Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Nataša B. 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 42 ukupno)

Preporucite knjige o deci

• Lelejn
    Član
    Lelejn

Da li neko poseduje ovu knjigu http://www.yu4you.com/trazi.php?terms=Doroti+Einon&lang=sr?misljenje o njoj?Imate li nesto slicno?
    Da li koristite neke (druge) knjige o deci da bi ste ih lakse razumeli?I sto vise im pruzili.
    Preporucila bih svima ,,Emocionalna Inteligencija“ Lorens E. Sapiro,ali to je za decu koja vec nesto razumeju ne za bebe.

LediIv
    Član
    LediIv

ja sam koristila vec klasicne „sta da ocekujete u prvoj godini“ i „sta da ocekujete u drugoj i trecoj godini“. to su odlicne knjige, s gomilom prakticnih saveta.

daka
    Član
    daka

Kreativni centar izdaje dosta dobre knjige o deci. Izmedju ostalih imam i “ Dr. Spook“, za decu od rodjenja pa do 18 god, nije losa.

MissGak
    Član
    MissGak

„Sta sve mozete da ocekujete u prvoj godini“ i planiram da kupim i nastavke posto sam sa ovim i prethodnim izdanjem prezadovoljna!

Marija i Peca

I mi koristimo knjigu Dr Spoka ‚‚NEGA DECE‚‚. Cula sam da je ‚‚sta da ocekujete u prvoj godini‚‚ isprepadala mnoge roditelje.

Animated Letters

jelenab
    Član
    jelenab

I mi citamo „Sta da ocekujete u prvoj godini“ , ali dok sam bila u Visegradskoj, kupila sam knjizicu „Beba, radost i briga“ i super mi je jer je sazeta sa gomilom prakticnih saveta u vezi sa nasim lokalom i „obicajima“ (ili ti praksom) u nasoj zemlji.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

sta da ocekujete u prvoj godini
    najprevedenija kniga na svetu.

LediIv
    Član
    LediIv

ne znam sto bi nekoga isprepadala „sta da ocekujete u prvoj godini“ :hmm:
    meni je bila super, mislim da sam je procitala od korice do korice. sa nastavkom za drugu godinu sam se malo opustila, nema se vise toliko vremena za citanje kad dete pocne da trci na sve strane 😉

Chipachikus

Marija i Peca – 21/8/2007 14:40

I mi koristimo knjigu Dr Spoka ‚‚NEGA DECE‚‚. Cula sam da je ‚‚sta da ocekujete u prvoj godini‚‚ isprepadala mnoge roditelje.

Kako li će tek ta deca da isprepadaju roditelje, ako ih je knjiga isprepadala 🙂 🙂 🙂

MissGak
    Član
    MissGak

Marija i Peca – 21/8/2007 08:40

‚‚. Cula sam da je ‚‚sta da ocekujete u prvoj godini‚‚ isprepadala mnoge roditelje

..volela bih da znam cime… :hmm:

sara
    Član
    sara

koristila sam sta da ocekujete dok cekate bebu pa onda sta da ocekujete i prvoj godini i sad sta da ocekujete u drugoj i trecij godini.prezadiviljna sam.mislim da je dr,spok previse strog i kut i njegov sistem mi se ne svidja

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Ej cure jeli neko od vas mozda citao knjigu „1-2-3 uspjeh – ucinkovita disciplina za djecu od 2-12 godina“ od Thomas W. Phelana. Cula sam da je jako dobra, ali ne znam jeli prevedena na srpski? Mislila sam skoro ici u Beograd pa bih je kupila ako tamo ima negdje.

Lukina mama

Odlicna knjiga je „Godine prve-zasto su vazne“, autora dr. Milivoja Jovancevica i svima bih je preporucila, kao izvrsnu pomoc u svemu vezanom za djecu, od dojenja, vakcina, vaspitanja itd. Od rodjenja, pa do skole.

mrivana
    Član
    mrivana

Ja se nisam isprepadala od „Sta da ocekujete u prvoj godini“ ali nisam bas ni toliko odusevljena. Nije losa knjiga, al kao sto vec negde rekoh, neke akcije su meni malo previse napredne (tipa flasice ne moraju da se sterilisu, beba moze u zasebnu sobu sa tri meseca itd). Slazem se sa jelenab da je „Beba – radost i briga“ dosta zgodna za pocetnike kao sto sam ja jer je koncizna, mada i tu moze svasta da se procita (pri tom ne mislim na stvari konkretno oko bebe, nego tipa – „voda za caj i formulu se najbrze kuva na ekspres ringli“, mislim to je stvarno „for dummies“). O ishrani dece cula sam da je super „Od prvog obroka do školske užine“ od Jasminke Komnenovic, to bih sad da nabavim posto za jedno mesec dana krecemo sa kasicama, ako je neko citao nek obavesti kakva je.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

„Kako da odgajate sinove“, ponosna mama dva sina se zaletela pa lupila. Nije losa, ali ni toliko dobra kao sto je hvale

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.