Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Beograd

Ova tema sadrži 261 odgovor, ima 115 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  smooth 2 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 262 ukupno)

Preporucite igraonicu – Beograd

• cilios
    Član
    cilios

„Dečije carstvo“ ima malu igraonicu baš za bebice sa toboganom ,bazenom sa lopticama i soft play igračkama, na prvom nivou.U isto vreme vaši malo „veći“ gosti mogu da budu u velikoj donjoj igraonici i da ne smetaju bebicama.Roditelji su pored tako da uvek mogu da prate sve što se dešava.Imamo i mali zamak na naduvavanje,baš za malu dečicu.
    Pozdrav Cica

taogica
    Član
    taogica

Po mom mišjenju najbolja igraonica za bebe i mlađu decu je Puf Puf.Mi smo tamo slavili drugi i treći rođendan.Deca je obožavaju a roditelji mogu bezbrižno da sede i druže se sa drugim roditeljima.Sve je jako bezbedno,mekano i zabavno,a prostor je veliki.Sve je jako čisto,što ne bih mogla da kažem za većinu dnevnih igraonica.I još nešto ukoliko imate mogućnosti zakupite zasebnu salu,nije velika razlika u ceni a lepše je.Iščitala sam druge postove na brzaka i videla da je neko preporučio Cirkus.Moram da se umešam i da kažem da prljaviju i bučniju igraonicu u životu nisam videla.Jednom smo bili tamo i pobegli u roku od 10 min.To zaista nije idealna igraonica za rođendan pogotovo ne za prvi.

E da još jedna fina igraonica je Lavirint,na Vračaru.Imaju jako lepo dvorište i idealna je za letnje rođendane ali nije baš za bebe.

jelenab
    Član
    jelenab

Mi smo nasli resenje za Andrejev rodjendan! Idealno po mom misljenju. Zakupili smo Scenu na 3 sata. U Strahinjica Bana. Moja generacija pamti to kao kafic. U pitanju je dvoriste izmedju starih dorcolskih zgrada. Imaju i igraonicu (lavirint) za stariju decu + animatore (posebno se placa, igraonica 1500 din. a za animatore ne znam jer su nama gosti uglavnom bebe pa nam ta opcija ne treba). Ono sto je super i sto ih razlikuje od klasicnih igraonica je da ne morate da placate njihovo pice, nego sami donosite sve. Imaju cak i rostilj ako neko hoce da se bakce. NJihov je prostor i usluga.

Fokica
    Član
    Fokica

Taogica gde sa nalazi Paf Paf?

sofiijova
    Član
    sofiijova

Igraonica Puf Puf ti je na NBeogradu,pored merkatora…

tijanast
    Član
    tijanast

Ima li ta igraonica neki sajt, ili ako neko sluchajno ima telefon? jel organizovao neko rodjendan tamo?
    I mi sada trazimo neshto za rodjendan, svaki predlog je dobrodoshao..

sofiijova
    Član
    sofiijova

http://www.puf-puf.com…….moja drugarica slavi cerki rodj vec pet god tamo,u zajednickom delu,pre je bilo ekstra,a bili smo i u zatvorenom delu,po meni je to bolje,imas sve samo za tvoje goste…

tijanast
    Član
    tijanast

Hvala sofijova, izglea super, jedino mi je malo kratko 2,5 sata, ja sam mislila da bude 4 sata.

taogica
    Član
    taogica

Evo i mene.Da u Puf Puf-u prostor i usluga su zaista sjajni.I inače kad nije rođendan ja sam dok moje dete nije krenulo u vrtić stalno sa njim odlazila tamo.Nalazi se kod novog Merkatora,a 2,5 sata je taman dovoljno za decu da se izjurcaju.I ja sam mislila da je malo ali oni ne mogu više ni da izdrže.Mi smo čak kod njih uzimali i Happy Meel iz Mc-a.Oni donesu sveže i deca se oduševe.

Ove godine smo rešili malo da promenimo,pa ćemo Ogijev 4 rođendan da slavimo u igraonici Tika Taka (u Piramidi).Isto je veoma čisto i lepo a nedeljom može da se zakupi ceo prostor sa malom novčanom nadoknadom.Oni imaju plus i veliku terasu tako da je odlično.

tijanast
    Član
    tijanast

I mi smo konachno nashli igraonicu, u Zemunu, u Glavnoj i ja sam odushevljena, velika je, ima poseban prostor za pushache i poseban za nepushache, terasu, lavirint i sve shto uz to ide, i ono shto je Tanja spominjala, poseban bazen samo sa lopticama za bash malu decu, kod njih moze da se naruchi sve, hrana, torta i ono shto je meni bilo bitno pice je njihovo pa ne moram da se cimam da kupujem i donosim, posle rodjendana se sve lepo sabere i naplati i gotovo a nisu ni skupi, igraonica se zove Chigra, preporuchujem svima koji su u nedoumici.

tijanast
    Član
    tijanast

Evo i kako izgleda

http://www.igraonica.co.yu/

mmajacg
    Član
    mmajacg

Draga Tanja, ja sam dosta vremena provela u potrazi za igraonicom gde mogu da se opustim sa detetom i gde imaju dobre animatorke. Moji favoriti su puf puf na Novom Beogradu i Extreme kids u Cvijicevoj. Obe su jako ciste, osoblje profesionalno i ljubazno, imaju cak i hot spot za ljude kojima treba internet konekcija i uopste je jako prijatno i opusteno, sto za ostale ne bih mogla reci.

Okica
    Član
    Okica

Ja sam bila u jednoj igraonici na autokomandi na decijem rodjendanu i bilo je super. Najvise mi se svidja sto imaju dosta radnica koje cuvaju decu, a roditelji su odvojeni staklom, pa mogu dok piju kafu da gledaju kako se dete igra

milena12
    Član
    milena12

Razmisljala sam da li da ostavim poruku ili ne, ali prosto ne mogu da sedim skrstenih ruku i posto sam i sama majka osecam duznost da napisem ono sto sam iskusila.
    Naime pre par dana (ne zelim tacno da naglasim kada jel ne zelim da dovodim ljude u neprijatan polozaj), dovela sam svoju 4-god. cerkicu na deciji rodjendan u igraonicu TAVANKO koja se nalazi u Brace Nedica – u centru grada. Prvi utisak je bio ok – prostor je stvarno jako lepo odradjen – na 2 sprata sa ogromnom terasom. Na zalost to je bila jedina pozitivna stvar – posle toga cist horor.
    Znam da dosta roditelja samo dovede decu i ostave br. mobilnog,pa i ja sama to cesto radim, ali ovoga puta sam resila da ostanem. Rezultat celog rodjendana je bio sledeci – animatorke su neke devojcice koje su verovatno pokupili na ulici i patali :`Da li zelite da zaradite malo para, imam par dece za cuvanje?` – znaci kranje nemastovite, lenje i bez ikakvog osecaja za odnos sa decom. Naravno ja razumem da su deca nemirna i da je ponekad tesko izaci na kraj sa njima, ali ovde je vladala prava – anarhija.Na svu srecu pa se niko nije povredio.
    Osoblje a i sama vlasnica igraonice su krajnje neljubazni – da ne upotrebim neku tezu rec.

Posle sat vremena, razjarena deca su divljala na sve strane i posto su se iskakala bila su naravno gladna i sada dolazi vrhunac – hrane nigde nema….i posle jos sat vremena stizu pice i sendvici..otprilike kada su deca vec pocela mucena od gladnoce da jedu tortu.Kada sam pomislila da ovi roditelji i ova organizacija koja je pravila ovaj rodjendan – i nisu bas cisti (mislim – pustiti decu gladnu???)…cula sam da je cela krivica u stvari na igraonici – oni ljudi su zaboravili da poruce hranu!!! e , zamislite da se nalazite na mestu tih jadnih roditelja cijem je detetu rodjendan.uzas!
    Sve u svemu krajne sam bila sokirana i mislim da definitivno necu praviti rodjendan svome detetu ovde!

marija04
    Član
    marija04

Draga Milena12 Nisam sigurna ali mozda smo bii na istom rodjrndanu ali u potpunosti se slazem da je igraonica Tavanko totalni promasaj sto se svega tice!! takvu neorganizovanost a u jednu ruku i bezobrazluk nigde nisam videla! za sve stavke koje su bitne za proslavu decijeg rodjendana ne bih mogla da dam ocenu vise od 1!!!! nadam se da ce jos roditelja videti ovo jer je stvarno luksuz truditi se da ispunis detetu zelju, da mu proslavis rodjendan iz bajke a na kraju ispadne da je sav tvoj trud uzaludan jer se vlasnica igraonice Tavanko bas potrudila da rodjendan ucini nezaboravnim ali na ruzan nacin nazalost!!
    Moja preporuka svima je NE SLAVITE rodjendan svom detetu u TAVANKU!!!!!

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 262 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.