Ova tema sadrži 201 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nena08 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 202 ukupno)

Preporucite knjigu

• sandrica
    Član
    sandrica

Ja bih vam preporucila knigu- JESI LI TI ONO PRAVO? od Barbare De Angelis
    Kniga je odlicna,narocito za one koji vole popularnu psihologiju! ;]

gorana
    Član
    gorana

Za ljubitelje Tonija Parsonsa,u knjizarama od 1.marta izlazi nova knjiga pod naslovom „Moja omiljena supruga“!!!
    I jos jedna zanimljivost,T Parsons ce posetiti nasu malu Srbiju i od 17.-20. marta druzice se sa svojim citaocima u Beogradu,Novom Sadu a pregovara se i za Nis!

Bambina.
    Član
    Bambina.

gorana – 17/2/2008 17:11

Za ljubitelje Tonija Parsonsa,u knjizarama od 1.marta izlazi nova knjiga pod naslovom „Moja omiljena supruga“!!!
    I jos jedna zanimljivost,T Parsons ce posetiti nasu malu Srbiju i od 17.-20. marta druzice se sa svojim citaocima u Beogradu,Novom Sadu a pregovara se i za Nis!

SUPER!!!! Ja bas volim T. Parsonsa!!!!

Tinka
    Član
    Tinka

Preporucujem „TRAGOM MRTVE PRINCEZE“ to je istinita prica jedne turske spisateljice (zaboravila sam kako se zove), zivot njene majke, jako zanimljiva knjiga. Ima je svuda, bas sam je skoro kupila sestri za rodjendan.

Najsvezija mi je „Prsten“ od Horhe Molista (zanimljiva, vredi procitati), a posebno mi se dopala „Jevrejska mlada“ Luidji Gvarnijeri.

Obozavam knjige, ne bih mogla bez njih i muzike da zivim

mayya
    Član
    mayya

Napokon zavrsih knjigu MESO I KRV, od Majkl Kaningema.
    Odlicna je!
    Moje preporuke za one koje zanima kako prolazi porodica zeljna para i uspeha, a sve to u Americi!
    Posrtanje dece, posrtanje porodice, raspad, odavanje prostituciji, drogi, homoseksualnosti…
    Odlicna je!

A od mog dragog muza, kao i svake godine, za 8.mart, dobila sam novu knjigu Ljiljane Habjanovic Djurvic ZAPIS DUSE.
    Sve njene knjige sam procitala i sve su sjajne.

I pitanjce, da li je neko procitao knjigu VISNJA NA TASMAJDANU, od Sinise Pavica.
    Vredi li da pocinjem?

mima80
    Član
    mima80

Mayyo, i ja sam pre par godina citala Meso i krv i dopala mi se!
    A sto se tice Visnje na Tasmajdanu, gledala sam samo film, igra Neda Arneric. Sta ja znam, simpaticna pricica, pretpostavljam i da je knjiga citljiva. Sigurna sam da si i ti gledala film, star je jedno 30 godina, igra i Arsen Dedic

Aiko
    Član
    Aiko

Igra, igraj, igraj – Haruki Murakami. U stvari, bilo sta od Murakamija.

Tinka
    Član
    Tinka

Visnja na Tasmajdanu -slatka prica ako si matorka kao ja hahahah

mayya
    Član
    mayya

Hehehe, jesam matorka!
    Valjda ce mi se svideti.
    A filma se ne secam. Jos bolje!
    Hvala vam!

hippeia
    Član
    hippeia

Autostoperski vodič kroz galaksiju-mene je ova knjiga oduševila, mada ukoliko ne volite ovu vrstu humora, neće vam se dopasti (npr. mm je nije mogao pročitati do kraja)!
    Meni je knjiga totalno cool, skroz luda i neobična!
    Vrijedi pokušati!

kaja
    Član
    kaja

hippeia – 7/4/2008 22:56 Autostoperski vodič kroz galaksiju-mene je ova knjiga oduševila, mada ukoliko ne volite ovu vrstu humora, neće vam se dopasti (npr. mm je nije mogao pročitati do kraja)! Meni je knjiga totalno cool, skroz luda i neobična! Vrijedi pokušati!

Vidiš… :hmm: Sad si me podsetila! To mi je jedna od onih stvari koje su mi na spisku "To do"… A sad je pravo vreme za čitanje!

maga
    Član
    maga

Apsolutno preporucujem Forest Gamp-film je smesan i simpatican, a knjiga je FENOMENALNA, posle citanja knjige covek jos dugo, dugo ostaje u pozitivnom raspolozenju

macaraca
    Član
    macaraca

Od Marije Jovanovic sve tri njene knjige al najbolja je Spletkarenje sa sopstvenom dusom!!!
    i veoma poucna kknjizica Ispovest iz harema-za devojcice od 15god pa nadalje…

biki
    Član
    biki

mima80 – 13/8/2007 18:03 Zovem se crveno je odlicna knjiga. Malo je komplikovana, u pocetku mi je bilo malo tesko da mi krene, prilicno je slozena i u startu mi nije preterano legla. Ali zato, posle 50 strana sam bila odusevljena!!!Zahteva koncentraciju, nije za plazu, ima dosta deskripcija, ali je fenomenalna. U svakom slucaju, nije lako stivo. Predivan dokument o starim iluminatorima u Istanbulu, odnos Istoka i Zapada, cak vrlo napeta, u nekim trenucima je kao detektivski roman. Topla preporuka, ne odustajte lako 🙂

hehe upravo citam tu knjigu odusevljena sam 😛

,,Princeza Sultana“sam citala,takodje je toplo preporucujem.Citala sam 1. deo neznam zasto ali ne da mi se citati nastavke knjiga,nikada me 2. 3. deo ne odusevi kao prvi 😛

Ivanela
    Član
    Ivanela

macaraca – 8/4/2008 20:04

Od Marije Jovanovic sve tri njene knjige al najbolja je Spletkarenje sa sopstvenom dusom!!!
    i veoma poucna kknjizica Ispovest iz harema-za devojcice od 15god pa nadalje…

„Spletkarenje“ sam procitala, simpaticna je, ima neke recenice koje i dan danas pamtim….(„….i ne smem, pri tom, da se suocim sa tvojim licem lirske culnosti kojim odisu samo prokleti….u plemenitom smislu, prokleti….“- joj valjda ide tako, to sam sad napamet napisala al uglavnom tako nekako)

I „Ispovest iz Harema“- citala na plazi, zanimljivo je.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 202 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.