Ova tema sadrži 12 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  BeBeBe 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 13 (od 13 ukupno)

Preporucite predstavu za decu

• Ivka
    Član
    Ivka

Beogradjanke, preporucite predstae koje su pogodne za manju decu. Moj sin se odusevio sa Tri praseta u Pan teatru.

Sneki
    Član
    Sneki

Ivka, i mojima su se dopale predstave u Pan Tetru. Cak je i Nikola izdrzao, iako je imao 2.5 god. E, sada ne mogu da se setim sta smo tacno gledali :hmm: E, da Pinokio. Uspavana lepotica je cini mi se za nesto stariju decu, nije im tako drzala paznju.

Ivka
    Član
    Ivka

Moj Filip je imao nepune dve godine. Sad bih ga vodila u Pozoristance puz, ali neznam da li je to za decu ispod 3 g.

Sneki
    Član
    Sneki

:neznam: , to verovatno zavisi od predstave. Mila kao Mala (tako oko 2g ) nije bila odusevljena Pozoristancem.

jelenasm
    Član
    jelenasm

Uros je sa tri godine u puzu bio odusevljen sa predstavom klovn sima dok je u pozoristu carapa bio totalno nezainteresovan pipi dugom carapom.Svaki mesec deca u vrticu imaju gostujuca pozorista pa ih vec sa dve godine uce da prate radnju.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

u puzu nisu za decu ispod tri godine, ima puno specijalnih efekata (ako ih tako mogu nazvati) pa puno male dece place. Super su im Klovn Sima, Carobna frula, Petar Pan, Aleksa u zemlji cudesa. Ma sve su im super, Uros je lud za njima

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

e jos jedna preporuka, pre dve nedelje smo u Puzu gledali predstavu „Braca Grim i sedam patuljaka“, trazili smo prvi red (deca sama sede) zato sto smo znali da pozivaju da se ucestvuje u predstavi. Uros je glumio patuljka, Ljutka, i toliko je bio odusevljen da je hteo opet da gleda istu predstavu, ali odmah po zavrsetku. Sad me stalno gnjavi da ga vodim ponovo, i hocu cim bude na repertoaru, super im je ideja da zainteresuju decu za pozoriste

Radan
    Član
    Radan

Moj sin je prvu predstavu u Pužu odgledao sa 2,5 – neku Novogodišnju. Posle toga smo počeli da idemo manje-više redovno. Zavisi i od deteta, ali generalno njihove predstave koje u opisu imaju da su ‘za male novajlije’ drže pažnju klincima.

T3
    Član
    T3

moja deca su odusevljena predstavom tri praseta ,gledali su je jedno ako nisu deset puta nisu nijednom i opet bi i uvek pitaju kad ce opet da bude da ih vodim.
    inace kod nas nije bas neki repertoar predstava ,izredjaju jedno desetak pa onda opet ukrug i tako mesecima vrte te iste.
    i moji ko i sva ostala deca obozavaju prve redove i ja moram tamo da se guram zbog njih ne bi navatali mesta.
    inace predstava tri praseta jeste super uradjena,vuk pogotiovo bas je dobar lik i gflumac glumi ga fest ,i nije ni cudo sto su deca odusevljena jos kad im kaze ajde da zajedno duvamo oni svi pocnu i zdaju se,a posle kad vuk juri prasice brane njih.jao ja se uvek slatko nasmejem s njima..i svake subote kad su projekcije gledam da ih vodim,sad preko leta im je pauza ali vec od septembra bice mama kad ce tri praseta…

nina*****
    Član
    nina*****

Mi smo ovog vikenda odgledali prvu predstavu u Puzu-E, bas hocu.

Predstava je za decu od tri godine,ali nam je super drzala paznju,bas je bilo zanimljivo.Cak su bila i manja deca od Vuka. Moje dete je samo u Vesnu Cipcic gledalo,bas mu je bila interesantna! Predstava je super,puno pesme,igre…Vec merkam gde ponovo da ga vodim.:hmm:

Hajde mame,pocela je sezona,napisi te neki predlog! Jeste li odgledali nesto zanimljivo sto bi preporucile?:caos:

nina*****
    Član
    nina*****

MI SMO SE U SUBOTU SLUCAJNO ZATEKLI U MERKATORU KADA JE PAN TEATAR GOSTOVAO JER JE BIO RODJENDAN MERKATORU,PA SMO GLEDALI SNEZANU I SEDAM PATULJAKA,A U NEDELJU SMO ISLI U ARENU I GLEDALI DISNEY ON ICE I BILO JE VISE NEGO ODLICNO!!! STVARNO SVAKA IM CAST! I MM I JA SMO UZIVALI,A TEK ZA DECU…:sok:

Mikeli
    Član
    Mikeli

predstave na ledu su sjajna stvar. U subotu 26.decembra u Areni ima novi spektakl. Holiday on Ice Misterija. Nazalost, sprecen sam da odem sa porodicom. Ako je neko zainteresovan, imam cetiri karte. Da ne bi propale dao bih ih vrlo povoljno i ispod cene…moj mail je [email protected], pa me slobodno kontaktirajte…

pozdrav svima

BeBeBe
    Član
    BeBeBe

„Brankov urnebes“ u „Pozoristancu Puz“, za decu sa vise od 2,5 godine. Sadrzajem odgovara starijoj deci, ali je predstava dinamicna sa dosta poznatih Brankovih pesmica, pa im drzi paznju.

Gledanje 1 članaka - 1 do 13 (od 13 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.