Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 2 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• maja22
    Član
    maja22

ja sam strahinji slavila rodendan u meku i bili smo u par igraonica na druge rodendane i mogu vam reci da je to nesto super sto su smislili za decu,deca se izigraju kuci ti nije lom i svi su srecni i zadovoljni.

Sneki
    Član
    Sneki

Nikoli se blizi rodjendan. Ako neko ima dobra iskustva sa mestima koja organizuju proslave, a da nisu bas preterano skupa, bila bih zahvalna da napise.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Mi smo na kraju slavili u Kockici u Pinkiju, Zemun.

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala Koka Loko! Trenutno mi je Zemun bas daleko. Naci cu vec nesto.

skorpijamaya

Sneki pa reci koj kraj Bgd ti odgovara
    da ti napisem igraonice.pozz

Sneki
    Član
    Sneki

Skorpijamaja Hvala! Ja sam na Medakovicu, moze tu okolo naokolo, sta znam i Vracar i Zvezdara i Vozdovac.

Mirche
    Član
    Mirche

Mi smo u Ding-Dong-u i odlicno je. Imas i klub M&M, ja mislim da su sada u Ustanickoj, bili su u Bileckoj ali sada je tamo neki drugi klub isto za proslave rodjendana. Nije lose ni Extreme Kids u Cvijicevoj ali tu nisu odvojeni rodjendanci nego su svi zajedno u igraonici.
    Pogledaj i ovde http://www.roditeljportal.com/adresar.aspx?cat=8 mozda nedjes nesto interesantno…

Sneki
    Član
    Sneki

:klanjam: Hvala svima, valjda ce se i za rajka naci kapa. Krecem u potragu.

skorpijamaya

Sneki eto Mirche ti postavila adresu sa svim igraonicama,cene ne znam ali idu odprilike od 150-250e zakupo,posluzenje,animatori…

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala skorpijamaya!

manea
    Član
    manea

Drage mame i trudnice,ja i suprug otvaramo u petak Deciju igraonicu,pa ako ste iz Beograda i ako mozete,naravno doovedite svoje klince (besplatno za sve sa foruma),taman da se malo druzimo.

Sneki
    Član
    Sneki

Ja bih rado došla, ali su moji na Divčibarama, nego nam reci gde je igraonica?

manea
    Član
    manea

na Vozdovcu u Ljube Sercera 8,kada ti doju klinci,dovedi ih obavezno.Samo mi posalji mail kad dolazite da znam da budem tamo.

LediIv
    Član
    LediIv

da li neko moze da mi preporuci neku igraonicu u beogradu gde bih cerki mogla da proslavim rodjendan?
    ne znam da li se ovo kosi s politikom sajta, tj. da li je dozvoljeno preporucivati (reklamirati) igraonice, vrtice i sl. ako jeste, molim da mi posaljete PP, bila bih veoma zahvalna.
    mi smo kod tasmajdana, pa sto blize – to bolje, ali lokacija nije presudna.

ana011
    Član
    ana011

U boljim decijim radnjama imas „vodic za roditelje“ – besplatno izdanje. Ja sam uzela u Chicco u Merkatoru. To ti je neka vrsta oglasa i sl. Tamo imas spisak i reklame za bas mnogo igraonica.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.