Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igraonicu – Novi Sad

Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Preporucite igraonicu – Novi Sad

• Leptir
    Član
    Leptir

Da li mozete neki restoran da mi preporucite za slavlje rodjendana?

daxy
    Član
    daxy

Zaista, da li mozete da preporucite neki od restorana u Novom Sadu gde se moze otici na rucak s decom i prijateljima? (izuzev Merkatora, lepo zamisljeno ali – mali je restoran i mala igraonica te je uglavnom guzva)

Danijela&Jovana

Evo mene opet, godinu dana kasnije, sa novom preporukom.

Drugi Jovanin rodjendan slavili smo u igraonici Zvezdani kutak. I svi smo odusevljeni, i prostorom i opremom i uslugom devojaka koje tamo rade. Sigurno ce to biti nas izbor i sledece godine.

Leptir
    Član
    Leptir

Mi proslavili rodjendan u Romanovu 🙂 nismo menjali provereno 😉

A sto se tice igraonica isli smo samo u Puf Puf i lepo je,taman je bila ona gripa pa i nije bilo guzve sto nama odgovara jer je Sergej mali i ja moram da budem sa njim unutra.

jelc
    Član
    jelc

Zvezdani kutak?
    Gde se nalaze, sta nude?
    Nisam jos cula za tu igraonicu, pa ako mozes da poblize opises…
    mi treba vrlo uskoro da se odlucimo za igraonicu, 3. rodjus

Danijela&Jovana

Jelc, imas PP. Pozdrav.

stelvira
    Član
    stelvira

Posto nam proslava rodjusa sledi (zar vec opet!? ) prikljucila bih se temi,
    Daklem Obrazovni klub je super, ali je brate preskupo (za standardni dzep 🙄 ).
    Lepi su prostori vrtic Svrca, koji ima „opasnu“ animatorku pa se ne osecaju svi gosti kao da su dosli na rodjus nego kao da su u najmanju ruku dosli na jedno dobro „prevaspitavanje“. :>
    Vivego na Telepu je sasvim dobra varijanta za roditelji + deca, sve OK i pristoja cena.
    Kod Vragolana u Prijateljima dece NS (ili ti kod Zeljka Veseljka) je super za stariju decu od 6 pa nadalje.
    Vrtic na Detelinari, iza robne kuce (zaboravila sam kako se zove) je predivan i odlican za varijante roditelji + deca + letnji rodjus u dvoristu, ali animatorke su cuvarke, a ne animatorke sto je Ok za decu do 3 godine.
    Klinci, stariji su odusevljani Mrak igraonicom i sa animatorima, Mali Lavirint je dobar.
    U Nemu mi se ne svidja sto je kao na pokretnoj traci.
    U Malom princu na Telepu deca malo imaju zort od animatora (vise kao da su u vrticu).
    😉
    Da Magic kingdom na Naselju je sladak i skroz OK za zimske zurke, ali je leti greota slaviti u atomskom sklonistu.
    I tako, prosla sam rodjendana i rodjendana. Treba mi igraonica u kojoj ima mesta za roditelje 20+, decu 25+, po mnogucstvu da imaju dobar prostor i za zurku napolju posto je letnji rodjus i da ne kosta mnogo 😆
    Skromno, zar ne? 😳
    Pinokio koji je nekad radio na Detelinari zadovoljava sve kriterijume, ali ne rade vise 😐

T3
    Član
    T3

mi smo skoro ili u novom sadu tacnije u trznom centru bazar u turbo limacu i tu jos par butika u mini sopingu,i svratismo naravno cim su je klinci ugledali nije bilo sanse da je zaobidjemo u igraonicu PUF-PUF nemojte me drzati za rec ali koliko me secanje sluzi mislim da se tako zove..
    klinci su se i vise nego umorili,skakali ,igrali..mi sedeli u obliznjem kaficu i uzivali..
    devojke koje i cuvaju decu i igraju se s njima su super..svaki peti put je cini mi se gratis..200 din kosta valjda 2 sata opet se nesecam tacno da li je bas toliko..ali sve u svemu super je,ako se ikada zadesimo tamo eto nas opet ..

Svetlana81

Mame, pomoć! Koju igraonicu biste mi preporučile za proslavu 4. rođendana? Novi Sad naravno

Ocajna Bri

Mi slavimo svake godine u Malom lavirintu,prvo blizu nam je,drugo ima prostora za roditelje koji su nam uvek problem jer ih ima dosta,i posebno odvajam pušače od nepušača(ovo je samo moja želja nije uslovljeno).
    Meni lično se dopada i dečije ćoše jer lepo rade sa decom.

Ne volim rođendaonice/igraonice sa onim „kavezima“ jer mi se nekako ne oseti rođendanska atmosfera,mada i ćoše je takvo.

Vivego mi je takođe ok ali ima malo prostora za odrasle,obrazovni klub isto dobar ali se ja lično u tom prostoru ne osećam prijatno,nekako imam utisak da su svi nešto ufurani i da se radi o nekakvom takmičenju.

Ima još dobrih rođendaonica ali zavisi da li slavite samo sa decom ili idu i odrasli i koliko ih je jer to drastično menja stvari.

marmit
    Član
    marmit

Mi smo par puta bili u Starliju (bivši Lacky Land). Ogroman prostor, dosta mesta i za odrasle, čak smo mi jednom bili kad su bila dva rođendana. Klinci se izigraju, dođu da oduvaju svećice, gricnu nešto, roditelji lepo sede, ispričaju se… Super je i za ovako otići i za rođendane, pogotovo za one koji imaju puno gostiju. Ne znam kakve su cene, ovako je 150din/sat.

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.