Ova tema sadrži 20 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pulinka 6 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 21 ukupno)

Preporučujemo

• malisha75
    Član
    malisha75

Malopre sam pogledala ovaj video, pa poželeh da ga podelim sa vama.
    Zanimljivo i korisno.

„Koje igre usporavaju ili oštećuju razvoj dece, a da toga nismo svesni“ (Ranko Rajovic)

http://www.youtube.com/watch?v=-E7GWiEjju4&feature=share

Otvorila sam novu temu jer se ne sećam da sam videla neku sličnu. Ovde možemo da preporučujemo sadržaje (knjige, filmove, predavanja i sl) koji mogu da nam pomognu u vaspitavanju dece.

malisha75
    Član
    malisha75

Opet ja :). Zar niko drugi nema da preporuči još nešto zanimljivo i korisno?

Evo još jedan mali doprinos temi. Ništa novo i specijalno, a opet nije loše čuti.
    http://www.youtube.com/watch?v=cBOfMexEc4A

MilicaCale

a ja ovo nisam videla pre 11 meseci… ali zato jesam slusala coveka uzivo, pred novu godinu i zainteresovala se, a onda nisam stigla da odgledam snimak (iako znam za njega) a treba poslusati i drugi, ali treba naci 50 minuta…
    na zalost, ostala bez inspiracije inace, tako da nemam sta da preporucim

malisha75
    Član
    malisha75

Milice, možda bi mogla ovde, na jednom mestu da staviš linkove za one blogove što si pominjala da pratiš?

MilicaCale

pa slabo pratim sada, ali su obavezno:

http://mamenakafepauzi.blogspot.com/
    http://www.skrabalica.com/
    http://www.frugalfamilyfunblog.com/

i njihovi stariji postovi, a onda odpratim i linkove koje su oni postavili…

pulinka
    Član
    pulinka

malisha75;785362 wrote: Ovde možemo da preporučujemo sadržaje (knjige, filmove, predavanja i sl) koji mogu da nam pomognu u vaspitavanju dece.

Ja nemam da preporučim ništa korisno. Nažalost.

Ali nadam se da mi nećeš previše zameriti ako malo zloupotrebim tvoju temu da preporučim nešto što se meni učinilo zabavno, a možda i korisno, više u razumevanju ljudi, nego u vaspitanju dece, a ta dva pojma možda i nisu tako nepovezana kako se čini. (jednostavno, forum je toliko neaktivan da ne znam gde bih ovu svoju ideju ubacila).

Dakle, preporučujem dokumentarni film Babies iz 2010. godine.- pretpostavljam da su ga mnoge mame odavno pogledale, ali eto ja tek večeras, pa sam pomislila da bi možda bio zanimljiv još ponekom. Film prati prvu godinu života četiri bebe iz jako različitih kultura-Japan, Mongolija, Namibija i SAD. Mišljenja su podeljena oko njega, nekima je fantastičan, nekima samo prosečan, meni nije bio gubitak vremena da ga pogledam, ako ništa, zabavila sam se.
    Dakle, staviću link samo za trejler, a pretpostavljam da ga nije teško naći online, meni ga je MM pronašao jer zna da već par nedelja želim da ga odgledam :).
    Evo: Babies trailer

MilicaCale

🙂 znam za ovo. nekada sam gledala i duzi snima, ali ne ceo …

Iccy
    Član
    Iccy

Pulinka :bravo: odgledala sam jedan dobar deo, ali nikada nisam uspela ceo od pocetka do kraja. Bilo je i na tv.
    Svidja mi se predlog, preporucujem :hag:

MilicaCale

pa da, verovatno je bio na tv kao serija… i meni se tako nekako cini

pulinka
    Član
    pulinka

Pffff…koji sam ja Marsovac 😯 -pojma nemam da je bilo na tv-u :ruganje: .

njamiii
    Član
    njamiii

Ovo dvoje na pocetku, kao ovi moji. Mislim da sam svojevremeno odgledala ceo film (na netu naravno), ali mi nije nesto u secanju ostao kao preterano dug, pa nisam bas sigurna da li je full verzija (na kraju oni njih obilaze kada imaju 4, 5 godina?). Ajde sapni link da prosledim dalje (a i malo ja da se zabavim).

pulinka
    Član
    pulinka

njamiii;798753 wrote: Ovo dvoje na pocetku, kao ovi moji.

I moji :uzid: .
    Kanda jesi gledala full verziju-blago tebi kad ti je bila kratka, meni je baš izgledala duga mada ne dosadna-raspon pažnje mi se srozao na dečji, izgleda…
    Evo neki link, ako već nisi sama iskopala, radi odlično kad pobiješ na početku sve reklame i čuda-jbg, to je najbolji što sam našla…:Babies full movie
    (znači idi na ono Close add and watch as a free user) Uživaj 🙂 !

njamiii
    Član

Mozart
    Član
    Mozart

Super je njami ja ga pratim isto. Ima je i na fb-u. To je profesorka iz moje srednje muzicke skole.

dialectica

pulinka;798782 wrote: [quote=njamiii;798753]Ovo dvoje na pocetku, kao ovi moji.

I moji :uzid: .
    Kanda jesi gledala full verziju-blago tebi kad ti je bila kratka, meni je baš izgledala duga mada ne dosadna-raspon pažnje mi se srozao na dečji, izgleda…
    Evo neki link, ako već nisi sama iskopala, radi odlično kad pobiješ na početku sve reklame i čuda-jbg, to je najbolji što sam našla…:Babies full movie
    (znači idi na ono Close add and watch as a free user) Uživaj 🙂 !

Bas smo danas gledali. Hvala na preporuku!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 21 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.