Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Novi Sad

Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 41 ukupno)

Preporucite igraonicu – Novi Sad

• Dorothy
    Član
    Dorothy

A gde se nalazi Magic Kingdom?
    Mi smo zakazali Dori rođus po njenom izboru u Malom lavirintu (ul. Zlatne grede), kada prođe rećićemo vam naše utiske!

mayya
    Član
    mayya

Mi smo zakazali u Lucky Lendu. Bili smo tamo vec na rodjusu kod Ivynog Bokija, pa znamo da je odlicno.
    A posto slavimo ujedno i Strahinjin rodjus, a on ima 9 god, bice zabave na jednom mestu i za njegove drugare.

Inace, kada sve saberes i oduzmes, tamo se najvise isplati. Ustvari, zavisi koliko dece imate u opticaju na rodjus spisku.
    Po detetu se placa 350din, a u tu cenui su uracunate grickalice, sokici, forneti.
    Vase je samo da donesete tortu.
    Za odrasle je slano posluzenje 50din po osobi, a pice po povoljnim cenama, kafa 60din, sok 80din.

orbit
    Član
    orbit

Ok mi zvuci to za lucky land, a da li neko zna da li je tamo zabranjeno pusenje?

mayya
    Član
    mayya

U donjem delu gde se deca igraju je zabranjeno pusenje, ali na spratu je dozvoljeno. A sa sprata imas pogleda na celu igreaonicu.

orbit
    Član
    orbit

hvala lepo, mayya.Eto mi bi slavili nasoj Dunji 1.rodjus, pa tu smo na Naselju pa mislimo nije ni daleko…al moj muz ima drugare koji su pivopije pa je pitanje sluzi li se i alkohol.

mayya
    Član
    mayya

E, to vec ne znam. Ali evo ga br. tel. pa nazovi i raspitaj se 021/ 630 – 2422

Dorothy
    Član
    Dorothy

Juče sam bila da uplatim kaparu za rođus u Malom lavirintu i malo detaljnije osmotrila kako izgleda, pa evo ovako:
    -prostor je baš dosta velik (ali to je rođendaonica, a ne igraonica) ima jedna prostorija za žurku sa ozvučenjem, disko kuglom, disko svetlima, pa veštački dim, pa veštački sneg, pa magla i sl, karaoke naravno, tri animatora
    -druga prostorija sa stolovima i stolicama za posluženje
    -treća prostorija za odrasle
    -veliki hodnik za stvari, kao garderoba
    -ali nije za decu manju od recimo 5 godina, po mom mišljenju.
    Pisaću kako smo se proveli kad prođe rođus!!!

Ocajna Bri

Dorothy:mi smo takođe slavili rođus u Malom lavirintu(i to treći) i definitivno je rođendaonica za stariju decu ali smo prezadovoljni.Malo sam doduše subjektivna jer poznajem vlasnice ali su jako,jako ljubazni i uslužni i bukvalno nemaš nikakvih obaveza sem da dočekaš goste.Nadam se da ćete se lepo provesti i biti zadovoljni.

Dunjina_mama

Pozdrav svima,
    spremamo se za proslavu Dunjinog prvog rodjendana. Ima li neko preporuku za takvu proslavu? Ne mora da bude u pitanju baš rodjendaonica s obzirom da su klinci još mali za tako nešto, može i lokal koji se izdaje za tu namenu. Kako je prošao Dunjin 🙂 prvi rodjendan u Lucky land-u?
    Pozdrav

Danijela&Jovana

Mi smo nekoliko puta bili na proslavi rodjendana u Tigric Petru na NN, pa smo tamo organizovali i Jovanin prvi rodjendan. Prilagodjen je manjoj deci, nije prevelik prostor, postoji deo za odrasle i atmosfera je ok. I deca i roditelji koji su bili su bas zadovoljni. Hranu i pice donosite vi, a sav pribor i snimak na cd daje igraonica.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Danijela&Jovana, zanime me još informacija o Tigrić Petru, pa te molim da mi napišeš kad stigneš ;] Za koliko je to otprilike ljudi (mislim s obzirom na prostor), koliko traje vremenski rođus, koliko ima animatora, da li su sa decom, kako su organizovani (mislim neke igrice i sl.), kolika je cena i sl?

Što se tiče Malog lavirinta mi smo jako zadovoljni, super je bilo sve i deca su se super provela!

Danijela&Jovana

Mi nismo imali animatore, jer su deca uglavnom bila mala, do 2,3 godine. Ali znam da vlasnik moze da ih angazuje. Mi smo Jovani slavili 10.januara, bilo je 15 tak dece i 25 odraslih, traje 2,5h i platili smo 4.5oo din. Imaju bicikle, kamione, kucicu, tobogan, za odrasle u drugoj prostoriji stolove i stolice. Pribor je njihov, hrana i pice nasa. Ako hoces, mogu ti poslati br. mobilnog, momak se zove Djordje. Znam da sredom imaju poz.predstave za decu, ali je moja Jovana jos mala pa nismo isle. Pozz.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Hvala puno na informacijama :- )

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mi smo se odlučili i zakazali Mimi rođendan u Lucky Lend-u! Mislim da je ona još suviše mala za klasičnu rođendaonicu, pa smo se odlučili za Laki koji je po meni pre svega igraonica. Klinci (svih uzrasta) je obožavaju, a kako je bilo pisaću kad prođe rođus :-))

mayya
    Član
    mayya

Sper izbor Dorothy! :bravo:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.