonthewalls.blogspot.com/2011/08/zoo-sandwiches-more-fun-lunchbox-ideas.html i bili su hit, ona je od bageta pravila (manji su i njima sladji) .
    Sto se torte tice, mi uzimamo preko igraonice, ne znam ko im radi, ali su torte jako fine i ukusne, ukrasene su slagom jer ne volimo ukus fondana, ali ako ti fondan nesto znaci mogu da ti preporucime ove https://www.facebook.com/Kejkmi?ref=profile , odlicne su, ukusne, a nema sta ne umeju da naprave. Na par rodjendana sam jela njihove torte, tako da su izgleda osvojile Vracar. 🙂

Nevena1202

Njami, Slavice,

Hvala sto ste izdvojile vremena da mi pritrcite u pomoc. Mi smo u kuci bili bolesni svi, pa sam malo zaboravila na predstojeci rodjendan 😉

Ja cu najverovatnije i ostati pri Decijoj kucici jer su mi blizu a skroz ok za saradnju, a sam prostor mi ima dusu. Mada, i dalje mi se Lollipop vise svidja-priznajem ( ja sam bila i videla ) ali sam odustala – pisala sam u prethodnom postu.
    Pogledacu ove torte,meni licno ne znaci nista fondan, meni je bitno da je ukusna i sveza, ali znam da se deca se loze na oblike pa su zbog toga po rodjendanim atorta s fondanom. Kako mom detetu ne znaci nista oblik- ona otkida na flase i kutije, necu da placam fondan da bih dobila tortu u vidu npr. Pavloviceve masti 😆
    I ja sam za nepusacku varijantu, mrzim i meni kad se usmrdi odeca i kosa, a kamoli bebcima…

Njami, o kojoj igraonici je rec? Mislim na tu u kojoj si slavila detetu.

lili.1972
    Član
    lili.1972

Ovako:
    Igraonica kao prostor nije nešto: adaptirano atomsko sklonište na Novom Beogradu.
    Cene pića su nabavne iz prodavnice ukoliko ne donesete svoje, takođe i peciva.
    Ali zabava…Ludilo!
    Deca su prezadovoljna, i ma koliko ih vodili u druge igraonice oni traže isključivo “Ćeću“ i igraonicu “Leptirić“.
    Potražite na internetu, sigurno ima broj telefona.

pcelica74
    Član
    pcelica74

Slazem se za Leptiric, deca se dobro provedu mada prostor nista ekstra. NE PREPORUCUJEM Party igraonice u Zemunu u Pinkiju (ima i u Zadrugarskoj), solidno opremljeni ali ponasanje krajnje nekorektno, prvo mi nisu sacuvali termin dok donesem novac, onda sam uzela drugi termin da bi mi rekli kako cena nije ta ako placam karticom, cak i cene iz menija su daleko vece za placanje karticom. Npr kafa umesto 90 je 100, sok umesto 150 oko 170 a yakup umesto 8000 cak 8888. Nisam mogla da poverujem, kakve lopine! Otkayali smo rodjendan, rezervisali smo igraonicu u kojoj smo prosle godine bili zadovoljni, iako se dete uzelelo promene. Ali necu da me neko pljacka i pravi budalom!!!

smooth
    Učesnik
    smooth

Ja mogu svima da preporučim igraonicu Mestašce, gde smo mi pravili rođendan a pre toga smo i nekoliko puta bili gosti. Igraonica je relativno nova, u centru grada, i u najpozitivnijem smislu posebna. Često idemo tamo i preko dana, jer imaju razne kreativne programe za decu, radionice, koncerte, a može da se dođe preko celog dana jer rade od 10h a rođendane prave samo posle 18h

Gledanje 256 članaka - 256 do 262 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.