Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Preporucite igrice, crtace i sajtove za decu

Ova tema sadrži 68 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sinkrohrvatska 4 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 69 (od 69 ukupno)

Preporucite igrice, crtace i sajtove za decu

• T3
    Član

Bubilina
    Član
    Bubilina

Moj sestric od 6 godina igra:Sonic, Plants vs Zombi, PacMan, Daggleland (cak je ja obozavam), Tropical Dream…a sajtovi su the pirate bay,mininova,rarbg,bittorents a domaci yuwabits,crna berza… odatle skidamo sve crtace, filmove,klipove,pesme,…. :kucam:

pahuljica
    Član
    pahuljica

Lekii, hvala za ovu informaciju.
    Koristila nam je.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Evo i ja da preporucim par crtanih filmova, prvenstveno zbog muzike u njima. Filmovi su sa Barbie u glavnoj ulozi, i to Krcko orascic, Labudovo jezero, 12 princeza balerina, Rapanzel i sl. A muzika, znaci Cajkovski, Mendelson i sl. u vrhunskom izvodjenju Londonske filharmonije!!! Prica uradjena vrlo lepo, i na deci prihvatljiv nacin.
    Dora je imala 5 godina kada smo isle u pozoriste da gledamo Labudovo jezero i svi oko nas su se cudom cudili kako ona prati radnju i zna sta se desava u predstavi tako mala, a sve zahvaljujuci crtacu :-)))

nakica
    Član
    nakica

Vec par godina igramo WOW, mada sam ja nedavno prestala, ali mm i sin nisu…Izuzetno dobra igra…

nakica
    Član
    nakica

od crtaca su mi Monstrumi mozda i najbolji…

intgames
    Član

secer
    Član
    secer

evo preporucujem crtani „handy manny“ 🙂 . najvise za ove male od 2 godine pa na gore.

Sinkrohrvatska

Sinkro.Hrvatska Online Sa Crticima Za Djecu Sinkronizirano

http://www.sinkrohr.com

Posjetite Poz:))

Gledanje 61 članaka - 61 do 69 (od 69 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.