Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igrice, crtace i sajtove za decu

Ova tema sadrži 68 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sinkrohrvatska 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 69 ukupno)

Preporucite igrice, crtace i sajtove za decu

• Sneki
    Član
    Sneki

Uros, ja imam Petra Pana …sinronozovano.

Brandza
    Član
    Brandza

http://www.projectdb.org/forum/index.php

na ovom forumu ima brdo linkova za download…filmova,igrica,crtaca,programa…

Rasa,Dada i Vita

Urose i Aleksa ja imam Denis napast 1 na divxu. Ako odgovara treba mi samo adresa!

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Tek sad vidim ovu poruku za Denisa, imamo ga, hvala

Damjan&Lazar

Hvala na uputstvu Urose i Aleksa. Imamo mi pet ili sets nindza kornjaca novih i dva diska starih kornjaca. Reci mi koji ti trebaju pa cu ti poslati. Ali ja trazim Carobni autobus. Zna li neko gde ga mogu naci.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Treba nam sve, za par dana treba da nam aktiviraju adsl pa onda da nam posaljete ako moze. A carobni autobus nigde nisam videla ni pronasla

teana
    Član
    teana

Devojke mi imamo preko 300 crtaca (doduse nemamo Nindja kornjace) pa ako vas nesto zanima lakse je vama da pitate nego meni da pravim spisak.
    Ako neka hoce da joj posaljem morace da mi napise i kako posto nikada nisam slala preko mail-a crtace 😳

-Pepeljuga 1, 2 i 3 deo
    -Snezana
    -Barbi -nekoliko naslova
    -Skuby Doo- neki su sinhro. neki ne
    -Kiriku 1 i 2
    -Upomoc ja sam ribica
    -Petar Pan 1 i 2, imamo i film sinhro. na hrvatski itd………………………
    -Sinbad
    -vecinu diznijevih
    ovo su samo neki cisto da znate sta da ocekujete neki su na DVD a neki na DVX formatu.

Damjan&Lazar

Javni kada se ukljucite da saljemo. Interesuje li nekoga Dora i Meda u velikoj plavoj kuci?????

IVANOVIC
    Član
    IVANOVIC

E MENI TREBA DORA

IVANOVIC
    Član
    IVANOVIC

IMAM JA DOSTACRTACA I NINDZA KORNJACE I DENISA I SVE NAJNOVIJE CRTACE ZA RAZMENU SE JAVITE NA [email protected]

maja
    Član
    maja

http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=3953&posts=40#M316895
    Evo jednog zanimljivog sajta gdje mogu da se nauce slova,a ima i za citanje knjiga

Okica
    Član
    Okica

Ja igram samo Simse i bas sam se zarazila tom igricom. Nemam reci, nova verzija je bas super. Na poslu dobro dodje i zuma, kad je bas dosadno, ali i sudoku online.

malena89
    Član
    malena89

Ja sam crtane filmove skidala sa you tuba i to su crtaci dugometrazni iz 10 delova po 8 minuta. skinula sam i titlove za njih ali titl mogu da ukljucim samo za prvi deo, dok za ostale kad ukljucim ponovo mi se ukljucuje prvi deo titla. Jel zna neko kako da za svaki deo crtaca skinem titl.

maja22
    Član
    maja22

Treba mi neki sajt sa koga mogu da skinem crtani Mala princeza.

Prex
    Član
    Prex

Majo ja imam oba diska Male princeze koja su do sada izasla u prodaju pa mogu da ti narezem ako hoces.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 69 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.