Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Nataša B. 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Preporucite knjige o deci

• sara
    Član
    sara

ja u pojedinim novinama pronadjem po neki recept iz knjige od prvog obroka do skolske uzine i mogu reci i to malo sto sam procitala cini mi se kvalitetno za dete a jednostavno za pravljenje

Bambina.
    Član
    Bambina.

Koristim vec pomenutu knjigu“Sta da ocekujete u prvoj godini“ i „Od prvog obroka do skolske uzine“ od dr. Komnenovic.

„Emocionalna inteligencija“ je izuzetno dobra knjiga ali nije bas mnogo za siroku javnost i, po meni, nespada u prirucnike za odgajanje dece.

piljari
    Član
    piljari

ovo je link ko hoce da uradi download jedne izuzetno korisne knjige koju sam ja skenirala i spremila za download ,to je knjiga namenjena svim trudnicama i mamama koje imaju bebu do godine dana.

http://rapidshare.com/files/83755217/Nega_i_Ishrana_Odoj__269_eta.pdf.html

P.S ja sam otvorila novu temu a molila bih moderatore da ako ovome nije mesto tu prebace u neku dowlnload sekciju ili vec gde

P.S.S e jos da dodam da knjiga ima preko 100 strana ali zauzima manje od 2mb tako da je bez problema mogu skidati i korisnici koji koriste dial-up (i naravno ne bojte se nema virusa)

piljari
    Član
    piljari

verovatno ovo uputstvo za download neće nikom trebati ali ako se neko ne snalazi baš najbolje biće od koristi

maleenaa
    Član
    maleenaa

Hvala piljari.Sad sam skinula knjigu i upravo cu da je citam.Bas si mi olaksala puno

mimica
    Član
    mimica

hvala, meni je pomoglo upustvo!

Magija
    Član
    Magija

:bravo: :bravo: :bravo: piljari, super knjizica! Mislim da cu da je odstampam, ukoricim i sacuvam, mozda ce zatrebati novim mamama!:-*

Mary
    Član
    Mary

u kojem je formatu knjizica, odnosno koji mi program treba da je otvori? mislim da cu morati da skinem adobe reader???

piljari
    Član
    piljari

u pdf formatu tako da ce ti trebati adobe reader,ali ako hoces javi mi se na pp da bi ti poslala ako hoces u word-u

Mary
    Član
    Mary

hvala ti piljari evo skinula sam adobe.

piljari
    Član
    piljari

super mary

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Super je knjiga Piljari!!!
    Super si!
    Hvala!!!

ruki
    Član
    ruki

piljari kod mene nesto nece 🙁 🙁 🙁
    skinula ali nemogu da procitam 😥 😥 😥

piljari
    Član
    piljari

ja sam uradila upload u pdf formatu a za njega trebaš da imaš na računar instaliran adobe reader, u slučaju da nemaš instaliran adobe reader onda ga ili skini a još ti je lakše da mi se javiš na pp i ostaviš tvoju e-mail adresu i da ti pošaljem u word-u

crvena sonja

Piljari hvala puno,
    bas mi je ovo trebalo zbog recepata.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.