Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• Mirche
    Član
    Mirche

Evo mi smo u subotu proslavili Pavlov 6. rodjendan bas u maneinoj igraonici. Divno smo se proveli ali mi je zao sto Maja nije bila tu da se upoznamo. Deca su se super provela, roditelji takodje, devojka koja je bila sa decom je junacki izdrzala onoliko dece, svaka cast…sve pohvale.
    Evo i par slicica, tek da vidite kako nam je lepo bilo.

manea
    Član
    manea

Mirche,drago mi je da ste se super proveli!Sigurna sam da ce biti prilike da se upoznamo.Poljubac za slatkog Pavla :-*

jelenasm
    Član
    jelenasm

svake godine klincu slavim rodendan u igraonici,svake godine u drugoj,i prezadovoljna sam.Mi zivimo u malom stanu i morala bih 4 dana da slavim da bi primila sve goste koje pozovem.Ove godine je klinac slavio 4 rodjendan pa smo pozvali i animatora da se ne bi sve svelo na decije skakanje po onim trombolinama.Pozvali smo kostimiranog nodija koji je drzao deciju paznju skoro dva sata i to dece uzrasta od 2 do 10 godina.Slaviti rodjendan u igraonici ima vise prednosti nego mana bar po mom misljenju.

jelenasm
    Član
    jelenasm

u igraonicama su poceli da se organizuju podele paketica deci od deda mraza,slikanje,predstave…da li decu vodite u pozoriste na novogodisnju predstavu ili ce te otici u igraonicu?

akter
    Član
    akter

Pozdrav svima.Ako Vas interesuju proslave rodjendana za osnovce dodjite u Akter koji se nalazi u Zemunu, Dobanovacka 29.Jedinstvena animacija uz karaoke, dens podijum, video igre i stoni fudbal.Vise informacija na http://www.akter.xm.com

stancha
    Član
    stancha

Nislijke,’ajde preporucite neku igraonicu,Aleksi se blizi 6.rodjendan,a do sada smo slavili u kucnoj varijanti,jedino sto smo videli ove po Bulevaru,gde smo isli kao gosti.

losmi
    Član
    losmi

Za sve roditelje Beogradjane koji zive u centru mogu toplo preporuciti igraonicu Srecko kod Masinca,lep prostor sa lavirintom i veoma ljubazno osoblje,mi smo skoro slavili rodjendan i nikada lepse ga nismo proslavili.Cene su sasvim OK.Ako je neko zainteresovan mogu mu blize objasniti gde se nalazi
    pozdrav

Cale
    Član
    Cale

Pozdrav svima.

Mi smo u martu slavili prvi tođendan u Sireni i mogu Vam reći da je bilo odlično. Ljubazno osoblje, a najviše devojka(žena?) koja je bila stalno sa decom u odeljku lavirinta. Bilo je dece razlišitog uzrasta, od nepune godine do punih 6. tako da joj svaka čast. Sviđa mi se i odvojeni deo za roditelje koji mogu da puše ( i takvih ima), a da to deci ne smeta. Cene su odlične. U junu bi trebalo da slavimo rođendan i starijoj ćerkici 4.rođendan i to će najverovatniji biti opet u Sireni ( trebalo bi da već zovemo), ako kojim slučajem ne pronađemo nešto što će joj se više svideti. Ako neko ima predlog napišite, sve ćemo (zajedno) pogledati.

tanja.
    Član
    tanja.

Jao,ja tek sada videh da sam ovaj text ovde trebala da stavim….a ja u prvi rodjendan…kad ne trazim dovoljno…. 😳 😳 😳 😳

pa evo da prekopiram iz „1.rodjendan“

Nama se blizi prvi rodjendan! Bas ovih dana trazim odgovarajucu igraonicu…volela bih da sve bude maximalno, da prostor bude prilagodjen manjoj decici jer par igraonica koje sam obisla(koje su mi izgledale da ce zadovoljiti moje kriterijume) imaju one velike lavirinte za vecu decu,da se igraju,provlace….ali nama to ne treba jer bice mozda samo jedno starije dete ili eventualno dvoje-sve ostalo su bebice ili veca deca koja nisu za te lavirinte,iznajmljivanje tih igraonica na par sati zaista je dosta skupo -pa je bzvz da ne mogu da iskoristim sve sto nude…imam ih u vidu za dve tri godine…hehe…nego htedoh da zamolim mamice koje su vec organizovale rodjendane u igraonicama u Beogradu da mi predloze neki dobar prostor, ja bih volela da ima bastu,kao sto rekoh da je prilagodjen za manju decu , da je usluga dobra, bilo bi super da imaju animatore da ne jurim njih posebno, vazno mi i da je deo za odrasle poveci i da su stolice za sedenje udobne( skoro sam bila na jednom rodjendanu i sedeli smo na stolicama kao iz skolske klupe -to mi je mucenje)….znam,znam…mozda sam malo prohtevna…al sta cu volim da mislim na sve, volim i da udovoljim sebi i svojim gostima najbolje sto umem i mogu.
    Eto…ja molim za savet,predlog…. ako neko ima neku ideju unapred hvala

bebanica
    Član
    bebanica

Tanja ja znam jednu u kojoj smo bili na nekom rodjendanu0, evo ti link pa pogledaj.. http://www.circus.co.yu/index.htm

tanja.
    Član
    tanja.

Bebanice hvala ti draga,bila sam u toj igraonici odlicna je ali mi se ne dopada sto celu mozes zakupiti samo ponedeljkom,nama je rodjendan u petak. Juce sam obisla jos par igraonica, lavirint,M&M, pikolo,dvorac,dingdong,dzunglica…decije carstvo… od svih je najbolja decije carstvo -ima prelep prostor za decu i solidan za roditelje(sa udobnim stolicama) ali mm se ne svidja sto je u pitanju podrumski prostor, i meni to nije ono sto sam zamislila, zelela sam bastu za roditelje…sve u svemu ne moze sve da bude potaman…danas idem jos da pogledam extrimkids pa cu definitivno odluciti…ustvari nadam se da cu odluciti,nista mi se do sada nije komplet svidelo…. mislila sam da je lakse organizovati rodjendancic ali prevarih se….

sofiijova
    Član
    sofiijova

Ako ti nije kasno,pogledaj igraonicu „Dečiji klubić „Mašta“‘.na Vozdovcu,u Bileckoj 36.Samo cu ti reci da je ekstra za nas,nema klasicnog lavirinta,usluga i udobnost su ekstra,imas njihov sajt pa pogledaj,a takodje je lepa igraonica od devojke sa foruma,“Sirena“..

Sirena=www.sirenaklub.co.yu

Masta=www.klubicmasta.com

Pozz

tanja.
    Član
    tanja.

Hvala Sofijova,pogledacu mastu sutra, deluje mi da je opremljena za male bebe (bazeni sa lopticama,mali tobogancici…) Extrim ne moze da se zakupi posle podne 🙄 🙄 🙄 a deluje mi najbolji od ovih koje sam pogledala…vec polako gubim nadu…znaci ja cu na kraju da otvorim rodjendaonicu za male bebe,sa svim potrebnim rekvizitima za igru bas za male bebe …smorila sam se nacisto,obilazeci razne igraonice sa lavirintima i stolicicama za sedenje, retko koja igraonica ima najobicniji bazen sa lopticama …a o raznim tunelcicima,tobogancicima da i ne govorim, svi su napravili mini diskoteke,salu za animaciju i lavirint i to je to….. to je super za malo starije …a sta cemo mi sa bebama 🙄

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ej Tanjic, merkala sam danas dvorac kod Jugoslavije, deluje jako jako pristojno

tereza
    Član
    tereza

Mi smo juče bili kod Jugoslavije, i u dvorcu gde se Sofija naskakala do mile volje, zatim smo sve tri ćerke ubacili u onaj mali auto što je nepomičan ali se podloga rotira(NE ZNAM KAKO DRUGAČIJE DA OBJASNIM), i tu su uživale, čak i na automobilčićima su bile sa tatom, svaka po jednom da bih ja čuvala dve preostale, i to im se mnogo svidelo. Toliko smo ih smorili da su spavale do 10 jutros. Toplo preporučujem.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.