Ova tema sadrži 201 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nena08 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 202 ukupno)

Preporucite knjigu

• bubili74
    Član
    bubili74

Iskreno preporucujem Izabelu Aljende. Ja sam do sada procitala Paulu, Kci srece, Portret u sepiji. Sve su fantasticne.

Takodje Trejsi Sevalje sve knjige super.

Skoro sam dobila i procitala Vremeplovcevu zenu od Odri Nifeneger. Jako dobra knjiga

gorana
    Član
    gorana

Izasla je nova knjiga od Koelja-Vestica iz Portabela.Zanima me dali je neko citao i kakvi su utisci?!

Julija SG
    Član
    Julija SG

Moja preporuka je „Bog malih stvari“ od Arundati Roj. Odlicna knjiga, procitala sam je u najkracem roku.

mima80
    Član
    mima80

Julija SG – 3/10/2007 23:19

Moja preporuka je „Bog malih stvari“ od Arundati Roj. Odlicna knjiga, procitala sam je u najkracem roku.

To je jedna od mojih najdrazih knjiga :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Predivna je!

mayya
    Član
    mayya

Meni su predivne sve knjige Ljiljane Habjanovic Djurovic.
    Takodje mi se jako dop[ada i stil Marije Jovanovic. Doduse, ona je izdala samo tri knjige, ali su sve tri prelepe: KAO DA SE NISTA NIJE DOGODILO, SPLETKARENJE SA SOPSTVENOM DUSOM i IDI, VREME JE.

I ja mnogo volim da citam, ali laksu literaturu. Knjige su mi za opustanje a ne opterecenje mozga. I slazem se sa Goranom da ne moze da se poredi procitana knjiga i pogledan film.

ivy
    Član
    ivy

Crveni sator je fenomenalna knjiga!!!
    Meni se svidjaju i od Dzin Sason sve 3knjige o Sultani

hippeia
    Član
    hippeia

Sve od Gorana Petrovića, Milorada Pavića, a super je i ovaj mladi Marko Vidojković.
    Od stranh autora Barbara Kingsolver (ona je biolog kao i ja i u njenim knjigama se baš vidi koliko je posvećena prirodi) i to Biblija otrovne masline i Bujno leto.
    Crveni Šator je predivna knjiga.

Mara
    Član
    Mara

Biblija otrovne masline je priča koju pripovedaju supruga i četiri kćeri hrišćanskog propovednika koji ih vodi na misiju u Belgijski Kongo 1959. godine. Sa sobom nose ono što smatraju da će im biti potrebno, ali ubrzo će shvatiti da ih u Kongu očekuje mnogo toga za šta nisu bili pripremljeni. Čitava porodica upada u vrtlog istorijskih događaja koji će se prelamati kroz njihove živote. Ono što sledi je uzbudljiva saga o propasti i oporavku koja se proteže kroz tri decenije.

“Moćno… Kingsolverova je nadarena čarobnica reči”
    Time

toplo preporucujem…

knjiga opchinjava i baca u potpuno novi svet…

gorana
    Član
    gorana

Ovo cu morati da procitam.Zvuci mi primamljivo.
    Ja vam preporucujem dve knjige koje sam skoro procitala,tacnije jednu pre nedelju dana.To je knjiga “Zena jednog Bordzije“ Dzin Kalogridis i “Kupinovo vino“ Dzoana Haris
    Odlicne su….

Bambina.
    Član
    Bambina.

Moram da vam preporucim jednog peruanskog pisca novije generacije Hajme Bejlija i njegovu knjigu „I odjednom andjeo“. Odlicno je predstavio Peru, tj. peruansko drustvo, naseg vremena. Knjiga se lako cita, pa je celu mozete procitati za dva dana.

Anchy80
    Član
    Anchy80

Meni su predivne sve knjige Ljiljane Habjanovic Djurovic.
    Takodje mi se jako dop[ada i stil Marije Jovanovic. Doduse, ona je izdala samo tri knjige, ali su sve tri prelepe: KAO DA SE NISTA NIJE DOGODILO, SPLETKARENJE SA SOPSTVENOM DUSOM i IDI, VREME JE.

Potpisujem

hippeia
    Član
    hippeia

Evo upravo sam pročitala „Scar tissue“ od Anthony Kiddis-a! Fenomenalna knjiga, autobiografija ovog fenomenalnog lika (on je pjevač RHCP), u stvari ispovijest jednog narkomana!
    Obavezno pročitati!!!

uniona
    Član
    uniona

hippeia :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

hocu i ja da je procitam iz XY razloga

kad je izasla u prodaju? jesi li kupila u bg i gde?

hippeia
    Član
    hippeia

uniona – 11/2/2008 15:22

hippeia :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

hocu i ja da je procitam iz XY razloga

kad je izasla u prodaju? jesi li kupila u bg i gde?

Pa prvi put sam je vidjela u Inđiji na koncertu, prodavala se ispred ulaza. Valjda je tada negdje izašla (to je bilo krajem juna), međutim ja sam je kupila na sajmu u Bg-u!
    Ne znam tačno da li je trenutno ima u prodaji, znam samo da se na sajmu strašno teško nalazila, bukvalno samo jedan štand ju je imao.
    Držim ti fige da je nađeš jer je stvarno vrijedi imati.
    Mada, možda sam ja subjektivna jer sam fan pepersa od kad znam za sebe…
    Potraži na http://www.alnari.co.yu – to je zvanični sajt izdavačke kuće koja je izdala knjigu, pa možda iskopaš nešto ;]

Ane
    Član
    Ane

preporucujem knjigu memoari jedne gejse sto puta je jaca od filma

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 202 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.